BARZO

Vadlecx

Kılıç Ustası
48. dünyada kurulmuş olan BARZO klanının, gerçek BARZO yönetim ve kişileriyle alakası yoktur.

Çoğu dünyada yaşadığımız bir sorunu burada da yaşamaktayız.

Klan profilinin yönetici, kurucu, diplomasi vb yazısının altında Rukas, Temür Melik veya Vadlecx nickleri bulunmayan hiç bir BARZO aslını yansıtmamaktadır.

48. dünyada bulunan tüm klanlara duyurur, zevkli bir dünya olmasını diler, herkese başarılar dilerim.

DeletedUser67053

Ziyaretçi
Yıllardır oyunla alakası olmayan, her dünyada farklı nickler ile meydana çıkan kişiler gelmiş BARZO' dan hak talep ediyor. Bu bir oyun ! Her ne olursa olsun adabınızı koruyacaksınız. BARZO ismi kimsenin adına tescilli değildir, ilk kurucu da siz olabilirsiniz ama ben sizi TANIMIYORUM ! W7' de BARZO olarak vardık, W48'de de BARZO olarak var olacağız !

DeletedUser67053

Ziyaretçi
Ayrıca BARZO ve KIZIL klanından bir çok kişi de burada problemin nedir anlamış değilim ?

Bir dünyada Barzo’da oynamış olmak o klanın kurucusu olduğun manasına gelmez. Barzo’ nun kurucuları her zaman için bellidir. Vadlec de belirtmiş. Dolayısı ile kim oluyorsunuz vs gibi ifadeler kullanamazsın bu oyunu oynayan kimse sorsan kurucularını sana söyler.

Barzo bir kez ve son olmak üzere bir daha kurulacaktır ama bu dünya o dünya değil.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Yahu 35 de orjinalini kurdunuz da sanki destan mı yazdınız. Bırakın adamlar çakmasını kursun onlarda destan yazamaz belki ama ne gerek var her kurulan dünyada girip böyle bir açıklama yapmaya isim çok yukarıda da bu arkadaşlar mı çekiyor aşşaya sanki

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Yahu 35 de orjinalini kurdunuz da sanki destan mı yazdınız. Bırakın adamlar çakmasını kursun onlarda destan yazamaz belki ama ne gerek var her kurulan dünyada girip böyle bir açıklama yapmaya isim çok yukarıda da bu arkadaşlar mı çekiyor aşşaya sanki

Haklı :)