BaRZo

DeletedUser

Ziyaretçi
hangi dünya bilmiyorum ama sımurg olarak savaşmıştık sizle :)

başarılar

DeletedUser52861

Ziyaretçi
valla 14'te ben müttefik falan hatırlamıyorum :D en azından ben oynarken yoktu, kıpkırmızıydı bütün harita :D

DeletedUser45199

Ziyaretçi
valla 14'te ben müttefik falan hatırlamıyorum :D en azından ben oynarken yoktu, kıpkırmızıydı bütün harita :D

ben çok iyi hatırlıyorum :D BeniahmeR vardı bizim klanın yöneticisi vadlec le iyi anlaşıyolardı 2 klanı birleştirdiler sonrasında biz bikaç arkadaşla bırakmıştık sonra ısınamamıştım barzo ya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
barzo iyidir iyi Başarılar dilerim bu dünya gerçekten çok hareketli :)

Bengam

Ağır Atlı
Ben konusmalara katımıyorum gördüğüm en tek düze dünya. Evet eğlenceli olacak ama son acılan dünyalar içinde en saii ben o yden eğleneceğim heralde

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Herkes eğlencesine baksın da diplomasi oyunlarıyla değil savaşlarla vakit geçirelim :)
çok mu şey istiyoruz :)

DeletedUser54570

Ziyaretçi
yillarin cinari
basarilar barzo'ya
ekip oynarsa eskiler dunya titrer..

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Herkes eğlencesine baksın da diplomasi oyunlarıyla değil savaşlarla vakit geçirelim :)
çok mu şey istiyoruz :)

Mesajlaşmadan küfür bile etmeden sırf "senin internet protokolünü biliyorum" yazdım diye(emin olun doğru sebeplerden) ceza aldığım dünyadaki klanım. O zaman kadro ve iletişim iyiydi, tabi aradan yıllar geçti herkese başarılar, w14'teki nikim doomwar, Sinan ve Murat'a selam.

Erdem ev adresini biliyorum la internet protokulunu biliyorum aynı sey :)biri reel ken digeri siber

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Walla telden beceremiyorum hicbisey istemedigim seyler oluyor :)

DeletedUser54570

Ziyaretçi
sosiyo rukas zaza kadro gelmis asilirsalar
favori klandir...

DeletedUser33451

Ziyaretçi
FAY klanlarından selâm olsun BARZOya. Bölgede birbirine komşu iki ekibiz. Umarım hakkımızda hayırlısı olur.