Barzo

Vadlecx

Kılıç Ustası
BARZO'da son gelişmeler

BARZO-VvV-Penche 3lemesi IST ve ANKA karması olan [c*] klanını yenilgiye uğrattı.

VvV iç karışıklıklarını düzeltemeyeceğini anladı ve BARZO ya katılma kararı aldı.

[C*] 1 hafta dayanamayıp dağıldı ve IST - Zeus olarak 2ye bölündü.

IST ve Zeus olarak 2 düşman klan oldu BARZO düşman olarak işaretledi.

Asalet klanı dağıldığı için çıkış yolu olarak KUDRET ile birleşti.

KUD-AS klanı bir diğer düşman olmuş oldu.

METEOR klanı ile pek sıcak çatışma imkanımız olmasa da METEOR da ASALET'in yanında bize karşı savaşa girdiği için düşman olarak kaldı.

Biraz da müttefiklikler:

K@OSS eski worldlerden tanıdığımız olduğu için müttefiğimiz..

SMRY yeni müttefiğmiz.

Penche zaten müttefiğimizdi ortak hareketler içerisindeyiz şu an.

Azrail ile bir anlaşma yapıldı.

Eski worldlerden tanıdığımız olan bu 3 klan;
S.i.S
M*HUN
ANBiR

da müttefiğimizdir.

Saygılar..

DeletedUser36394

Ziyaretçi
İlk defa bu kadar açıklayıcı bir diplomasi bildirisi gördüm. :) Başarılar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen bende ve sevdim bunu güzel ve açıklayıcı olmuş :)

DeletedUser

Ziyaretçi
açıklama iiçin teşekkürler murat umarım mesajımı okursun da biran önce başlarız :)

DeletedUser3027

Ziyaretçi
açıklamalı diplomasi çok güzel olmuş teşekkürler.

DeletedUser221

Ziyaretçi
Vadlec dostum sen burda yazmışsın bende diyorum millet nerden biliyor :)
Hayırlı olsun kofti dostumuz olcağına 2-3 tane sağlam müttefikimiz olsun yeter bize.

Vadlecx

Kılıç Ustası
Vadlec dostum sen burda yazmışsın bende diyorum millet nerden biliyor :)
Hayırlı olsun kofti dostumuz olcağına 2-3 tane sağlam müttefikimiz olsun yeter bize.

Vallahi hocam yeni gördüm. İnş hayırlı olur.

Bu arada beyler bayanlar BARZO da yeni bir diplomasi:

7. Dünyada beraber savaştığımız BOZGUL ailesi ile müttefiklik yoluna gidildi.

Bu dünyada da 7. Dünyadaki gibi sıkı ilişkiler ile beraberlik kurmaya çalışacağız.

7. Dünya klanlarına duyurulur.

DeletedUser4819

Ziyaretçi
Barzo beklediğimin aksine bir oyun sergiliyor ,
Diplomatik gelişmelere baktığımda şaşırıyorum açıkçası :)
Barzo 3 klan ,,,

Bozgul 3 klan müt
Azrail 3 klan müt
Kaos müt
Penche müt

nasıl bir politika izleniyor bilemeyiz tabiki ama tanıtım da da yazdığınız gibi ' BARZO ALAYINA GİDER ! '

pek alayına gitmiyor gibi geldi ,

Başarılar barzo

JrFly

Dük
Barzo 3 klan ,,,

Bozgul 3 klan müt
Azrail 3 klan müt
Kaos müt
Penche müt

nasıl bir politika izleniyor bilemeyiz tabiki ama tanıtım da da yazdığınız gibi ' BARZO ALAYINA GİDER ! '

Başarılar barzo

bence barzo size gidicek gibime geldi :D

Vadlecx

Kılıç Ustası
Barzo 3 klan ,,,

Bozgul 3 klan müt
Azrail 3 klan müt
Kaos müt
Penche müt

Başarılar barzo

Bozgul klan 3 müt ve azrail klan 3 müt diye bakmayalım olaya.

Onlar aile klanları ve tek klanlar.

Ayrıca savaştığımız klanları hesaba katarsak KUD-AS / MONGOL / METEOR / BZKRT / IST / SAMURAY / OLYMPOS
müttefikten çok düşmanımız olduğu açıkça ortadadır.

JRFLY'ın söylediği gibi BARZO GADDAR'a gidecek gibi bir durum söz konusu değil.

Böyle bir planımız olmadı olmayacak da.

Hatta tam aksine GADDAR'ın temellerini atmış olan namı değer The GoLcu oyundaki en sağlam ve en güvendiğim kişidir.

Bizim GADDAR ile her hangi bir sınırımız yok. Biraz mantıklı düşünen GADDAR-BARZO arasında savaş olmayacağını anlar.

Nereden savaşalım ?

JrFly

Dük
Bozgul klan 3 müt ve azrail klan 3 müt diye bakmayalım olaya.

Onlar aile klanları ve tek klanlar.

Ayrıca savaştığımız klanları hesaba katarsak KUD-AS / MONGOL / METEOR / BZKRT / IST / SAMURAY / OLYMPOS
müttefikten çok düşmanımız olduğu açıkça ortadadır.

JRFLY'ın söylediği gibi BARZO GADDAR'a gidecek gibi bir durum söz konusu değil.

Böyle bir planımız olmadı olmayacak da.

Hatta tam aksine GADDAR'ın temellerini atmış olan namı değer The GoLcu oyundaki en sağlam ve en güvendiğim kişidir.

Bizim GADDAR ile her hangi bir sınırımız yok. Biraz mantıklı düşünen GADDAR-BARZO arasında savaş olmayacağını anlar.

Nereden savaşalım ?

eskiden öyle değildi :) barzo traine :p değişmiş anlaşılan ama ilerisi için söyledim :D

DeletedUser37486

Ziyaretçi
BARZO alayını alıp 2 3 klana saldırıyor :) alayına gittiği pek söylenemez :D

tabi bu şahsi düşüncemdir :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser35426

Ziyaretçi
BARZO alayını alıp 2 3 klana saldırıyor :) alayına gittiği pek söylenemez :D

tabi bu şahsi düşüncemdir :)

''Rakip '' klanlar genelde böyle düşünür BARZO klanını .

BARZO'lugumuzu göreceksiniz :D hehe
ALAYINA GİDER diyoruz ama siz bizim şuan oynadıgımızı mı sanıyosunuz ? :D hehe
Eğer böyle düşünüyorsanız cok büyük bir yanılgı içersindesiniz yapacagımız ilk operasyonla barzonun farkını göreceksiniz :)

İyi oyunlar , Keyifli forumlar .. :)

DeletedUser37486

Ziyaretçi
''Rakip '' klanlar genelde böyle düşünür BARZO klanını .

BARZO'lugumuzu göreceksiniz :D hehe
ALAYINA GİDER diyoruz ama siz bizim şuan oynadıgımızı mı sanıyosunuz ? :D hehe
Eğer böyle düşünüyorsanız cok büyük bir yanılgı içersindesiniz yapacagımız ilk operasyonla barzonun farkını göreceksiniz :)

İyi oyunlar , Keyifli forumlar .. :)

b62kw.png

bu ersim; herkese yeterli açıklamayı yapacaktır :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
mongollar alayına karşı :D
latife amaçlıdır,yanlış anlaşılmasın

DeletedUser35426

Ziyaretçi
b62kw.png

bu herkese yeterli açıklamayı yapacaktır :)

Müttefikler savaşta bizi desteklemeleri içindir ben bunda bir sakınca göremiyorum :D hehe
Bence siz BARZO klanının savaştaki istatistigine bugünden sonra dikkat edin diger klanlara gerek kalmayacak zaten :)

Ama şunu söylemek isterim başınızdaki kişi çok tecrübeli sevdigim bir abim gerekli operasyonu o da yapacaktır ama ben bu savaştan BARZO klanının galip gelecegi kanaatindeyim , inşallah öyle olur :)

Evet savaşın başlamasıyla birlikte hafiften bir tartışma ortamı oluştu bile BARZO ne şanslı bir klan ki benim gibi bir tartışmacı oyuncusu var :D hehe

Dedigim gibi savaş istatistiklerinde BARZO klanlarının istatistiklerini görecegiz ona göre yine burada buluşuruz :)

DeletedUser37486

Ziyaretçi

Müttefikler savaşta bizi desteklemeleri içindir ben bunda bir sakınca göremiyorum :D hehe
Bence siz BARZO klanının savaştaki istatistigine bugünden sonra dikkat edin diger klanlara gerek kalmayacak zaten :)

Ama şunu söylemek isterim başınızdaki kişi çok tecrübeli sevdigim bir abim gerekli operasyonu o da yapacaktır ama ben bu savaştan BARZO klanının galip gelecegi kanaatindeyim , inşallah öyle olur :)

Evet savaşın başlamasıyla birlikte hafiften bir tartışma ortamı oluştu bile BARZO ne şanslı bir klan ki benim gibi bir tartışmacı oyuncusu var :D hehe

Dedigim gibi savaş istatistiklerinde BARZO klanlarının istatistiklerini görecegiz ona göre yine burada buluşuruz :)

Bizim istatistikleride takipte olun o zaman gençler :D Ama pardon ya BARZO saldırı yiyen adamını anından klandan atıyordu unutmuşum :D thumbup

DeletedUser35426

Ziyaretçi
b6733.png

Müttefiklerin desteklegini söylemiştim bu istatistikten anlaşılana göre biz daha saldırmadık sadece savunma yaptık :)
Hatta onu bile yapmadık daha :D hehe
Görüldügü üzere daha cok saldırıyı BOZKURTLAR klanı yapmış evet istatistiklerinizi takip ediyorum şüpheniz olmasın :)
Bence boyunuzdan büyük laflar ediyosunuz :)

DeletedUser37486

Ziyaretçi
şuan diplomasimiz klan arası diplomasi bölümünde mongol başlığı altında var bakın bakalım o bahsettiğiniz klanla her hangi bir diplomatik ilşkiye girmiş miyiz :) ?

doğru ya boyumuz ne ki bizim :( ama kalbimi kırdın şimdi :| neyse artık bi kaç köyünüzü feth edelimde istatiğinizi görelim dicem diyemiyorum işte lanet olsun... saldırı yiyen adamı klandan atarsanız ne olacak böyle! neyse sanada saldıralaımda klandan atıl bari :D hahaha :D :D

DeletedUser32540

Ziyaretçi
şuan diplomasimiz klan arası diplomasi bölümünde mongol başlığı altında var bakın bakalım o bahsettiğiniz klanla her hangi bir diplomatik ilşkiye girmiş miyiz :) ?

doğru ya boyumuz ne ki bizim :( ama kalbimi kırdın şimdi :| neyse artık bi kaç köyünüzü feth edelimde istatiğinizi görelim dicem diyemiyorum işte lanet olsun... saldırı yiyen adamı klandan atarsanız ne olacak böyle! neyse sanada saldıralaımda klandan atıl bari :D hahaha :D :D

hehe siz de yine iyi saldıran adam klandan atıyorlar bizimkiler hesap siliyor direk :D
not 2 klanıda tanımıyor.