Barzo

• Konuyu başlatan DeletedUser30738
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30738

Ziyaretçi
Kendıne guvenen yılmadan korkmadan savasabılecek,oyun tecrubesıyle oyun anlayısıyla farklı olanlar,durust efendı sözünün eri kimselere kapımız acıktır.
Ön Kayıtlarımız Baslamıstır.

DeletedUser212

Ziyaretçi
w11 e başlama sebebim :)...BARZO ailesi hoşgeldiniz... başarılar dilerim...

DeletedUser3991

Ziyaretçi
:) sen bendensin be komşu ayıp ediyon:)..seninle başlamamış bir komşuluğumuz var biliyosun bakalım neler başarıcaz:) kaderde kim varsa karşımızda Allah kolaylık versin:)..

Bu dunyada gercek komsu olucaz karşımıza çıkanı ezeriz geçeriz biçeriz kral biziz :p:p

DeletedUser28863

Ziyaretçi
Yeni bir dünya aynı dostlar aynı dusmanlar herkes buradayken bızde buradayız :)
Barzo Klanı W11 de yerını alacaktır..

ßarzo

"Birkaç İyi Adam .."

"Dağ kültüründen Bar kültürüne geçiş yapan kro..."

Kıro, abazan, apaçi. Bir Barzoyu en güzel tanımlayan kelimeler bunlardır, ancak hiçbiri ağzını doldura doldura barzo derkenki tadı vermez nedense. Barzoların çoğu tatil yörelerini kendilerine habitat edinmişlerdir, tipik davranışları deve güreşi yapmak, on metre yakınlarına gelen her turist dişisine "wanna join us", "ar yu go to disko tunayt" gibi cümleler kurmak, acunun programına çıkıp "abi günde iki tane iki ehiehieihi" benzeri demeçler vermektir. Utanma duyguları pek gelişmemiştir.

Barzolar sosyaldir. Diğer s-d-kli metalci, punkcular gibi internetten müzik indirip onları ezberleyip çantasına mantasına yazmaz. Eğlenmeyi severler. Bu konuda çok faaldirler. Diskolar, açık havuzlar uğrak yeridir. Grupçana gezmeleri zaten ne kadar sosyal olduklarını gösterir.

Ekıbımız yavas yavas olusuyor sende bızımle olmak ıstıyorsan mesaj yoluyla ulasabılırsın..

"BARZO ALAYINA GİDER !"

Not:Bu dunyada bu kullanıcı adıyla karsınızdayım..

hayırlı olsun :) Benim w10'daki Barzo klanımın profilini tamamen kopyala-yapıstır yapmıssın :) ama önemli değil w11'de başarılar

DeletedUser30738

Ziyaretçi
hayırlı olsun :) Benim w10'daki Barzo klanımın profilini tamamen kopyala-yapıstır yapmıssın :) ama önemli değil w11'de başarılar

Senın profılınden haberım yok w10 da yer almıyorum bu yazı Barzo Klanlarının profılınde dıger dunyalarda gecıyor ;)
Hersey Barzo Icın :)

DeletedUser30791

Ziyaretçi
W11e renk katacağınızdan eminim, başarılar dilerim :)

-----------------------------------------------------

İnTiKaMıM SoNuN OlaCaK

SeN SaDeCe İZle....

YAZLAK-GERİ-DÖNDÜ

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazlak 3konuyada aynı post post kasma calısmaları thumbup

DeletedUser30738

Ziyaretçi
Adınız
Memleketiniz
Yasınız
Oyun Tecrubenız
Bulundugunuz Klanlar
E-posta Adresınız
W11 Kullanıcı Adınız

Klanımıza katılım hususunda yukarıda yer alan bılgılerı mesaj yoluyla ulastırmanızı bekliyorum..

DeletedUser4466

Ziyaretçi
Orjinal ekip mi bilmiyorum ama w11'e renk getireceklerdir

Başarılar dilerim