BARZO vs STALKER+CİN SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser63959
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Hala soylediklerimin aksini ispatlamaya calisacak birilerini bekliyorum ama seviyeli bir sekilde cevap yazan 2 kisi sizden bunu beklemem bile hataydi neyse zaten forumda isim olmaz barzo adi altinda devam edebilecegimiz kadar edicez bunu bilin yeter multi hesabim oldugunu dusunenlere soyluyorum emareks in kardesimin hesabi oldugunu ve baglanti paylasi actigimizi storm ve theythink adi gibi biliyolar bos konusmayin da pisliginizin ustu ortulmesin
ne söyledinde aksini söyleyecek birini arıyorsun anlamadım?

mrbey yalancının tekiydi çağır buraya yüzlerine söyleyim. bize ne dediler sonra naptılar tek tek vurayım yüzlerine. git alt klanınız olan mr.beyin kurucusu saldırgana sor bakalım kaç kere savaş istedik biz. onlara 30 kere dedik ki barzo ile ortak işe girerseniz savaşırız. bize dedilerki barzoya savaş açacaz ama önce siz açın. biz açınca bir anda stlkere döndüler. unuttukları bişey vardı biz iki tarafada yeteriz onu hesap edemediler.sonra count hesabını barzo klana alsın cinle savaşsın dediler. biz çok açık bir şekilde onlara en 30 kere dedik anlamadılar 31. vurduk; ) mr.bey cinle savaşmıcakmış mış. aynı klan stlker ilede savaşmıcaktı? geçin o işleri. burda senin boş konuşmalarınla çözülmez. çağırın mr.beyden yetkili birilerini onla konuşalım. size söyledikleri şeyleri gelsinler burda bizim yüzümüze söylesinler. biz onlara söylediğimiz şeyler dışında hiçbirşey yapmadık. savaş zaten çoktan olacaktı. ayın 15inde barzoyu vurcaz dedikleri için savaşı erteledik.

sosiya hesabının temur melik hesabı ile benim gözümde hiçbir farkı yoktur. zamanında vursaydınızda bu muhabbetlere girilmeseydi. hesap baya bir süre klansız kaldı bir süre mr.bey klanında kaldı sonra bize geçti. bu sürede neden toplamadınız? ben söyleyim bizim yıktığımız pro klanının köylerine leş kargacılığı yaptığınız için. ortada toplanacak köy kalmayınca beleş sandığınız sosiyaya saldırdınız. bizde size haddinizi bildirdik çapınızı öğrettik yolladık.

DeletedUser63972

Ziyaretçi
2 sorum var

1. sosiya hesabına neden pro klanı bittikten sonra saldırma gereğinde bulundunuz?

2. mrbey klanı ile aramızdaki muhabbetleri biliyor musunzuda ötüyorsun burda? bu klana biz 100 kere savaşalım dedik her seferinde abuk subuk şeylerle oyaladılar durdular. en son savaşalım dediğimizde barzo klanı ile savaşcaz dediler. iyi dedik bekledik. barzo klanı ile anlaşıp stlkeri vurma kararı aldıklarında başka şans bırakmadı. yine konuşsaydık tamam vurmucaz diyip oyalamaya gideceklerdi. herzamanki yaptıkları gibi.

siz hepiniz barzo tek diye erkeklik yapma. Stlker ile teke tek savaşırken eziliyordunuz.

Seni bu kadar gaza getiren nedir ki? hayırdır stlker opta 100 köy alacağınıza 99 köymü aldınız. onun gazını mı yaşıyor anamadım gitti. klanın ortasında kalmış sınırda 3-5 köyünü kale yapmış oyuncular geliyor konuşuyor. bekleyin merkez köylerinize komşu olmaya geliyorum o zaman görecem hepinizin nasıl bir oyuncu olduğunu: )

Sadece 1.soruna cevap vermek istiyorum.Sosiya ya ben ve temucin saldırdık sadece.Sebebiyse sizin bana saldırmanız daha öncede söyledim.Hatta sizin aldığınız köyleri de koydum buraya.Sosiya ya önce ki mevzulardan dolayı saldırmadım o bana saldırdığı için ve cin klanında olduğu için saldırdım.Ben ona saldırmadan önce o bana saldırıp köyümü aldı.

DeletedUser63972

Ziyaretçi
green.png
-----OW-----K34-----0117 (431|307) K34 10,963 .OmeGaSaPReN. [CiN.] KATSUMOTO [KUDRET] 2017-02-10 22:34:00
green.png
-----OW-----K34-----0118 (432|309) K34 10,492 .OmeGaSaPReN. [CiN.] KATSUMOTO [KUDRET] 2017-02-10 17:04:35
green.png
-----OW-----K34-----0117 (431|307) K34 10,943 .OmeGaSaPReN. [CiN.] KATSUMOTO [KUDRET] 2017-02-10 09:50:05
green.png
-----OW-----K34-----0114 (433|309) K34 11,915 .OmeGaSaPReN. [CiN.] KATSUMOTO [KUDRET] 2017-02-10 09:15:10
green.png
-----OW-----K34-----0120 (430|309) K34 11,898 .OmeGaSaPReN. [CiN.] KATSUMOTO [KUDRET] 2017-02-10 07:41:49
red.png
3 HaRFLi (411|357) K34 11,948 KATSUMOTO [KMA] civillleng [CiN] 2017-02-06 21:43:06
red.png
-[138]- (472|373) K34 11,903 KATSUMOTO [KUDRET] CaSaNoWa [CiN] 2017-02-06 19:33:27
green.png
3 HaRFLi (411|357) K34 11,874 Mk19 [CiN] KATSUMOTO [KUDRET] 2017-02-06 08:15:46
red.png
3 HaRFLi (411|357) K34 11,927 KATSUMOTO [Oly] Mk19 [CiN] 2017-02-06 05:29:29

Umarım açıklayıcı olmuştur.Siz bana saldırdıktan dört gün sonra saldırdım ben o adama.Hatta göstere göstere saldırdım yakınımda bile değildi benim

DeletedUser62479

Ziyaretçi
klana ben saldırttım. saldırttığım köylerde prodan alınan köylerdi. aramızdaki anlaşma gereği sizin almamanız gerekiyordu. hatta pazdanda siz haklısınız barzo yanlış yaptı tarzında bir mesaj attı bize

DeletedUser63399

Ziyaretçi
Yani bu hangi world de gorulmus allah askina anlatsana bana pro klanindan barbara dusenlere kimse dokunmayacak nedir tamam diyelim ki sizin hakkiniz siz savastiniz kazandiniz peki stalker klani kaybetseydi ve hesap sil yapsaydi cogu, siz barbara dusen koylerden bir tane bile almayacakmiydiniz veya stalk dan oyuncu toplamayacakmiydiniz oyle bir toplardinizki niye cunku artik ortada muttefiklik olayi kalmiyo belli artik cin vs barzo olacak her sey bizde aynisini yaptik proyu tamamen toplamaniza izin verseydik butun k34 sizde olacakti ve yine savas acacaktiniz bize en azindan ilerlemenize izin vermedik ayrica yazdiklarima karsi ceval veremiyosunuz cunku her seyi siz yaptiniz okadar sey yazdim ilerlediginiz tek sey mr bey klani demekki o olay disinda yaptiginiz her seyi kabul ediyorsunuz ki cevap veremiyosunuz sonrada gelmissiniz buraya ona koyduk buna gecirdik nasil dagittik kusura bakmayin da bu olaylardan sonra yerimizde hangi klan olsa 50 kere dagilmisti bu ne havadir dibinizdeki koylerimin icinde 200 agir atli var saldirmaya korkuyosunuz gelmissiniz burada artistlik yapiyosunuz millete pasif hesap toplarak tek yapabildiginiz is dogukan152 hesabini toplamakti ki cocuk yinede iyi savasti sizle oyun oynadi resmen 35 dk lik mis mesafeniz varbhic bir sey yapamadiniz 3 4 hafta oyalandiniz ki bizde zaten ona yeteri kadar destegi saglayamadik keske bu opu yedigimizde daha farkli karsilayabilseydik oyun cok daha keyifli olurdu ama oyunda ne keyif kaldi ne zevk icine ettiniz oyunun

DeletedUser62479

Ziyaretçi
ongadan tek köy aldık mı? mr.bey ile anlaşmamız gereği ongadan tek köy almadık. kaldıki onga savaşı gelişme aşaması zamanıydı.

bunun dışında ne yazdında cevap vermedim?

tek tek sor tek tek hepsine cevap vereyim.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
bu arada doğukan demişsin. doğukan hesabının etrafına bak istersen o köylerin geçmişine falan. köylerin hepsi yeni. akşam asker basıp sabah saldırı atıyorduk. pasif sandık değilmiş op yaptık. opu geç yaptık çünkü etrafta hala alınacak köyler vardı onları topluyorduk. çok iyi oyuncuysan alsaydın bakıcılığı atsaydın araları. 1 günde 1milyon puan düştü alamadığımız çok az köy oldu. onlarda çakılı savunma olduğu için.

Son olarak yavaş yavaş sıranı bekle. burda konuşarak op listemizde ilk sıraya yükselemezsin. siz çoktan dağıldınız haberiniz yok. haftada bir hesaplarınızın başına birileri geçiyor. verdiğiniz adamlar sürekli kaçıp gidiyor: )

DeletedUser45265

Ziyaretçi
barzo ağlaşıyor şuanda:) hesapları elden ele dolaşıyor adamlrın birileri çalmış kayıpruhu. işin garip tarafı onu benden bilenler var: ) dahada garip tarafı çaldıkları hesapları unutup komik komik yazmaları: ) ne ettiysek onu buluyoruz diyemiyorlar. beyin terk bunlarda
abi kayıp ruhu bana vercektin hani

DeletedUser62479

Ziyaretçi
barış salla atakanı. vizeleri var diye ses etmiyordum ders çalışsın diyordum 38de yardırıyormuş yakaladım: )

DeletedUser62479

Ziyaretçi
aynı şeyi bende düşünüyorum. o yüzden işi sıkı tutuyorum gevşemek yok: ) hepsi barbara düşene kadar bambam: )

DeletedUser56564

Ziyaretçi
Zamaninda aynisini yaptilar , ki stalker taktik maktil yok bam bak bam , basta isyanin butun koylerini yiktilar baktilar savas gidiyor , amara , katamasuromudur nedir degisik bisey , hemen ben birakicam hakkinizi helal edin , barbara dusucek , toplayin la 1 hafta oldu hala barbara dusen yok....