BARZO vs STALKER+CİN SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser63959
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63959

Ziyaretçi
Barzo klanının stalker savaşında son 1 ayda köy alımlarında öne geçmesi sebebiyle Cin klanı olarak 2 gün sonra savaşı açıcağımızı ve ardından 3 gün sonra direk vuracağımızı bildirmek isteriz. Doğrudur bir söz vardı 2 büyük klan savaşacaktı ama savaş bizim istediğimiz gibi sonuçlanmayacaksa buna dahil olmayacağız demek değildir.

CİN STALKER DOSTLUĞU DÜNYA SONUNA KADAR DEVAM EDECEKTİR ÖNEMLİ OLAN SADECE BİZİM BİRBİRİMİZE VERDİĞİMİZ SÖZDÜR.

slavrator

Mızrakçı
35.dünyada yokum öncelikle.
Gönlüm Cin klanlarının yanındadır ordularınız güçlü olsun keyifli savaşlar dilerim. :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Barzo klanının stalker savaşında son 1 ayda köy alımlarında öne geçmesi sebebiyle Cin klanı olarak 2 gün sonra savaşı açıcağımızı ve ardından 3 gün sonra direk vuracağımızı bildirmek isteriz. Doğrudur bir söz vardı 2 büyük klan savaşacaktı ama savaş bizim istediğimiz gibi sonuçlanmayacaksa buna dahil olmayacağız demek değildir.

CİN STALKER DOSTLUĞU DÜNYA SONUNA KADAR DEVAM EDECEKTİR ÖNEMLİ OLAN SADECE BİZİM BİRBİRİMİZE VERDİĞİMİZ SÖZDÜR.

oyundaki nickin ne diycemde muhtemelen tek postluk açılmış bir hesap şifreside unutulmuştur.

böyle bir olay olacaksa sen değil ben direk barzo yönetimine yazarım forumdan duyuru falan yapmam.

Sen bellikli ortalık karıştırıcı mikserlerden birisin:)

DeletedUser63959

Ziyaretçi
oyundaki nickin ne diycemde muhtemelen tek postluk açılmış bir hesap şifreside unutulmuştur.

böyle bir olay olacaksa sen değil ben direk barzo yönetimine yazarım forumdan duyuru falan yapmam.

Sen bellikli ortalık karıştırıcı mikserlerden birisin:)
post 2

DeletedUser

Ziyaretçi
Cin yönetimi konuya oldukça sağduyulu yaklaşmış.. Kendilerine teşekkür ederiz.

SEVGİ DUVARI

DeletedUser61560

Ziyaretçi
vay beni vaylar seni bide direk vuruyor helal olsun sana
buyuksun baba ne diyek

W A R D A D D Y

Baltacı
Sanırım bu gereksiz yazının bizi ilgilendiren tek kısım barzonun son bir ayda öne geçme kısmı :)
Son bir haftada da ,son bir ayda da savaş başından beri de barzo önde değildir :D :D

DeletedUser61329

Ziyaretçi
Gerçekten komik bir konu olmuş açan kişiyide ne tanıyan var ne bilen :D

İsmini vermek istemeyen bir karaktersiz sanırım :rolleyes:

Brskr-RTV

Hafif Atlı
abi bir an şok oldum yanlız dedım savaş açtık haberım mı yok girip baktım yine yok :D konuyu açan arkadaş kim hele ya bi söylesin:D

DeletedUser

Ziyaretçi
3 klanida ilgilendiren bir baslik :D:D Bir sure forumu canli tutar herhalde:D:D

DeletedUser62479

Ziyaretçi
hesap çalarken oyuncularımıza mesajlar atarken klana gel diye türlü türlü oyunlar çevirirken şerefli olduğunu idda eden fakat tüm worldce ne oldukları net bilinen barzo klanı ile savaşımız başlamıştır.

savaş sebebi

cin bizden korkuyor demeleridir. iyi savaşlar şerefli klanın şerefli oyuncuları

DeletedUser62479

Ziyaretçi
bu arada. biz hesap çalmıyoruz. kimseyede tek mesaj atmıyoruz. oyuncularınız bize geldikçe mesajlarını istediğiniz kişiye atarız. özel mesaj yayınlamak burada yasak. barzo hariç her klana mesajları atarım.

Sadece özet geçeyim klana aldığım için atlasın attığı mesaj barzo kadar karaktersiz bir klan görmedim. rezervlerim iptal ediliyor başka klanlara veriliyor. köylerimi toplayın. daha bunun gibi çok oyuncunun mesajı var çeşitli sebeplerden.

Stlkerden çaldığınız yada devşirmeye çalıştığınız oyunculara sayın size edeceklerimizi;)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
son birşey daha.

metedro hesabını alıp topladınız. ynstgc hesabına barzodan hesap verdiniz o hesabı sildirttiniz. yani şuan olanları hakettiniz gelip burada laf etmeyin. sizin kurallarınıza göre oynayacaz.

DeletedUser63410

Ziyaretçi
Hesabın adı yanlış yazılmış pek bilgin yok o olayla belli. Neyse yazacak çok şey var ama gerek yok bazen bir 35 kişilik liste paylaşırsın su akar yolunu bulur :) İsteyen istediği kurala göre oynasın kardeş. Benim kuralım yok bu böyle bilinsin Cinci kardeş...