Barzo vs Pusu Savaşı Hakkında

Vadlecx

Kılıç Ustası
9 yıllık klan, world kapanırken, Pusula ismine zarar vermemek için böyle bir oluşuma gittik diyen klana katılacakmış?

Bunu da biz demişiz.

Barzo bilmem kaç klanmış, 3 tane müttefiği varmış.

PARS-MAYIN-SS-AKSAÇLILAR-RÜZGAR-PVZYON benim müttefiğimdi, bazılarını ben aldım PUSU'nun içine zaten.

Kontrol edebiliyorsan, kendine güveniyorsan 20 klan ol.

Ben müttefiğimin oyuncusunu alayım, rezervasyonlarını yok sayayım, utanmayayım bir de bu adam benim rezervemi aldı (rezervasyon ortaklığını reddetmişim) bu adamı klandan at, ben bunu vurucam diye ahkam keseyim, yöneticilerine, benim keyfim böyle istiyor sana hesap mı vericem bebe diyeyim, ama karşı taraf bana savaş açmasın.

-Tamam.

Herşey bittikten sonra, ağlanayım bi yerlerde, çamur atayım da bari izi kalsın.

-Bu da tamam.

Tek opta 50-60 köy almışlar, bu organizasyon ile ilgili değil çok klan oldukları için böyleymiş.

Allah aşkına 35 kişilik klanlar, toplasan 225 kişi var, 75 kişik 3 klan da aynı sayı, her world ortalama bu sayıda oynar tüm kafa klanlar, bak world 33e 34e, çok geri gitmene gerek yok.

Daha başka bir şey söylememe gerek yok hakikaten, saçma sapan yorumlar.

Tebrikler güzel savaştı yolunuz açık olsun yazıp gitmek çok zor geliyor herhalde insanlara.

Bu kadar şeyi haklı olduğunuzu düşünerek yazdıysanız ben size bir şey demiyorum. Yukarda birisi yazmış ben Barzo'yu size katacakmışım buna kargalar bile güler. ilkerhan hakan abi yi aracı sokup mehmet abi biz ilerleyen dönemde size katılcaz vs demedi mi bunu sende biliyorsun Bilal hocam. Klanındaki oyuncularını artislik tavırlaından ukalaca konuşmlarını sende biliyorusun. Şimdi buraya gelip her konuda haklıymışssınız gibi yaz yazmayın.

Bu arada birisi yazmış sundan su kadar köy almışım tabiki klanımda oyunu bırakan oyuncuların köylerini klanım üyeleri ve ben alcam sunuda unutma ben bu oyunda istediğim herkesten köy alırım ve almışımdırda. Ayrıca tek op dağılıp gidip bahaneler ardına sıralanmayın.

Bizim sizin klanında casusumuz vs yoktu oyuncularınıza hakim olamıyorsanız isteklerini karşılamıyorsanız klan bırakmayı bir kenara koyup oyun bile oynamayın.

Myv ye preci demişsiniz siz kendi oyuncularına bakın.

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
Konuyu uzatmayacagim. Herkes neyin ne oldugunu biliyor . zekaniz stratejiniz iscevirmeleriniz butun klanlara cephr aldirma arayisiniz sizin olsun. Savasta her yol mubahtir ANLAYISINIZA saygi duyup tebrik edildiniz. Ama sonradan buraya boyle bi baslik acmaniz hos degil. Diger dunyalarda karsilasmak dilegiyle..

myw**

Dük
şiii yavaş gel gardaş

sizin extra geli
Tarih tüm savaşları yazar ve savaşları sonradan okuyan herkesde kendine göre yorumlar. Senin strateji dediğini adam yanlış bir davranış olarak görüyor. Ona doğru gelende sana mantık ve oyun içerisinde geliyor. Sizler savaşınızı verdiniz artık yorumlamak ve kimin dediği kimin yaptığı doğru mantıklı bizler yorumlayacağız.

---- Dışardan yenemediğinin içine casus sokmak eğer strateji olduysa şuanki tüm vatan hainleri kahraman desene.. Yaşasın bizanslar.

bilen de konusuyor bilmeyen de , ordan göstersene birisini yada pusu içinden birisi gelsin desin ben myw ın casusuydum die ben hesap silerim l, boş boş konusmayın öle dala verelerle işimiz yok algıyı başka yerle kaydırmayın dışardan görün olayları başka yorumlayacak hele sunlara bak

myw**

Dük
bana precimi demişler hahaha gülerim :D bne bu dünyalara giriyorum kafama göre takılıyorum la bana ğreci diyebilecek adamları hiç bir tanesini classiclerde görmüyorum ama ben oralarda dünya kapatan ekiplerde oluyorum yada o klnın basında oluyorum la ötede oynayın

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
Seni kaile bile almiyorum myw*. Ama olaya mudahil oldugun icin cevap veriyorum. Dokuztuglunun hesapta bakiciyken pusu hakkinda kufurlu sozlerin hakaretlerin uyemizi yanina cekme cabalarini gozumle gordum. 1 tek kelime bise yazdik mi sana? Joker.1990 a saldiri cikilmasin dedin . leventin hatrina mis atmadik koye o gun savas baslayana dek.yalansa yalande bunlar resim atayim utanacaksan. Birakin bu isleri arkadaslar. Forumda sov yapmayin. Ikitaraftada yanlislar var. Herseye ragmen tebrik ediyorum . Konuyu daha fazla uzatmayin oyununuza bakin..

myw**

Dük
dokuztuglu ile muhabetimi biliyormusun ki konusuyorsun la o adamın git kendisine beni bir hele sor anlatsın şimdi omu casus oldu ,ulan sizin beyninize tüküreyim ,jokere saldırı cıkılmasın dedim evet o sıra barzo ile müt lük anlaşması vardı pusu arasında jpkerde barzodaydı tabiki saldırı cıkılmasın dedim ne diyecektim ya yok amaçlar ne olnu anlamadım

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
Seni kimseye soramam. Benim gordugum seviyesiz bos bir insansin. Yukardaki yazindanda kendini belli ettin. sana daha cevap vermeyecegim. Az insan olsan soylediklerimden ders cikarirsin. Hadi size iyi muhabbetler

DeletedUser41397

Ziyaretçi
Görüyorum ki, oyundaki yalanlarınız burda da devam ediyor. Barzo klanıyla başlanıçta yapılan müt anlaşması iki tarafın da sözleriyle birlikte sonuna kadar olarak başlamıştı. Bizim klanımızı KURT klanının oyuncuları almakla suçlayan şahıslar çıksın 1 tane kurt klanından oyuncu göstersin biz klan olarak bu oyunu bırakıcaz. Acaba kurt klanını bünyesine katıp, daha sonra onlara giden saldırıları bunlar bizim adamımızdır diye savunan BARZO klanı mıdır yoksa PUSU klanı mı ? Onları ipten alıp oyunda tutunmasını sağlayan, daha sonra da yeni world'de ortak çatı altında toplanıp devam eden BARZO klanımıdır yoksa PUSU klanı mı ?

Herşeyin strateji olduğunu söyleyen 'büyük oyuncu'lar, vatansever klanınızı nasıl yendiğinizi de hepimiz biliyoruz. Ortada savaş olmadığı halde müttefik klanınız olan vatansever'den destek isteyip daha sonra klana savaş açan ve boş köyleri toplamak mıdır stateji ? Bir oyun yüzünden insanlıktan çıkmışsınız. Yazık..

myw**

Dük
Görüyorum ki, oyundaki yalanlarınız burda da devam ediyor. Barzo klanıyla başlanıçta yapılan müt anlaşması iki tarafın da sözleriyle birlikte sonuna kadar olarak başlamıştı. Bizim klanımızı KURT klanının oyuncuları almakla suçlayan şahıslar çıksın 1 tane kurt klanından oyuncu göstersin biz klan olarak bu oyunu bırakıcaz. Acaba kurt klanını bünyesine katıp, daha sonra onlara giden saldırıları bunlar bizim adamımızdır diye savunan BARZO klanı mıdır yoksa PUSU klanı mı ? Onları ipten alıp oyunda tutunmasını sağlayan, daha sonra da yeni world'de ortak çatı altında toplanıp devam eden BARZO klanımıdır yoksa PUSU klanı mı ?

Herşeyin strateji olduğunu söyleyen 'büyük oyuncu'lar, vatansever klanınızı nasıl yendiğinizi de hepimiz biliyoruz. Ortada savaş olmadığı halde müttefik klanınız olan vatansever'den destek isteyip daha sonra klana savaş açan ve boş köyleri toplamak mıdır stateji ? Bir oyun yüzünden insanlıktan çıkmışsınız. Yazık..

iyide arkadaşım zaten sadece bahi geçen joker konusunda saldırmasın dedk ki sonucnda o adamın köylerini yine aldınız öyle bir anatıyorsunki sanki 50 tane adama saldırmasn denmiş gibi bir izlenim çıkıyor la sadece 1 adam sonra o adamın köyleriniyine aldınız zaten neden abartıyorsunuz

myw**

Dük
Seni kimseye soramam. Benim gordugum seviyesiz bos bir insansin. Yukardaki yazindanda kendini belli ettin. sana daha cevap vermeyecegim. Az insan olsan soylediklerimden ders cikarirsin. Hadi size iyi muhabbetler

haha seni söylediklerinle zaten öyle bişi olacaksak kalkıp gidelim ,senin oyundaki isminide nickinede daha hatırlamayaagım bi insansın boş tatava yapın durun sorun bizdeki kaale alıp yazısma fırsatı sunuyoruz size hey Allhım ya :) hele şu tiplere bbak

Kimin ne yalanlar söylediği belli hesap sileriz diyorsunuz silmenize gerek kalmadı zaten silindiniz. Sizin klan bilal hocamla o kadar uğraşmamıza rağmen müttefikliği bozmak için elinizden geleni yaptınız. Hatta müttefik klandan köy almak için klandan çıkıp klan kurdunuz neyin kafasındasınız.

red.png

PLEASE TRY AGAİN LATER (538|480) K45 3,200 barboros [BARZO] Kaderimmmm [SC] 2016-07-08 13:44:45
red.png
[007] (543|476) K45 2,702 barboros [BARZO] AD2Hentai [SC] 2016-07-08 09:36:35
yellow.png
PLEASE TRY AGAİN LATER (538|480) K45 3,208 barboros [BARZO] barboros [BARZO] 2016-07-07 23:44:34
green.png
PLEASE TRY AGAİN LATER (538|480) K45 3,208 Kaderimmmm [SC] barboros [BARZO] 2016-07-07 23:42:25
red.png
PLEASE TRY AGAİN LATER (538|480) K45 3,200 barboros [BARZO] Kaderimmmm [SC] 2016-07-07 23:39:16
green.png
PLEASE TRY AGAİN LATER (538|480) K45 3,200 Havullu [STARK*] barboros [BARZO0]

DeletedUser41397

Ziyaretçi
iyide arkadaşım zaten sadece bahi geçen joker konusunda saldırmasın dedk ki sonucnda o adamın köylerini yine aldınız öyle bir anatıyorsunki sanki 50 tane adama saldırmasn denmiş gibi bir izlenim çıkıyor la sadece 1 adam sonra o adamın köyleriniyine aldınız zaten neden abartıyorsunuz

Sadece joker mi ? Temür Melik denen arkadaş KURT klanlarını bünyemize kattığını iddia ediyo . PUSU klanları şu ana kadar maks. 5 klanlık bir oluşum gerçekleştirdi. Ve bu oluşum KURT klanlarının dağılımdan çok uzun süre sonra gerçekleşti. Biz KURT Klanı dağılmadan önce de 2 klandık dağıldıktan sonra da 2 klandık. KURT klanından tek bir oyuncu bünyemize girmezken, asıl KURT'u bünyesine katan BARZO klanları iken, bu arkadaşın hiçbir dayanağı olmadan, yalan yanlış bu suçları PUSU klanı üzerine atması fazlasıyla saygısızca bir durum

Burda eminim herkes görüyo ki, sözde PUSU klanlarının saygısızlığını ifşa etmek için buraya gelen Temür Melik, kendi ve klanının saygısızlığı içinde boğuluyo.

Dunyada sadece 3 hafta kaldim,kurt a yakindim diye aklimda kalmis yakamasi23 banlaninca Kurt klani oyuncularinin barzoya gectigini hatirliyorum yanlis mi hatirliyorum acaba :) myw* kurtda degil miydi

DeletedUser41397

Ziyaretçi
Herseyi gectim, oguz kadire kufretti diye gelip burda kadiri(kayipruh) savunuyosunuz bide.. Onu adam ettik geldi yedigi kaba etti gitti. Gitsin. Ama simdi savundugun adamin klan grubunda 1koy alamadi diye sizr dediklerini gorsen acaba gelip savunabilcek misin yine onu burda cok merak ediyorum..