Barzo Savaş Raporları

peki bundan Tengri ve Barzo nun haberi var mı ? :)

Ucuz hareketlere gerek yok bu dünya silinen silinmeyen herkesin emeği var ve küçük hesaplar ile birçok insanın başarısına gölge düşürmeye çalışıp insanların gözünde komik duruma düşmeyin.

Henüz Cin savaşımız bitmedi ve ortada herkesin emeği var, son köye kadar herkes emek vermeye de devam edecek . Bu vesile ile tüm cephelerde gece gündüz demeden emek veren tüm oyuncuları ve klanları tebrik eder hak edenin kazanacağı bir savaş olacağını temenni ederim
hangi cin o ?

Loose CannoN

Mızrakçı
Rapor paylaşmaya devam etsem mi emin değilim :) Malum Cin klanları kendini resmi olarak feshetmese de 50ye falan bölündü ve çoğunluğu OFSAYT oldu :) Oluşan boşluktan dolayı da 1000lerce rapor var ve bunların içinden sadece güzel olanları seçmeye kalktığımda bile 500e anca indirebiliyorum :D

O yüzden şuanki boşlukta herhangi bir rapor paylaşmayı düşünmüyorum :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Rapor paylaşmaya devam etsem mi emin değilim :) Malum Cin klanları kendini resmi olarak feshetmese de 50ye falan bölündü ve çoğunluğu OFSAYT oldu :) Oluşan boşluktan dolayı da 1000lerce rapor var ve bunların içinden sadece güzel olanları seçmeye kalktığımda bile 500e anca indirebiliyorum :D

O yüzden şuanki boşlukta herhangi bir rapor paylaşmayı düşünmüyorum :)

Yorma kendini hacı zaten çok geç başladın o işe :D