Barzo&hucum

DeletedUser37504

Ziyaretçi
Bizim zamanımızda sen yoktun.

Aman hemen polemiğe girme.

Hem BARZO hem HUCUM hem de AZRAİL bu oyunun hatırı sayılır 15 - 20 klanından biridir.

Sen bugüne kadar 30 tane klan 30 tane ekip değiştirmişsindir. Bir çizgin yok boş boş konuşuyorsun.

Xsersery Xaereo gibi adamlar cidden zor bulunan adamlardır.

Azrail klanının kemik tayfası cidden iyi oynayan oyunculardır.

BARZO kendi klanım olduğu için konuşmuyorum yorumlamıyorum.

Ama şunu iyi bil, pegasus megasus dinlemez, bu saydığım 3 ekipte SENİN getireceğin her ekibi 1 ayda Türk Hava Yolları ile 1st Class uçurur gidiyim de kaçayım kurtulayım dersin.

Peki sana ne oldu HUCUM ezecek die mi tırstın çıktın klandan GS die klan kurdun yok GALATASARAY ın sponsorluğunu yapıp lig de tanıtım içinmi çıktın BARZO dan ?

DeletedUser12293

Ziyaretçi
arkadaşlar gereksiz yorumlar yapmayın yani ortamı gerecek yorumalrdan herkes kaçınsın özellikklen hucum klanı uyesi hiç kısme gereksiz olayları kasıcak vede kışkırtıcı yorumalr yapmasın lutfen herkesın kendien göre bir oyun stratejisi vardır önemli olan saygınşlığınzı koruyon yorumlarda sadece oyun stratejısıylen alakalı olsun kişiselleşmesın barzo klnındada tanıdığımz arkadaşlar var yıllarını vermiş bu oyuna o yuzdne biraz yapıcı olun..

DeletedUser221

Ziyaretçi
Karakterli ve seviyeli bir şekilde kimse kimseyi kırmadan savaşıyoruz nekadar güzel bir durum ama herkez biliyor oyun yaş ortalaması çok düştüğü için gereksiz polimler meydana geliyor daha çok biz yönlendirmeliyiz insanları.

İyi savaşlar.

DeletedUser39833

Ziyaretçi
hücum gene kazanmış gene kazanmış.. bu adamların adı hep zaferle mi anılacak ... Tebrikler

DeletedUser221

Ziyaretçi
Malesef barzo 2 kere dıplomasi sıfırladı hucum'a boyun egdi saglık olsun dedik ama tutup birde hucum'a gecmeleri cok enteresan oldu neyseki bir şey daha anlamış ve tecrübe etmiş olduk düşmanımızı değil dostumuzu tanıyamamışız.

DeletedUser

Ziyaretçi
dunya kuzey güney olarak ikiye bolundu barzo savaşa dayanamadı saf değiştirdi... hucum azro bakalım nolacak....

DeletedUser221

Ziyaretçi
Hayırlısı olsun kardeşim ne olacak alt üst bi oyun :D