Barzo&hucum

DeletedUser

Ziyaretçi
Barzo' nun savas ıstatıstıklerı pek parlak gozukmesede cok saglam bır klan.

Saglam ve mantıklı mutlerle daha da guclenıyor..

Fakat bu savasın sonucunda Hucum Klanları onde goturur ve kazanır gıbıme gelıyor nedense..

Herkesın bır favorı klanı vardır ve bu savasın sonucunda kımın kazanacagı hakkında bır klanı soyler.

Benımde bu savası Hucum klanları kazanacagı gorusundeyım

Herk 2 klanada basarılı ve bır o kadar da keyıflı oyunlar dılerım tt1

DeletedUser

Ziyaretçi
onu bunu bilmem de bayramdan önce güzel vurgun yaptı hücum,bir günde 16 köy iyi bir rakam bence :)

Hücum'u tebik ederim maalesef bizim oyuncularımızda sorumsuzluk örnegi gösterdi online olmayacksan bakıcılık at bar.

Savaş istatistiklerine gelince oyunun başından beri dewamlı savaşıyoruz savaşan klanda yıpranır.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Hücum'u tebik ederim maalesef bizim oyuncularımızda sorumsuzluk örnegi gösterdi online olmayacksan bakıcılık at bar.

Savaş istatistiklerine gelince oyunun başından beri dewamlı savaşıyoruz savaşan klanda yıpranır.

gerçekten alınan köyler sayısı çok gözükebilir lakin hedef daha buyuktu iyi savunma yapilmiş barzoyuda tebrik ederiz

DeletedUser1226

Ziyaretçi
şüphesiz takip edemesekte bu iki klanın savaşı wordun en zevkli savaşı birbirine diş geçirebilecek kapasitede iki ekip elbette faktörler savaşlar bir şekilde sonuclanıp bir galip çıkacak ama her iki klanda benim açımdan bu zevkli savaşta oldukları için şanslılar,her iki klanada başarılar diliyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
fırsat buldukça savaşı takip etmeye çalışıyorum ama gönlüm hucumdan yana.iki tarafın da saygı sevgi çerçevesinden sapmadığı için bu savaşın tadı ayrı olacaktır illaki.

DeletedUser

Ziyaretçi
İki klana da başarılar dilerim. Umarım güzel bir savaş olur.

DeletedUser23710

Ziyaretçi

o konuda katılıyorum ama bayram arefesine denk gelmesi çok kötü oldu neyse savaş devam ediyor iki ekibede başarıları dilerim

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser12293

Ziyaretçi
o konuda katılıyorum ama bayram arefesine denk gelmesi çok kötü oldu neyse savaş devam ediyor iki ekibede başarıları dilerim

zaten klanımız pek olmadığı bir bölgeye 90 100 saaten misler atıldı arafeye denk gelmese o köyleri elimzide tutmak imkansızdı :) o yuzden mecburen bayrama denk getirldi

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser8618

Ziyaretçi
yenı yetme klanlara basarılar (neden bole dedım cunku benım zamanımda yoktunuz) hemen polemıge gırmeyın

DeletedUser12293

Ziyaretçi
yenı yetme klanlara basarılar (neden bole dedım cunku benım zamanımda yoktunuz) hemen polemıge gırmeyın

polemiğie girmeyin diyonda konuştuğun adaba sığarmı ister barzıo ister hucum ikiside seviyeli klanlardır gereksiz yere ukalca mesjlar yazılmasın lütfen herkles neyin ne olduğunu az çok biliyor yaşin kaç başin kaç oyunculuğun nedir nesinki ki yeni yetmeler dioprsun 2 klan içinde

modaratörlerden ricamdır ortamı başlığı gerecek postlara vede parazit yapacak kişilere izin vermesınler

polemiğie girmeyin diyonda konuştuğun adaba sığarmı ister barzıo ister hucum ikiside seviyeli klanlardır gereksiz yere ukalca mesjlar yazılmasın lütfen herkles neyin ne olduğunu az çok biliyor yaşin kaç başin kaç oyunculuğun nedir nesinki ki yeni yetmeler dioprsun 2 klan içinde

modaratörlerden ricamdır ortamı başlığı gerecek postlara vede parazit yapacak kişilere izin vermesınler

sen bize yeni yetme demişsin sana bunu hiç yakıştıramadım söylediklerini aynen "iyade" ediyorum.. şaka bi yana özer yeni yetme dediğin klanlar kendilerini ispat etmiş başarılı klanlardır herhangi birinide olsa laf söyletmem ne barzoya ne hucuma ayrıca özercim sen yokken ben vardım demişsin.. klansavaşları world1 açıldığında 140 puanla 3. iken varmıydın bakayım sen? blink

DeletedUser30275

Ziyaretçi

yeni yetme klanlar ?

bana yönetici olarak bulundugun bir klan söyle o klan 3 yıldır oynadıgı her serverde liderligi ele almıs olsun...

DeletedUser3027

Ziyaretçi
boşverin cevap dahi vermeyin, başlık gereksiz yazılarla dolmasın.