Barbarlar Ne zaman desteğe açılıyor???

• Konuyu başlatan V1G0R
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
hala nefes alıyomu bi kontrol edinde ben yetişemedim ölmediyse ikide ben vuruyum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Merak ediyorum premiumun dibine vuran birine premium kullanmadan nasıl önüne taş koyulabilir? Barbar desteklemek kolay yoldan gelişen ve strateji oyunu oynadığını sanan oyunculara karşı etkili bir çözüm.

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Merak ediyorum premiumun dibine vuran birine premium kullanmadan nasıl önüne taş koyulabilir? Barbar desteklemek kolay yoldan gelişen ve strateji oyunu oynadığını sanan oyunculara karşı etkili bir çözüm.

Bu arkadaşı yada abiyi tanımadıgım ıcın bılmıyorum nasıl hitam edecegımı fakat son derece yazdıklarında haklı

haklılık payı var ama bir sürü strateji var bu oyunda en basit örneği çok pre harcayan birinin yanına denk geldiysen baştan başla yap :D

DeletedUser60284

Ziyaretçi

adam pazardan istediği kadar hamı alırken sen mi ona taş koymuş olucaksın elinde kaç askern olabilirki hadi olanı attın diyelim sen nasıl gelişiceksin arkadaşın baştan başla seçeneği çok mantıklı bi düşün bence

DeletedUser41078

Ziyaretçi
adam pazardan istediği kadar hamı alırken sen mi ona taş koymuş olucaksın elinde kaç askern olabilirki hadi olanı attın diyelim sen nasıl gelişiceksin arkadaşın baştan başla seçeneği çok mantıklı bi düşün bence

abisine kardeşine amca ogluna dayı ogluna hesap açtırır oradakı barbarları destekler kendısınının desteklmesıne ne gerek var :p

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Olayı kaçırmak mesele değil İftarı kaçırırsak sıkıntı Hayırlı Ramazanlar..

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Başlık bana bu videoyu hatırlattı :D sebepsizce haykırdım yine tt2

[video=youtube;woOiVm5_FwI]https://www.youtube.com/watch?v=woOiVm5_FwI[/video]