BARBAR vs CROM

• Konuyu başlatan DeletedUser68191
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68191

Ziyaretçi
Bu gece itibariyle BARBAR klanları ile CROM klanları arasında savaş başlamıştır.Keyifli bir savaş olmasını umuyor, taraflara başarılar diliyorum.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yahu böyle savaşa ne gerek vardı ki, haritadaki barbarlar zaten çakma CROM'u dağıtabilecek güçte. Bu savaşta denge yok :( Hem BARBAR klanı, hem haritadaki barbarlara karşı çakma CROM tek başına...

DeletedUser43505

Ziyaretçi
Pusuda mı bekliyordunuz la :D Dağıtıyoruz burayı ;)

DeletedUser68398

Ziyaretçi
Yusufun savaş açıp barbarın diplomatının BARBAR klanları ile CROM klanları arasında savaş başlamıştır yazması her şeyi açıklıyor sanırsam CROM bize savaş açtı yazmaması.. Daha başlamadan bitirmiş Yusuf..

beykoz61

Ağır Atlı
of çok acı çekiyorum okadar acı ki anlatamam bu arada başarılar dilemekten mevzu acı çekmeye nası geldi anlamadım ama hala acı çekiyorum :p :p

CROM büyük.. Zamanında sana nasıl çaktıysak belli ki hala acısı geçmemiş sen hayırdır kardeş :)

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Dünya barisi istiyorum dökülmesin kan olmesin hafifler mizraklilar kardeşçe yasiyacagimiz bir dünya inşaa edelim hep beraber

DeletedUser30333

Ziyaretçi
savaşı biz açtık, başlığı barbar açmış. cephede kaybettiğini masada kazanmaya çalışıyorlar sanırım. başarılar.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Barbar parçalar.

Bence de hatta parçalıyor şuanda

V9rpVj.png