Barbar ve köy dağılımı

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Bu dünya üzerinde ufak bi şikayetim olacak haritada doğru dürüst barbar yok normalde dünyaların 1 ya da 2. günlerinde kıta 43 e kadar köy olurdu neredeyse 1hafta doldu hala oralarda tek bi köy bile yok dünyaları çabuk kapatıp daha çok pre satmak istediğinizi ya da yağma olanaklarını iyice kısıtlayıp prenin avantajlarını daha fazla göstermek istediğinizi düşünüyorum bu konuda haklısınız da fakat tüm köyler w49da ki kuşatma köyleri gibi dip dibe olmak zorunda değil diğer dünyalarda en azından her yeni 3-4 köye bi barbar koysanız daha oynanılabilir olacağını düşünüyorum

Edit-997395

Yasaklı
Ne yani sen düşünüyorsun da Mayis düşünmüyormu şimdi :D

Başka şeyler düşünün siz boşverin bunları :p

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Saçma

barbar olsunda rahatça pre kasın degilmi? Savaşın iste kalkıyor çaylak Barbara savaş açacağına gel benim köyü tarla yap imkanın varsa

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Barbarsız yağmasız dünya mi. Olur yorumu yapan kişiyi sevmediğiniz için yanlışa doğru demeyin neden barbar yok 9x9 umda bugün çaylak kalkacak 5 gün sonunda 20 küsur kisi ye 1 barbar oldu allaha şükür premiz varda

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Barbarsız yağmasız dünya mi. Olur yorumu yapan kişiyi sevmediğiniz için yanlışa doğru demeyin neden barbar yok 9x9 umda bugün çaylak kalkacak 5 gün sonunda 20 küsur kisi ye 1 barbar oldu allaha şükür premiz varda
Sizin kıta da boşluk yok ki nereye barbar düşsün :D

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Balık istifi gibi allahtan çaylak kalkacakta

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Saçma

barbar olsunda rahatça pre kasın degilmi? Savaşın iste kalkıyor çaylak Barbara savaş açacağına gel benim köyü tarla yap imkanın varsa

Kimsin tanımıyorum neden kendi üzerine alındın bilmiyorum neden 100 birim ötedeki köyü tarla yapmaya çalışayım onu da çözemedim benim demek istediğim oyun gittikçe pay2wine dönüşüyor benim şikayetim buna adminler biraz daha zorlasa 4 merkez kıta dolmadan dünya kapattıracaklar

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Barbara saldırmak yerine düşman koylerine saldır barbarin az olması iyidir savaştırir

Tapınak olan dünyada köylerin birbirine yakın olması doğal

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Anlatmak istediğim nokta şu parası pardon presi olan adamın ordusu şu an benim 2-3 katım adil bi savaş olmuyor onu belirtmek istedim düşmana saldırsam 1-2 saldırıda ordum sıfırlanacak bu da beni geri atacak

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Katılıyorum presı olan caylak bıtene kadar ıyı gelişiyo ama pre kullanmayan barbar yagmalayarak aradakı farkı kısaltamıyo makas aralıgı açılıyo
Suan zengin fakir olayı yaşanıyo:)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Katılıyorum.Ama kendi aramızda konuşuyoruz gibime geliyor önceden forum yöneticileride görüşlerini bildirirlerdi forumda..

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Şimdi kiler ne yapıyor belli değil görevleri forumda olmak değil mi ?
Cadu yu özleyen bir tek ben değilimdir yada alvayı :(

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Barbar köy sayısı normal arkadaşlar. Diğer dünyalardaki oran neyse bunda da aynı (10 oyuncu/1 barbar). Dünyaya katılım az olduğu için barbar sayısı da az.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Barbar köy sayısı normal arkadaşlar. Diğer dünyalardaki oran neyse bunda da aynı (10 oyuncu/1 barbar). Dünyaya katılım az olduğu için barbar sayısı da az.
mayis,

öneriye envanterle taşıma yapınca da barbar eklenmesi olayını eklesek. dikkate alır mısınız? taşımanın böyle kötü bir handikapının olması zorlayıcı ve sıkıcı oluyor.