Barbar Sayısı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ressam12.

Kılıç Ustası
mümkünse eğer şu 20 ile 00 arası olan round 4 saat çok fazla onu da diğerleri gibi 3 saate alabilirmiyiz? 4 saat uyuşup kalıyoruz :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Barbar sayısını bir kişi az buluyorsa değiştirmeye gerek yok :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Barbar sayısını 100 kişi de az buluyor olsa genelde değiştirmenize gerek olmuyor :)
Sırf eleştirme yapmak için atılmış bir post :)
Konuyu ciddiye alınmış ve okunmuş,gerçekten sorun eden oyuncular olsaydı değiştirecektim :)

ressam12.

Kılıç Ustası
şahsen ben ve ekibim sorun ediyoruz barbar sayısını ve tahminimce speed oynayan ve özellikle de hrb 0-1 oynayan oyuncuların hepsi ediyordur, barbar sayısını turnuva standartlarında açma gibi bir durumunuz varsa ve açabilirseniz çok güzel olur :) @Strafe

gerçi çok basit ve yapılabilir isteklerimize cevap dahi verilmiyor ama en azından bunu yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
şahsen ben ve ekibim sorun ediyoruz barbar sayısını ve tahminimce speed oynayan ve özellikle de hrb 0-1 oynayan oyuncuların hepsi ediyordur, barbar sayısını turnuva standartlarında açma gibi bir durumunuz varsa ve açabilirseniz çok güzel olur :) @Strafe
Bütün oyuncular için açılan roundlar bir ekibin isteğine göre ayar değiştirmeyi bu aşamada düşünmüyorum.Genel bir hoşnutsuz olması durumunda tekrardan gözden geçirilecektir.

Renge Miyauchi

Yasaklı
Barbar sayısını bir kişi az buluyorsa değiştirmeye gerek yok :)
Bütün oyuncular için açılan roundlar bir ekibin isteğine göre ayar değiştirmeyi bu aşamada düşünmüyorum

Önce bir oyuncu sonra bir ekip oldu. Ben de memnuniyetsizliğimi dile getirmek istiyorum ama üç beş çapulcu istiyor diye barbar sayısını arttırmam diyeceksiniz diye korkuyorum. :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.