Barbar Klanları

• Konuyu başlatan Anti System
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Dikkat klanlarıyla olan müttefiklik ilişkimiz,dikkat klanlarının güneydoğu bölgesinden üye alımı yapmasının oluşturduğu sorunların aşılamaması neticesinde, karşılıklı olarak bitirilmiştir.

Güncel diplomasimizde herhangi bir S.A. ve Müttefik Klan bulunmamaktır.Bir müddet daha hiç bir klanla diplomasi yapmamaya devam edeceğiz.

Herkese başarılar..

İyi forumlar...

DeletedUser50076

Ziyaretçi
Başarılar diyeceğimde, düşmana başarı dilenmez. Şeytanınız bol olsun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
BARBAR'ı sevdim ben, tabi ilerde savaşır mıyız, bilemem :)
Diplomasiye bayıldım. Kendinize güveniyorsunuz, başarılar

DeletedUser49135

Ziyaretçi
TOMA KLANLARI İLE SA YAPMIŞ BULUNMAKTAYIZ, İKİ TARAF İÇİNDE HAYIRLISI OLUR UMARIM

Saldırmazlık anlaşması (SA)
TOMA-2
TOMA-1
TOMA-3
TOMA-4
TOMA-5
TOMA-6
TOMA-7

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Bana mı söyledin :) Henüz bizi kaale almayacaksınız, ancak ileride durum değişecek :D

hangi bölgedeyim bilmiyorum ama güneydoğu diyolar eğer ordaysanız serliğime kaldınız :D

bu arada kaale almakdan kastın ne bilmem ama hiçbir klan veya oyunucuyu küçümsemeyiz

DeletedUser

Ziyaretçi
hangi bölgedeyim bilmiyorum ama güneydoğu diyolar eğer ordaysanız serliğime kaldınız :D

bu arada kaale almakdan kastın ne bilmem ama hiçbir klan veya oyunucuyu küçümsemeyiz

BARBAR ile yakın konumdayız, GD :)
Kaale almaktan kastım da o idi, ama sıkıntı yok. Bizim klan birbirini tanıyan ve mevki olarakta yakın oyunculardan oluşuyor. O yüzden biz rahatız biraz, online süremizde yüksek. Neyse, ayrıntıya girmeyeyim, başarılar :D
Bu arada, -PARS- P4RS :)

DeletedUser50076

Ziyaretçi
abi sizin ekip sımosm ekibi ağırlıklı di mi?

Ağırlıkta SİMOSM ama eski birbirlerini tanıyan oyuncularda mevcut. Benimde asıl kemik kadrom değil ama ara sıra farklı klanlarlada oynarım. Sevdiğim abilerimin ricasıyla oynuyoruz.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
benim ordada çok sağlam dostluklarım var ex-en tahsin abi merlian mehmet abi gibi ama HUCUM için atıyo kalbim :DD