BARBAR klanı savaş raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser49135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51936

Ziyaretçi
umarım kısa bir süre içinde farklı bi klan kurmazsınız...
sonuçta toplama klanla bu işlerin yürümeyeceği konusunda oyun başında uyarılmıştınız...
bu oyunun amacı bence üstadımın da dediği gibi zayıf elemanların oyun başında elenmesi ve gerçek oyuncuların bu oyuna devam etmesi yönündedir. her oyuncunu klana alınmasıyla büyük klan olunmaz gerçek oyuncularla büyük klan olunur...
oyun devam ediyor ve güzel bir şekilde gidiyor..
karşılıklı saygının yitirilmemesi ümidiyle saygılar ve iyi oyunlar :)

BARBAR Klanları hiç birzaman toplama klan olmamıştır. Birbirini tanıyan Elit oyuncular var. Prestij olarak devam etmek istemişler. İçlerindeki casuslardan oyunu tam anlamıyla bilmeyen oyunculardan arınmışlar şu saatten Sonra Prestij TaM anlamıyla Prestij. Kendinize dikkat edin :D

DeletedUser40441

Ziyaretçi
BARBAR Klanları hiç birzaman toplama klan olmamıştır. Birbirini tanıyan Elit oyuncular var. Prestij olarak devam etmek istemişler. İçlerindeki casuslardan oyunu tam anlamıyla bilmeyen oyunculardan arınmışlar şu saatten Sonra Prestij TaM anlamıyla Prestij. Kendinize dikkat edin :D

O zaman güzel, seviyeli ve saygı çerçevesinde bi savaş olması ümidiyle :) iyi olan kazansın: )

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende BARBAR Klanları oyuncusuuydum . 1 hafta önce oyunu bıraktım ailevi, iş yoğunluğu ve birkac sebepten dolayı. Bu klanda bulunduğum süre zarfında 4 OP Yaptık küçük çapta. Klanımızda öğrenci yoğunluğu olduğu için sınavlarının bitmesini bekledik felan derken adam akıllı Op yapmadık. Fakat bulunduğumuz GüneyBatı çevresinde söz sahibi hala BARBARKlanlarıydı. Worlddeki çoğu klanın Diplomasimizde düşman işaretli olmasına rağmen.

W23te kalkıpta diyemezsinizki BARBAR Klanları ezik, oyuncuları dandik vs. Dünya açılalı 90 günü geçti klan oyuncularımızın %99 u kendi kafasına göretakılan aadamlardı biz Her hafta OP yapmış olsak GüneyBatıda RENK, GAP,EMEK. Vs. Klanlarının ismini bile duyamazdınız.

The AnarchisT (Emre Abi) en doğrusunu yapmış mağlubiyet olacaksa bile savaşarak olsun eften püften mağlubiyet olmasın.

Yön Güneybatıysa Asla Sapları geçemezsiniz

DeletedUser51936

Ziyaretçi
SAP lara 1 kez bile OP yapılmadı. Onların 1 OP Luk işleri var :zd

DeletedUser

Ziyaretçi
Sap klanları hiçte boş bir yapılanma değil.

Udw ile ilişkimiz olmasına rağmen sapların bölgede dominant olduğunu söylemek doğru olur.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizim klandan kimsenin yorum yazmamasını istiyorum.

Gelen yorumlarda hırs gözlemledim.Biz sakince ve diyologsuz oyununu oynamak isteyen insanlarız.

Çeşitli kinaye ve imalı sözlü saldrılarınıza cevap vererek seviye düşürme niyetinde değiliz.

Dost düşman herkese başarılar diliyoruz.Yorumlarınızı kendi aranızda yapmanızı temenni ediyoruz.Oyunda seviyeyi düşürmemek öncelikli hedefimiz.

Sağ üstteki çarpı tuşuna basınca bitecek bir oyun için kimseyle uzun uzadıya muhattap olmak diyolog kurmak istemiyoruz.

Herkes oyununa eğlencesine baksın.Merak edilen husus vardı cevapladık,geri kalan sürtüşmelere girme niyetimiz yok biz burda sadece oyun oynuyoruz oyunu hayatımız yapmıyoruz kimileri gibi çok kasmıyoruz.

Kimin kazandığının dahi bizim için bir önemi yok,biz sadece iş yerlerinde evlerinde boş vakitlerinde girip takıldığı bir oyunu oynuyoruz.

Daha fazlası değil aslada olmayacak.

Herkese iyi forumlar.

Ashley

Mızrakçı
Bence bu yapılanma sizler için daha iyi olacaktır Emre , Barbar'ın toplama Klan olarak eleştirilmesinde ki ana neden Klanınız özünde toplama olmasa bile oyunun hemen başlarında korku psikolojisi ile Barbar'a katılan çok sayıda acemi oyuncu nedeni toplam kalite düştü , bu zayıf adamları eleyip sağlam oyuncular bir türlü aradığı fırsatı bulamadı diye düşünüyorum , yeni yapılanmanız hayırlı olsun , Lords Klanları olarak başarılar diliyoruz.