BARBAR klanı savaş raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser49135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49277

Ziyaretçi
ışığı ne zaman görüyoruz huh

cetin la bana dalda rapor koyalım bali ne yapak işsizliğin gözü kör olsun la :D bn savunma raporlarını koyarım snde saldırı bunlarda haraket yok baksana hızlı girdiler yavaşladılar hemen troll

DeletedUser50076

Ziyaretçi
Lan Mustafa milletle makara yapacağına raporları atında düzenleyim, bunu gördük serverde bari biz rapor koyalım.

7mBMoY.jpg

DeletedUser6369

Ziyaretçi
Raporları sizin arkadaşlar değilde bizler Kendi sayfamızda paylaşacagız sanırım

DeletedUser

Ziyaretçi

Sabahki operasyon size yapılmadı profilinden Lords klanında olduğun görülüyor.

http://tr.twstats.com/tr23/index.php?page=ennoblements&pn=2&k=-1&maxpoints=&minpoints=&filtertribe=

Buradan takip edersiniz kimlere saldırıldığını bu sabah nerelerden köy alındığını.

Sizlere saldıran 3 veya max 4 tane oyuncumuz oldu :) onlarca köye girdik sabah hatta hemen hemen her klana saldırdık yakın tehlikeleri yoklama diyebiliriz buna ,3 veya 4 kişinin saldırması seni burada kinayeli laf söyleyecek kadar heycanlandırdıysa klan olarak size operasyon yaparsak heyecandan kalp krizi geçirmenden korkarım.

Girip bakarsan kaç klana girdiğimizi görürsün.Ha... Unutmadan istersen koy savunma raporlarını , bizim için sıkıntı yok..O kadar raporu koyarak forum kirletmeye hacet görmedik merak edenler takip edebilir uzaktan uzaktan klanlarımızı..

İyi forumlar..

DeletedUser6369

Ziyaretçi
O kadar geniş yer kaplamış bir klanın her cephede savaşması cok normaldir ve bize karsı bizim cephemizde yaptıgınız savaşı malesef basarısızlıkla sonuçlandırdınız. Heyecanlanma konusuna gelince ben oyunumu heycanımla oynarım ve her türlü zevk alırım, sizler de başarısız oldugunuz durumda da tebrik edebilmelisiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi

3 Kişi saldırdı diyorum tebrik diyorsun ,o zaman bizim tebrik yağmuruna tutulmamız lazım. :)

Başarılarının devamını dileyeyim bari olursa..

Herneyse polemiği sevmem oyunumuz oynamaya devam edelim..

DeletedUser49135

Ziyaretçi
yönetim beni koşturarak raporları yayınlamıyosun dedi :D

DeletedUser9560

Ziyaretçi
bir rapor gelmiş beyler gözünüz aydın.
güzel kesim tebrikler :)

DeletedUser

Ziyaretçi

Sen oyundan bana ulaş ben sana bir sürü rapor atarım görmek istediğin rapor olsun

Oyundan ki raporları buraya koyacak kadar boş vaktim yok olsaydı emin ol koyardım..

Bir kısayol yapsalar oyunlar buranın senkronizasyonu sağlansa burayı taşırabiliriz ::::)..

DeletedUser6369

Ziyaretçi

Sabahki operasyon size yapılmadı profilinden Lords klanında olduğun görülüyor.

http://tr.twstats.com/tr23/index.php?page=ennoblements&pn=2&k=-1&maxpoints=&minpoints=&filtertribe=

Buradan takip edersiniz kimlere saldırıldığını bu sabah nerelerden köy alındığını.

Sizlere saldıran 3 veya max 4 tane oyuncumuz oldu :) onlarca köye girdik sabah hatta hemen hemen her klana saldırdık yakın tehlikeleri yoklama diyebiliriz buna ,3 veya 4 kişinin saldırması seni burada kinayeli laf söyleyecek kadar heycanlandırdıysa klan olarak size operasyon yaparsak heyecandan kalp krizi geçirmenden korkarım.

Girip bakarsan kaç klana girdiğimizi görürsün.Ha... Unutmadan istersen koy savunma raporlarını , bizim için sıkıntı yok..O kadar raporu koyarak forum kirletmeye hacet görmedik merak edenler takip edebilir uzaktan uzaktan klanlarımızı..

İyi forumlar..

Bizler kalp Krizi geçirmedik ama siz geçirmek üzeresinizdir sanırım ve gemiyi ilk terk edenlerden oldunuz neden acaba?

The AnarchisT
Sıra: 34
Yenilen rakipler: 1.214.690 (38.)
Klan: Prstj

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Bizler kalp Krizi geçirmedik ama siz geçirmek üzeresinizdir sanırım ve gemiyi ilk terk edenlerden oldunuz neden acaba?

The AnarchisT
Sıra: 34
Yenilen rakipler: 1.214.690 (38.)
Klan: Prstj

Alışıla gelmiş bir hareket :D hayır dünyayı takip ediyordum ne zaman yapacak diyordum bende kendi kendime :D fazla dayanamamış :D

DeletedUser

Ziyaretçi

Ben Prestij oyuncusuyum BARBAR adı altında kurulan klanın kurulumunu yapan oyuncuların %90'ı pasif rolmodelde olduğundan ziyade olan bir olay.

Yani burda Barbar klan adı altında kurupta sonra elini hiç bir işe atmayan oyuncular varken ben kendimi boşa hırpaladığımı gördüm.
Keza klanı kuran oyuncuların arkadaşları çoğunluktaydı klanda fakat bazıları gibi aylık oyuncu oldular bir kaç ay oynayıp bıraktılar.

Eğer birşekilde bir başarıyada mağlubiyetede ulaşılacaksa bunu BARBAR klanı olarak değil Prestij klanı olarak yapmak istedim.

Çünkü barbarın barbarları bir kaç ayda gözden kayboldu.

Yani vel-asr kelam.Klandan çıkarak farklı klan kurmamdaki nedenin düşman klanlarla herhangi bir savaşla veya benzeri birşeyle alakası yok.

Sadece başkasının yükünü çekmek istemememden kaynaklanmış bir hareket.

Oyunumuz burda oyuncular burda yine oynayalım yine keyfimize bakalım.Birşeyin bir yere gittiği yok.

Bence böyle şeyleri çok takmayın sizde derim..

DeletedUser

Ziyaretçi
Düşmanınızı klan adına göre mi seçiyonuz yoksa içindekilere göre mi ? Merak etmeyin w 23teyiz yine beraber savaşıyoruz.

DeletedUser40441

Ziyaretçi
umarım kısa bir süre içinde farklı bi klan kurmazsınız...
sonuçta toplama klanla bu işlerin yürümeyeceği konusunda oyun başında uyarılmıştınız...
bu oyunun amacı bence üstadımın da dediği gibi zayıf elemanların oyun başında elenmesi ve gerçek oyuncuların bu oyuna devam etmesi yönündedir. her oyuncunu klana alınmasıyla büyük klan olunmaz gerçek oyuncularla büyük klan olunur...
oyun devam ediyor ve güzel bir şekilde gidiyor..
karşılıklı saygının yitirilmemesi ümidiyle saygılar ve iyi oyunlar :)

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Bende BARBAR Klanları oyuncusuuydum . 1 hafta önce oyunu bıraktım ailevi, iş yoğunluğu ve birkac sebepten dolayı. Bu klanda bulunduğum süre zarfında 4 OP Yaptık küçük çapta. Klanımızda öğrenci yoğunluğu olduğu için sınavlarının bitmesini bekledik felan derken adam akıllı Op yapmadık. Fakat bulunduğumuz GüneyBatı çevresinde söz sahibi hala BARBARKlanlarıydı. Worlddeki çoğu klanın Diplomasimizde düşman işaretli olmasına rağmen.

W23te kalkıpta diyemezsinizki BARBAR Klanları ezik, oyuncuları dandik vs. Dünya açılalı 90 günü geçti klan oyuncularımızın %99 u kendi kafasına göretakılan aadamlardı biz Her hafta OP yapmış olsak GüneyBatıda RENK, GAP,EMEK. Vs. Klanlarının ismini bile duyamazdınız.

The AnarchisT (Emre Abi) en doğrusunu yapmış mağlubiyet olacaksa bile savaşarak olsun eften püften mağlubiyet olmasın.