Banlanmalar Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser46795
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser46795

Ziyaretçi
Artık sebebsiz yere banlanmaktan çok sıkıldım ve eminim ki sadece tek bunalan ben değilim bu yüzden oyunu bırakan yüzlerce hatta binlerce kişi var ya tamam biz dikkat ediyoruz ama insanlık hali unutkanlık oluyor kurallar var diyorsunuz kurallar her oyunda vardır ama mantıklı kurallar vardır en basitinden tatil bakıcılığı yüzünden her dünyada ban yiyoruz madem 24 saat kuralı var o saatten önce alamayalım. 1 saat yada 2 saat yüzünden 3 gün banlı kalıyoruz ki 1 dakika yüzünden ban yediğimi dahi biliyorum 1 hesapdan fazla hesap alamassınız diyorsunuz bakıcı madem öyle bir kural var alamayalım otomatik men oyuncu banlamaktan zevk alıyormuşsunuz gibi bir izlenim oluşuyor oyuncuların gözünde ve bu yüzden oyunu bırakıyorlar bu banlanamlar hakkında çok daha dikkatli olunmasını istiyoruz...

daha yazmak istediğim bir çok şey var ama önce bu mevzuyu halledelim ondan sonra diğerleri basit iş :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Eskiden bir üye klandan atıldığından 48 saat bekleme kuralı vardı yani saldırı atılmıyordu bir zahmet bu kuralı geri getirin

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Artık sebebsiz yere banlanmaktan çok sıkıldım ve eminim ki sadece tek bunalan ben değilim bu yüzden oyunu bırakan yüzlerce hatta binlerce kişi var ya tamam biz dikkat ediyoruz ama insanlık hali unutkanlık oluyor kurallar var diyorsunuz kurallar her oyunda vardır ama mantıklı kurallar vardır en basitinden tatil bakıcılığı yüzünden her dünyada ban yiyoruz madem 24 saat kuralı var o saatten önce alamayalım. 1 saat yada 2 saat yüzünden 3 gün banlı kalıyoruz ki 1 dakika yüzünden ban yediğimi dahi biliyorum 1 hesapdan fazla hesap alamassınız diyorsunuz bakıcı madem öyle bir kural var alamayalım otomatik men oyuncu banlamaktan zevk alıyormuşsunuz gibi bir izlenim oluşuyor oyuncuların gözünde ve bu yüzden oyunu bırakıyorlar bu banlanamlar hakkında çok daha dikkatli olunmasını istiyoruz...

daha yazmak istediğim bir çok şey var ama önce bu mevzuyu halledelim ondan sonra diğerleri basit iş :)

Bazı kurallar ülkelere ve onların yapılarına özeldir. Bu kural ülkenin davranış eğilimine göre belirlenir ve uygulanır. Bu yüzden de oyunun engellemeleri arasında yer almaz. Bizim ülkemizde birden fazla bakıcılık, Fransa Topluluğunda 3 bakıcılık, Kore Topluluğunda 2 bakıcılık yasak olabilir. Ülkemizde 24 saat kuralı, farklı bir toplulukta 48 saat olarak uygulanabilir. Bu yüzden de oyun içerisinde bunlara karşı standart bir engelleme unsuru yoktur. Oto kontrol dediğimiz çok zor bir yeti değildir. Her insan kendini ve hareketlerini kontrol edebilir. Nasıl trafikte kırmızı ışıkta geçmemeniz için yerde ışık yandığında kalkan dikenli bir kapan yoksa ama geçmenizi engelleyen bir kural dizisi mevcutsa ve ceza almamak daha doğrusu cebinizden para ödememek için geçmiyorsanız, kuralları basit olarak bu mantıkla görebilir ve kendi kendinizi kontrol edebilirsiniz.

Bu bir öneri değildir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.