Banlanan oyuncuların açıklanması gerekliliği

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Yellow

Baltacı
Klasik dünyalarda kesinlikle olması gerekendir. Hatta niye banlandığı bile açıklanabilir. Bakalım hangi ekip daha fazla multi ile geliyor. Hangi hesaplar multi için kullanılıyor ? Hangi hesap niye ban yiyor ? Kim burada, biz multi yapmayız diyip multi yapıyor. Belki biraz utanma olur insanlarda da yazmazlar daha. Olur mu, olmaz mı ?

Deleted User - 5559320

Ziyaretçi
bir de bazı oyuncular çok bariz pushing olmasına rağmen banlanmamışlar. Nasıl düşmanlık yapıyorsunuz birbirinize şikayet etsenize ha bire:D

barbod

Kılıç Ustası
Klasik dünyalarda kesinlikle olması gerekendir. Hatta niye banlandığı bile açıklanabilir. Bakalım hangi ekip daha fazla multi ile geliyor. Hangi hesaplar multi için kullanılıyor ? Hangi hesap niye ban yiyor ? Kim burada, biz multi yapmayız diyip multi yapıyor. Belki biraz utanma olur insanlarda da yazmazlar daha. Olur mu, olmaz mı ?
Bütün dünyalarda olması gerekir hatta kalıcı ban yiyen oyuncuların listesi ve ban sebebi herkese açık şekilde kaydedilmelidir. Sadece bu listenin varlığı bile çoğu oyuncunun illegal yöntemlere sapmasını önler

Parcevall

Milis
ben dün yogun şikayetten ceza yedim, ve bugun haklı itirazım kabul edildi. Teşekkür ederim. dady is back

Dün niye ceza aldın bugün niye açtılar sen haklıysan seni bir gün geri attılar bunu nasıl telafi edecekler bunları açıklayamayacakları için burada açıklamazlar ban yiyenleri

Deleted User - 5558110

Ziyaretçi
Antiye multisiz girmek yasakmış god öyle diyordu. :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bilgi kirliliğini düzeltmek adına bir hatırlatma yapacağım.Hesap ismi fark edilmeksizin beslenme hesap(pushing) sebebiyle ceza alan hesaplara yanlış/hatalı işlem yapılmamıştır.Oyuncuların kendilerini aklamak adına sanki takım yanlış işlem yapmış gibi gösterme çabalarına karşı bu yazıyı yazma gereği duydum.Takım olarak gecemizi gündümüzü hesap incelemelerine ayırdık.İncelenmemiş klan yada hesap kalmayana denk böyle devam edecektir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.