Band of Brothers

levia

Mızrakçı
kendi arkadaşının köyünü almaktan vakit bulup da bi kere ordu yollayabilirsen bu sefer 84te bekliyorum xd

OSMANEN

Acemi
Siz manyak falan mısınız lan? Klanlarınızın yarısı multihesap. Bunları söylediğimiz için sizden nefret mi etmiş oluyoruz? Hamle klanında güzel bir dayanışma vardı, güzel oyun oynadık. Yine oynamak isterim. Kendi ekibimi toplayıp dünyaya girmişim, 81 de Cartel ekibi ile girdik sizin multiniz hileniz ile başa çıkamadık. Yine aynı olacak bu durum. Bakıyorum 1 haftada 200 hesap açmışsınız!
sen önce klanındaki oynayan oyunculara bak, diplomasiyi verdiğin adam en büyük multici ve hileci adam tutup ta bur da başkalarına sallamakla uğraşacağına klanındaki bu multi hesapları temizle sonra başkalarına salla , yenilgiyi şimdiden kabul etmişsin boşu boşuna dünyaya girip emek verme zaten 1 2 aya kalmaz pes edip hesap sileceksiniz bari size güvenip dünyaya giren insanlara yazık olmasın

Meto.

Yasaklı
Diğer klanlar bir nebze de bu kadar şeyi tek klan çatısında toplamak kolay olmamıştır.
Başarı maşarı da yok umarım sürünür bu klan diplomatını da emniyet arıyormuş ülkeye geldiğinde uğrasın.

Toraken

Acemi
Bayram dönüşü köyüme kendi klanımdan gelen saldırıdan dolayı yöneticilere mesaj attım. Bana pasif listesine girmişsin cevabı verildi. Sebebi klan paylaşımını açmamışım denilene göre. 6-7 sirkü attık diyorlar öyle bir şey yok 1 sirkü gelmiş o da bayramda. Komut paylaşımım açık, istedikleri sınırdaki 6 köyde desteğim var. Hatta bir desteğim daha yolda gidiyor olayı siz düşünün. Aklı sıra destek attırıyorlar 31 saat mesafeye sonra sen pasifsin toplayacağız. Kanlı canlı karşında mesaj atıyorum varsa aklınız girin trialwars a bakın en son ne zaman girmiş. Neyse durumu açıklıyorum sonrasında gelen cevap karar verilmiş haksızlık olur :) sen yavaş dünyada 5k köyü gördün tabi ağzın sulandı haksızlık olmasın. Böyle ufakçı insanlarla oyun falan oynamayın arkadaşlar. Bunlara köy kasarsınız asıl düşman 1- 2 birim uzağınızdadır.

Karşıda olayı inkar edecek yönetici varsa konuşmalar ekran görüntüleri raporlar hepsi mevcuttur.

caphook

Acemi
Bayram dönüşü köyüme kendi klanımdan gelen saldırıdan dolayı yöneticilere mesaj attım. Bana pasif listesine girmişsin cevabı verildi. Sebebi klan paylaşımını açmamışım denilene göre. 6-7 sirkü attık diyorlar öyle bir şey yok 1 sirkü gelmiş o da bayramda. Komut paylaşımım açık, istedikleri sınırdaki 6 köyde desteğim var. Hatta bir desteğim daha yolda gidiyor olayı siz düşünün. Aklı sıra destek attırıyorlar 31 saat mesafeye sonra sen pasifsin toplayacağız. Kanlı canlı karşında mesaj atıyorum varsa aklınız girin trialwars a bakın en son ne zaman girmiş. Neyse durumu açıklıyorum sonrasında gelen cevap karar verilmiş haksızlık olur :) sen yavaş dünyada 5k köyü gördün tabi ağzın sulandı haksızlık olmasın. Böyle ufakçı insanlarla oyun falan oynamayın arkadaşlar. Bunlara köy kasarsınız asıl düşman 1- 2 birim uzağınızdadır.

Karşıda olayı inkar edecek yönetici varsa konuşmalar ekran görüntüleri raporlar hepsi mevcuttur.
Hamle ile SA yaptilar senin sinirdaki destegine artik ihtiyaclari yok. Ondandir. Oyunda gelenek bu olmus.