Banazlı64

-MG-

Acemi
Arkadaşım bir mesaj atıp neden engelliyorsun çok merak ettim ayrıca ufak bir tehdit gördüm sanki okudukça gerçekten çok fazla güldüm :)

Görmek isteyen arkadaşlara iletiyorum bakabilir rezilliğini gerçekten yazık.

1657900209490.png

fatcat

Baltacı
benide öyle engellemişliği var
zamanım gelecekti işte onu bekliyorum banada günümü gösterecekti :) pasif avında 3-5 köy düşürüyor sonra avcı oluyor

-MG-

Acemi
Aynen farkındayım bende pasif ve barbar kovalıyor sadece :) Çok komik bir arkadaş hahahah

Ezequiel0935

Mızrakçı
böyle şeylerle uğraşacagına düşman klanda olup wp grubunda bilgi taşımamayı ögrenmesi lazım aslında :D

FARAZA

Markiz
@Banazlı64 kardeş bu oyunda tanıdım en dik başlı oyunculardan biridir bence de kendisine bulaşmayın :) dediklerine tamam deyin fazla iletişim kurmayın :D

fatcat

Baltacı
@Banazlı64 kardeş bu oyunda tanıdım en dik başlı oyunculardan biridir bence de kendisine bulaşmayın :) dediklerine tamam deyin fazla iletişim kurmayın :D
o sana yazar sen ona yazamazsın
elinden kimse kurtulamaz w19 da 3gün yerinden kıpırdamayıp savunma yapmışlığı varmış insanlık dışı tam bir makine saygı duyun !
ama w64 hezimetinden sonra oyunu pek umursamadığınıda duydum

Gomtan35

Yasaklı
o sana yazar sen ona yazamazsın
elinden kimse kurtulamaz w19 da 3gün yerinden kıpırdamayıp savunma yapmışlığı varmış insanlık dışı tam bir makine saygı duyun !
ama w64 hezimetinden sonra oyunu pek umursamadığınıda duydum
Çünkü 64 te 3 gün durma imkanı bile bırakılmadı

Ezequiel0935

Mızrakçı
casual dünyası için gecesini gündüzüne katıp 4 5 gün devamlı saldırı atıp köy alamayıp köy veren adamdır kendisi :) alkışlamak lazım kendisini bu azminden dolayı :D