Balyoz

• Konuyu başlatan DeletedUser24536
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ayrıyetten direk hesap silmedik klandan çıktım köyleri daıttım tanıdıklarıma o esnada klanda olmadığım için düşmanlarda boş köylere girdi aldı gerçi sen bunları anlarmısın bilmem o kadar köyün olduğunu sanmıorum ama :)

durduk yere senle söz dalaşına girmicem ama w10 da diablo da oynadım...ve hesap puanım seninkinden fazlaydı...

DeletedUser24536

Ziyaretçi
durduk yere senle söz dalaşına girmicem ama w10 da diablo da oynadım...ve hesap puanım seninkinden fazlaydı...

hadi ya sen ahngi kıtadaydın ben k43teydim k33e girdim 40 saatlik yoldan extra 38e op yaptınız 1600 saldırı geldi köyünü komple ben savundum 4 - 5 köy aldınız toplam adam sizden o 4-5 köyü geri aldı üstüne 3 köy daha aldı sidemara die bi eleman girdi köyünüze 1.5m puandaydı extrayla beraber 2 günde 900kya düşürdük devam etsem o elemanı silerdim 40 saatten köy aldım sizden heaven denilen adam diablo klanında nasıda bağırdı crycoverden saldırı alıorum die klanınızda casus hespa vardı mesjlarını gördüm full bunlarıda hatırla istersen :)

DeletedUser24536

Ziyaretçi
ayrıyetten artık diablo ilede dost olduk bnmde snnle tartışcak halim yok sen bnmle savaşmadığın için bilemezsin ama k43 birden kıpkırmızı olunca o k43te ben tek kaldım ve tek basıma vurujancity vargas vs. hepsini tek topladım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hadi ya sen ahngi kıtadaydın ben k43teydim k33e girdim 40 saatlik yoldan extra 38e op yaptınız 1600 saldırı geldi köyünü komple ben savundum 4 - 5 köy aldınız toplam adam sizden o 4-5 köyü geri aldı üstüne 3 köy daha aldı sidemara die bi eleman girdi köyünüze 1.5m puandaydı extrayla beraber 2 günde 900kya düşürdük devam etsem o elemanı silerdim 40 saatten köy aldım sizden heaven denilen adam diablo klanında nasıda bağırdı crycoverden saldırı alıorum die klanınızda casus hespa vardı mesjlarını gördüm full bunlarıda hatırla istersen :)

Dediğim gibi söz dalaşına girmicem ama w10 da bir sürü op yaptık yedik ama 1 köy aldıysanız bizde 10 köy de sizden aldık.

DeletedUser24536

Ziyaretçi
Dediğim gibi söz dalaşına girmicem ama w10 da bir sürü op yaptık yedik ama 1 köy aldıysanız bizde 10 köy de sizden aldık.

dediğim gbi sana anlattım daha demin opunuzda 5 köy aldınız biz 8 köy olarak geri aldık bende senle girmicem ama sadece şunu sölüorum bn snn benle alay edebilecein kadar acemi değilim zaten w18dede varmışsın eğer yakınsak elbet karşılaşırız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
dediğim gbi sana anlattım daha demin opunuzda 5 köy aldınız biz 8 köy olarak geri aldık bende senle girmicem ama sadece şunu sölüorum bn snn benle alay edebilecein kadar acemi değilim zaten w18dede varmışsın eğer yakınsak elbet karşılaşırız :)

Ben hiç kimse ile alay etmiyorum...ben o tw statı paylaşarak senn w10 da 150 küsür köy aldığını göstermek istemiştim.ve dönüp sen benle dalga geçince bende msj yazmak zorunda kaldım.

DeletedUser24536

Ziyaretçi
Ben hiç kimse ile alay etmiyorum...ben o tw statı paylaşarak senn w10 da 150 küsür köy aldığını göstermek istemiştim.ve dönüp sen benle dalga geçince bende msj yazmak zorunda kaldım.

dostum sne onu paylaşıosun aldığı ve verdği köyler die altına bii yazıo barbar vs. neyse konuyu uzatmaya gerek yok niyetin iyyse eyw. kötüyse zaten bilen blio sizede başarılar...

DeletedUser42672

Ziyaretçi
Son gelen klanlar ekibi msjından sonra W 18 e katılımda müthiş bir patlama olabilir. Bu saatten sonra yeni açılacak dünyalarda premiumsuz oynayacaklar hiç girmesin. Emeklerine yazık olur. Artık dünyalarda parası olmayan oynayamayacak.
Bir süre sonra Araştırmalar süreleri Asker basmalarda premiumla yarı yarıya inecektir. Sonun başlangıcını düşüneler mutlaka bu konulardada ARGE yapmışlardır.. Nihayet oyunu geliştirmenin yollarını ararken birde baktıkki oyun rus ruletine dönmüş. Son katıldığım W 17ye başlayalı 6-7 gün oldu. Kademe araştırması vb bir çok araştırmada sürekli premium kullandım. Bundan sonra bu oyun parayla oynanacak. Bir kademe için 30 premium kullandığım oldu. W 17 deki 1. sıradaki fukaraya bir sorun bakalım. Ayda kaç pre harcıyor? 10-15 bin premium harcıyordur. Kademelere premium herşeye premium Bayrak vb .Daha neler neler çıkacak kimbilir. W 18e katılacaklara şimdiden anlamda geçmiş olsun diyorum.

571 adlı eklentiyi görüntüle

Kusura bakma ama ben oyunu bukadar hırs yapıp onemsemıyorum hıc kademe basmak ıcın pre harcamadım premıumsuzda çok arkadas gordum ılk on lıstesınde tecrube pre ıle olan bırsey değil presızde ınsanı ezıp gecebılırler o yuzden sende bukadar kasma parana yazık

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim 2.paylaştığım linkte senn aldığın köyler linkini paylastım..ve herkes hesap sil yapınca müt,düşman ve kendi klanından köyler alınır ben sana demedimki sen çok köy kaybetmissin..sen herhalde öyle anladın

DeletedUser24536

Ziyaretçi
Benim 2.paylaştığım linkte senn aldığın köyler linkini paylastım..ve herkes hesap sil yapınca müt,düşman ve kendi klanından köyler alınır ben sana demedimki sen çok köy kaybetmissin..sen herhalde öyle anladın

aynen biraz öyle oldu alttaki yazan eleman saçmalayınca ona braz snirlendim snn yazdığınıda yanlış anladım kusra bakma :)

Baskan Ulubey bende aynısını arkadaşa izah ediorum ama arkadaş anlamıo preye ihtiyac yok sağlam hesap için :)

DeletedUser42672

Ziyaretçi
​Neyse konuyu kırletmıyelım Basarılar arkadaslar bende bır ara bulundum balyozda mamolate falan tanırım cumleten basarılar

DeletedUser43437

Ziyaretçi
Kusura bakma ama ben oyunu bukadar hırs yapıp onemsemıyorum hıc kademe basmak ıcın pre harcamadım premıumsuzda çok arkadas gordum ılk on lıstesınde tecrube pre ıle olan bırsey değil presızde ınsanı ezıp gecebılırler o yuzden sende bukadar kasma parana yazık
Benim burada eleştirdiğim sürekli oyunun değişen formatıdır. Bu değşiklikler oyunda gelişmek için oyanayanlara premium alma zorunluluğu getiriyor. Sizler gibi pre olmadan dünya sıralamasında ilk 10 giremiyorum.Bende bu yolu seçtim:) premiumsuzda insanı ezip geçebilirlermiş. Tecrübenin premiumla ilgili olmadığını biliyorum.
Premiumu savunduğum falanda yok.Çok paramda yok. Fakat şunu kabul edin.Zamanı az olan zamanını değerlendirmek isteyenler mutlaka presiz oynamaz. scriptleri yasaklayan bunu ne için yapıyor sanıyorsunuz? Scriptler düz hesapla kullanılmıyor. Şimdide yasaklandı. E.. Hesap yöneticisi ve çiftlik asistanı ne güne duruyor? Oyuna yeni katılan ben gibi acemiler premium alıp bir şekilde dostlarıyla birlikte olmak için paraya kıyıyor:)

F111-2009 copy.jpg

DeletedUser24536

Ziyaretçi
Benim burada eleştirdiğim sürekli oyunun değişen formatıdır. Bu değşiklikler oyunda gelişmek için oyanayanlara premium alma zorunluluğu getiriyor. Sizler gibi pre olmadan dünya sıralamasında ilk 10 giremiyorum.Bende bu yolu seçtim:) premiumsuzda insanı ezip geçebilirlermiş. Tecrübenin premiumla ilgili olmadığını biliyorum.
Premiumu savunduğum falanda yok.Çok paramda yok. Fakat şunu kabul edin.Zamanı az olan zamanını değerlendirmek isteyenler mutlaka presiz oynamaz. scriptleri yasaklayan bunu ne için yapıyor sanıyorsunuz? Scriptler düz hesapla kullanılmıyor. Şimdide yasaklandı. E.. Hesap yöneticisi ve çiftlik asistanı ne güne duruyor? Oyuna yeni katılan ben gibi acemiler premium alıp bir şekilde dostlarıyla birlikte olmak için paraya kıyıyor:)

623 adlı eklentiyi görüntüle

ben katılmıyorum benm öle aham şaham bi zamanım yokki w10dayken 10. sınıftaydım ve 10 zayıfım vardı sınıfta kalma ihtimalim vardı zamanımda çok yoktu ama yinede 1m puana çıktım pre kullanmadan çıktım 100 küsür köy olunca opta zorlanmamak için pre hesap çektm o kadar bnm soradan başlayan arkadaşlarımda oldu pre çekmeden çok rahat birşekildede gelişebildiler öenmli olan on süresi yada para olması değil az çok oyunu blirsen rahatca gelişrsin...