BALYOZ RAPORLARI.

• Konuyu başlatan DeletedUser33303
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33303

Ziyaretçi

eski yeni birşeyler karıştırdım ortaya :) Daha güzel raporlar paylaşıcağız savaşımızı ilan ettikden sonra beklemede kalın :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bu görünen kısmı bi bu kadarda görünmeyen var ;) 3 gün ceza yemeseydim hafif sayım 1.5 k ya gelmişti :D alışmam lazım bugün az yağma yaptım 80 k mı ne ilk günün günahı olmaz ama etrafımdaki tüm yağma köylerim destek almış ordu basmış tekrar kesip yağma köyü yapmak eziyet birde gizli depoları 10 :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
birde biliyorsun modlar yağma yapan oyuncuları sevmiyi pre harcıyanları seviyiiii :D :D şekil a ben şekil b sen örnek olarak :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Kaan ne gudubet bir klansınız la bu şans faktörleri ne böyle :D

DeletedUser62995

Ziyaretçi
balyoz klanlarını tebrik ederim...
raporlarda birşey dikkatimi çekti neden şahsız ordular :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi

Raporların çoğu WOW ile olan savaştandır bizim merkezi bölgemizle onların merkezi bölgesinde epey bi saat farkı olduğu için şimdilik bunlarla yetincez artık 4 mis basınca neler olucak göreceğiz :p

DeletedUser33303

Ziyaretçi

beni kırmayıp askerlerini öldürten ama rakibede büyük hasar veren anıl kardeşime teşekkür ederim trempsden bu kadar savunma çıkacağını ummuyorduk ama verdiğimiz hasar büyük. Korkmaza diycek birşey yok adamın bize attığı mesajlar bizi daha çok kenetliyor oyuna :D alper ve anıl kardeşime kesimlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi

arkadaş dediği gibi para harcadı 1 günde ahır ile kışlayı max seviyelere yakına çıkardı demirciyide aynı şekilde sağolsun parasıyla bize güzel bir köy armağan etti kendisine teşekkür eder 36 daki yarım kalan hesabını burda kapatmış bulunuyoruz . neymiş onun klanını çalmışız w36 da BALYOZ olarak oynadık bu arkadaşın küfüründen sonra ceza yememesine karşın hesapları sile aldık kimsenin bizi sildiği falanda yoktu :) tek başına silmiş birde ulan ya hahaha :D :D :D :D

DeletedUser62151

Ziyaretçi

arkadaş dediği gibi para harcadı 1 günde ahır ile kışlayı max seviyelere yakına çıkardı demirciyide aynı şekilde sağolsun parasıyla bize güzel bir köy armağan etti kendisine teşekkür eder 36 daki yarım kalan hesabını burda kapatmış bulunuyoruz . neymiş onun klanını çalmışız w36 da BALYOZ olarak oynadık bu arkadaşın küfüründen sonra ceza yememesine karşın hesapları sile aldık kimsenin bizi sildiği falanda yoktu :) tek başına silmiş birde ulan ya hahaha :D :D :D :D

Yazik verdigi paraya aciyorum zaten insanlari yari ýolda birakan terbiyesizin teki adam satmakta üstüne yok

DeletedUser63005

Ziyaretçi
korkmazın köyünü aldığımız için çoğu kişi bana teşekkür mesajı attı korkmaz hakkında herkes seninle aynı fikirde untildawn :) demekki karakter önemli bişeymiş korkmazın karakter yoksunu olduğunu herkes anlamış :)