BALYOZ DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser33303
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62580

Ziyaretçi
oyunun bizi verdiği imkanlar çerçevesinde birşeyler yapıyoruz. 13 klan olur 23 klan olur. Diplomasiyi etkin kullanmak lazım :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
oyunun bizi verdiği imkanlar çerçevesinde birşeyler yapıyoruz. 13 klan olur 23 klan olur. Diplomasiyi etkin kullanmak lazım :)

:D bilmiyorumda asalet klanı içerde dizisi gibi ;) en çok wowa üzlüyorum toplasan 20 aktif adamla birşey yapmaya çalışıyolar arada sırada yapıyolarda haklarını yememek lazım ama bu savaşın sonunda ne olacağını zannediyorlar :)

DeletedUser62580

Ziyaretçi
diziyi bilmiyorum onun için ne demek istedin anlamadım :D savaşın sonunu hep birlikte göreceğiz kim daha iyi organize olursa o kazanacak. Uzun bi savaşa olacaktır zaten arada biraz mesafe var çünkü

DeletedUser33303

Ziyaretçi
diziyi bilmiyorum onun için ne demek istedin anlamadım :D savaşın sonunu hep birlikte göreceğiz kim daha iyi organize olursa o kazanacak. Uzun bi savaşa olacaktır zaten arada biraz mesafe var çünkü

hocam kim daha iyi olursa konusu değil bu savaşı bizim kazanmamız sizin çok kötü olduğunuzu gösterir ama ben kötü olduğunuzu düşünmüyorum.Bizim kaybetmemiz ise bizi kötü göstermez :) sizin kemik kadrolarınız bir bölgede bizimki ise ayrı ayrı :( bakalım belki savaşa başkalarıda katılır tabi ilerleyen zamanda belli olmaz :)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
kaan spoiler yasak demedimmi oloom sana niye başkalarıda katılır diyon aaaaa

DeletedUser63005

Ziyaretçi
nerden biliyoğğğnnn ;) 8 yıl geçti hala beni tanıyamadınmı :D:D benim heryerde elim kolum var ha şunuda açık kapı bırakayım bazı klanlar yada direk isim vereyim ya efendilikle prim yapmaya çalışan adını asalet yapan klancıklar içimize ekip soktuğunuzu bilmiyomuyum sanıyosunuz içerdeki ekibinizi aniden çekip vuracaksınız yada başka başka planlar ben o ekibin kimler olduğunuda biliyorum ama asıl soru şu gerçekten o ekip sizinmi ;) madem adınızı asalet yaptınız asilce oynayın sizin geldiğiniz yoldan ben 3 defa döndüm öyle ekip sokmayla olmaz o işler ;)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
arkadaşın bilgisi olmadığı için içerde esprisini anlamamıştır belki ama benden kaçmazzzzzzzz benim adım kıraykavırrrr

Pikacuu37

Hafif Atlı
noluyo burdaa :D savas ne durumda kaan kanka şimdi gölgede iddaa lı konusuyodu dedim gaza gelirlerde yok :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Family klanlarıyla güzel bir dostluk sağlanmıştır bu dostluğun dünya sonuna kadar gitmesini temenni ediyoruz.

Diplomasimiz DOSTA DÜŞMANA açıktır gizlimiz saklımız yoktur neyse odur başkaları gibi antin kuntin işlerden hoşlanmayız rengimiz bellidir.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Family klanlarıyla güzel bir dostluk sağlanmıştır bu dostluğun dünya sonuna kadar gitmesini temenni ediyoruz.

Diplomasimiz DOSTA DÜŞMANA açıktır gizlimiz saklımız yoktur neyse odur başkaları gibi antin kuntin işlerden hoşlanmayız rengimiz bellidir.

Sanki devlet yönetiyonuz :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
family ile diplomasi iyi olmuş iki klanın adına sevindim aykutu klandan atarsanız family ile beraber kapatırsınız dünyayı ama aykutla olmaz :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
family ile diplomasi iyi olmuş iki klanın adına sevindim aykutu klandan atarsanız family ile beraber kapatırsınız dünyayı ama aykutla olmaz :D

ya bizim diplomat askerdeydi askerliği yeni bitti kafasını dinlesin gelecek ama family ile olan dostluk o gelsede değişmicek yönetimde bulunan herkes buna karar kıldı onlarla sonuna kadar gitmeyi düşünüyoruz.Aykut diplomaya karışmıcak zaten o geldikten sonra.

DeletedUser53035

Ziyaretçi
inşallah hayırlı olur iki taraf içinde bu dünyayı kapatmasını istediğim iki klan müt olmuş daha ne isterim :D suat abiden yana bir şey olursa söyleyin bana ben konuşurum abimle :D