Ballas vs Çatpat

Miskin30552

Acemi
benim de haberim olsaydı da isyanın vurduğundan vursaydım ben de bana söylemeden vurmuşlar :(
Genel bir op. olmadı haritadaki konumdan dolayı. Bozkurt13* arkadaşımıza 1 günde çok ciddi saldırdılar oldu. çatpat op yaparken. 1 günde yenilen rakiplerden savunmacıya bakabilirsin.

MTAPDFYFRF

Mızrakçı
Genel bir op. olmadı haritadaki konumdan dolayı. Bozkurt13* arkadaşımıza 1 günde çok ciddi saldırdılar oldu. çatpat op yaparken. 1 günde yenilen rakiplerden savunmacıya bakabilirsin.
valla öyle bi anlatıyorsun ki çatpat ile anlaşmışız aynı gün vurmuşuz gibi
sen de çok araştırmacıysan twstatstan bakabikirsin bu adam eskiden hangi klandaymış biz ne zaman vurmuşuz falan diye

Miskin30552

Acemi
valla öyle bi anlatıyorsun ki çatpat ile anlaşmışız aynı gün vurmuşuz gibi
sen de çok araştırmacıysan twstatstan bakabikirsin bu adam eskiden hangi klandaymış biz ne zaman vurmuşuz falan diye
Anlaştınız demiyorum zaten 1 kişiye özellikle saldırmışlar ama tam çatpat optayken gerçekleşti ..bu da kanatlardaki oyuncuları merkeze destek ve kami çıkmalarını engelledi

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Onu klanlar düşünür kral. Sen sığınmacı olarak girdiğin klandan çık pls.
Kimsenin sığınmacı olarak girdiğini düşünmüyorum dostum dont tan size gelen yasal dan size gelen sığınmacı değilse bizlerde aynı şekilde sığınmacı değiliz bu zamana kadar da kimseden destek alarak kendimizi savunmadım sadece oyunumuzu oynadık sığınmadık bi durum yok

MTAPDFYFRF

Mızrakçı
bizim vurduğumuz adamları önce ballas alsın ondan sonra alyans alsın sonra bu adam bizim arkadaşımız nie vuruyon oluyo miskin dayım biz orada 1-2 elemanı vuruyoken siz oraya savunma kaydırıyosanız çatpata kaydırmak yerine oohooo dayım dayııımmm

akifS*

Hafif Atlı
Kimsenin sığınmacı olarak girdiğini düşünmüyorum dostum dont tan size gelen yasal dan size gelen sığınmacı değilse bizlerde aynı şekilde sığınmacı değiliz bu zamana kadar da kimseden destek alarak kendimizi savunmadım sadece oyunumuzu oynadık sığınmadık bi durum yok

Durum farklı. Dont ve Yasal’ı ben vurdum. İster bünyeme oyuncu katar ister hepsini toplarım. Ama başka bir klana girerlerse savaştan kaçıp sığınmış olurlar. Çok basit denklem.

squahe

Mızrakçı
Durum farklı. Dont ve Yasal’ı ben vurdum. İster bünyeme oyuncu katar ister hepsini toplarım. Ama başka bir klana girerlerse savaştan kaçıp sığınmış olurlar. Çok basit denklem.
Yasaldakilere pre karşılığı köyleri salın diyen de sendin... Şimdi vurdun mu oldu. Xf

Miskin30552

Acemi
Onu klanlar düşünür kral. Sen sığınmacı olarak girdiğin klandan çık pls.
sevdiğim ve daha önce bizim klanda olan arkadaşlarım Ballas dağıldıktan sonra Alyansa geçti ayrıca 3 gün boyunca destek istemeden savaştım bunu girdiğiniz köylerden girip çıkan kamilerinizden sizde biliyorsunuz..son olarak sizde Ballas klanı dağıldıktan sonra bir çok oyuncuyu kendi klanınıza aldınız.

akifS*

Hafif Atlı
sevdiğim ve daha önce bizim klanda olan arkadaşlarım Ballas dağıldıktan sonra Alyansa geçti ayrıca 3 gün boyunca destek istemeden savaştım bunu girdiğiniz köylerden girip çıkan kamilerinizden sizde biliyorsunuz..son olarak sizde Ballas klanı dağıldıktan sonra bir çok oyuncuyu kendi klanınıza aldınız.
Evet son cümlene kadar haklısın. Onun cevabını yukarda verdim zaten. Destek istemeden savaştıysan köy isimlerini ‘sa yapıldı saldırı atma’ yapmayacaksın. Ben seni vuracağım o kadar kesim yapacağım, sen benimle SA yapan klana geçip üç dört köyünü kurtacak mısın? Yok öyle bir şey.

Biz zaten 3 klanız nasıl birçok oyuncuyu kendi klanımıza almış olabiliyoruz anlam veremedim

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Evet son cümlene kadar haklısın. Onun cevabını yukarda verdim zaten. Destek istemeden savaştıysan köy isimlerini ‘sa yapıldı saldırı atma’ yapmayacaksın. Ben seni vuracağım o kadar kesim yapacağım, sen benimle SA yapan klana geçip üç dört köyünü kurtacak mısın? Yok öyle bir şey.
Sizin ile sa yapan klana geçmedik o klana geçtik sonrasında sa yapıldı hatta 2 gün sonrasında sa yapıldı.
Biz zaten 3 klanız nasıl birçok oyuncuyu kendi klanımıza almış olabiliyoruz anlam veremedim
Klan limiti 10 olan dünyada 4 kişiyi klanınıza alınca muhtemelen bir çok oyuncu denmiş haksız da sayılmaz bir den çok

Miskin30552

Acemi
vuracaksan vurda dün H.Q. ya ara atma köyü boş bırak alsınlar defleri yolla sana saldırı gelmeyecek Dedirten kimdi acaba bunlardanda haberin varmı..ayrıca dün yugii ye op. yapacaktım hesap pasifti zaten onuda iptal ettim.. SA var diye ...

egehema.

Okçu
Sizi savaş ganimetimiz olarak gördüğümüz için istediğiniz her klana geçebilirsiniz.Çatır çatır toplarız

Miskin30552

Acemi
Sizi savaş ganimetimiz olarak gördüğümüz için istediğiniz her klana geçebilirsiniz.Çatır çatır toplarız
14 saatten 1sn aralıkla 4 tane kami atılıyor 3köyü kalmış birine sabaha karşı bilmem kaçta arkasına 1sn aralıkla 4mis atılıyor ..Ara atmamam için diplomasi devreye giriyor ...Defler çektiriliyor ...vay be nasıl ganimetmiş ...isterseniz rapor ve diplomasi konuşmalarını burada yayınlayabilirim