BALKON KONUŞMASI 2

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Ama ben size dedim bu kadar kesmeyin diye bak küstüler işte

cropped_content_eysan-yakistirilmasi-kime-yapilir_vrf06IDF9y34990.jpg.webp

p1pijo

Yasaklı
canım benim burda milleti yeme pijo yada sorabilirsin eyvah yandıma da adamlar bile isteye verdiler hesapları ben kimseden hesap istemedim istemem de, sanada dedim ben ya bırak yada savas keyfin bilir diye burda bana karşı boş yapma çok zaman geçmedi beni klana al diye yalvardığın günler o yüzden kısa kes ben sana yazacağımı yazdım. Sağda solda erkeklik te yapma hangi hesaptaysan yaz adam gibi oyna oyununu. ha kendini de pusula oyuncusu sanma sakın sende o çap yok ;)

Canım benim bence forumda tartısmayın.Hiç kimse dürüst konuşmuyor.Herkes herkesin arkasından neler neler konuşuldugunu ben biliyorum.Bu konulara girmeyecegim .Çünkü adam yüzüne diyemiyor ise arkasından söylediklerini çok ciddiye alamıyorum.

Richie Rich

Okçu
Ya nwadakiler nerde soruma cevap hala gelmedi kfanizi cikarip kumdan beceremedik diyin bari buda biseydir

DeletedUser70837

Ziyaretçi
ona takilma Erdem onun kapasitesi o kadar:)
olum illa konusturacaksin kendi wp grubuna botlu foto atiyorsun millet uyarınca siliyorsun bide burda hicbiyerden haberi olmayan masum köylü muhabbeti yapıyorsunya yemin ediyorum bitiyorum. Hayır kendini kandırırsın eyvallah da tüm millet gördü fotoyu neyin peşindesin git işte köyüne. kanser ediyorlar adamı ya bi sen akıllısın buraya gelip yazınca herkes inanıyor. Sana varya anca senin kucakcıların inanir

Richie Rich

Okçu
olum illa konusturacaksin kendi wp grubuna botlu foto atiyorsun millet uyarınca siliyorsun bide burda hicbiyerden haberi olmayan masum köylü muhabbeti yapıyorsunya yemin ediyorum bitiyorum. Hayır kendini kandırırsın eyvallah da tüm millet gördü fotoyu neyin peşindesin git işte köyüne. kanser ediyorlar adamı ya bi sen akıllısın buraya gelip yazınca herkes inanıyor. Sana varya anca senin kucakcıların inanir

bebeğim ağlamasan mı artık ya şikayet etseydin beni noldu ettin de ban mı yemedim acaba hasfhjashkfbsahka

kudur