Bahsi Geçen Videolar

Gomtan35

Yasaklı
Server başında bana yapılan capslere çok gülmüştüm, umarım ben de sizleri gülümsetebilirim :)

Ranuna Vadisi Röportaj;

Vefa Dc Toplantısı;

Videolar eğlence amaçlıdır. Bütün vefa ekibini seviyorum.

Bazı şeyler yaşanmasın diye elimden geleni yaptım ama malesef olmadı.

Tekrar ediyorum hepinizi seviyorum :)

Videolarda dediğim gibi mizah amaçlı world başında tarafıma yapılan capslere ithafendir :)

Abeee world başında var dı aklında zaten yeme bizleri girdiğin ilk gün dedin vegas ekibine çokta elinden geldiğini yaptığını sanmıyorum:D

Vezir001.

Ağır Atlı
Abeee world başında var dı aklında zaten yeme bizleri girdiğin ilk gün dedin vegas ekibine çokta elinden geldiğini yaptığını sanmıyorum:D

Sen aklıma nerde rastladın mami :D Elimden gelen sınırlı olduğu için maalesef imkanlar kısıtlı. Sadece konuştuk kimseyi tutup kolundan silah zoruyla şunlara dünya kapattır diyecek değiliz değil mi :)

Gomtan35

Yasaklı
Sen aklıma nerde rastladın mami :D Elimden gelen sınırlı olduğu için maalesef imkanlar kısıtlı. Sadece konuştuk kimseyi tutup kolundan silah zoruyla şunlara dünya kapattır diyecek değiliz değil mi :)

Aklından geçenler yazıya döküldüğü için rast gelmişimdir bi ara :D Neyse sen bilirsin işini saygılar

LilaPauze

Milis
Server başında bana yapılan capslere çok gülmüştüm, umarım ben de sizleri gülümsetebilirim :)

Ranuna Vadisi Röportaj;

Vefa Dc Toplantısı;

Videolar eğlence amaçlıdır. Bütün vefa ekibini seviyorum.

Bazı şeyler yaşanmasın diye elimden geleni yaptım ama malesef olmadı.

Tekrar ediyorum hepinizi seviyorum :)

Videolarda dediğim gibi mizah amaçlı world başında tarafıma yapılan capslere ithafendir :)

@Vezir001. ula engin ne adamsın ya kanka. Yıkıldım gülmekten

fatcat

Baltacı
bu garip olaylarla alakam olmamasına rağmen benim gibi tatlı bir kediciğe bile sadece bir yorumu beğendiğim için nefret köpüren ranunayı kınıyorum.
çok üstüne gitmeyin zaten diplomasi işi yatmış