Bahar Ruhu Köyünü Ziyaret Ediyor!

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

Bahar Tatili

Merhaba Maceracı! Ben Bahar Ruhu;, kışın soğuk ruhlarına veda etme zamanı geldiğinden, sana bol miktarda hazine getiriyorum. Baharın sıcak öpücüğünü paylaşmak için burada olduğumdan, benim olan her şeyi seçebilirsin. Ama dikkat et, bu o kadar da kolay olmayacak - ne getirdiğimi görebilirsin ama hemen vermeyeceğim ve sen seçim yapmadan onları gözünün önüne sermeyeceğim. En çok arzu ettiğin hediyeyi nerede sakladığımı tahmin edebilir misin?
Etkinlik

Sevgili oyuncular,

"Bahar Tatili" etkinliğimize hoş geldiniz. Bu etkinlikte Bahar Ruhu, soğuk mevsimin sonunu kutlamak için her diyarı ziyaret ederek hayata yeni bir başlangıç yapmak adına hediyeler getiriyor. Etkinlik 24 Mart'ta başlayacak ve 4 gün sürecek.

Başlangıç: 24 Mart 2021
Bitiş: 28 Mart 2021
Dünyalar: Klasik, Hızlı ve 3 Mart ya da sonrasında başlayanlar hariç tümü
Ganimetler ve bir sürü hazine

Günde bir kez Bahar Ruhu size bir dizi eşya gösterecek. Seçmeden önce öğeler karıştırılacak ve gizlenecek. Artık arkasında saklı olan ödülü ortaya çıkarmak için bir taş seçebilirsiniz.
Her 24 saatte bir ücretsiz bir taş açmanıza izin verilecek. On iki saat sonra size başka bir seçim hakkı verilecek. Ancak bunlar yalnızca o gün için geçerlidir, bu nedenle zamanlayıcı dolmadan haklarınızı kullanın! Eşyaların yanında, alabileceğiniz üç teveccüh var. Bunlar ayrıca bannerın altındaki çubukta da gösterilir. Biri bir sonraki taşı ücretsiz açmanıza izin verecek, diğeri hemen rastgele bir taşın altında ne olduğunu gösterecek ve üçüncüsü bir sonraki seçiminizi otomatik olarak ikiye katlayacak. Bir kutucuğun altındaki tüm teveccühlerin bir sonraki seçimi için otomatik olarak kullanıldığını unutmayın; hatta bu ertesi güne bile aktarırlar. Bir sonraki seçiminiz için onları kullanmamanın bir yolu yok. Bu yüzden akıllıca seçin!

Tüm taşların kilidini açtıktan sonra, sağ üst köşedeki sayaç bitene kadar beklemeniz gerekir veya mevcut taşları yeniden doldurmaya karar verebilirsiniz. Ama dikkat edin! Öğeler öncekiyle aynı olacaktır; yeni bir seçim almayacaksınız. Öğeler yalnızca zamanlayıcı bittiğinde değiştirilecektir.

Düşüncelerinizi merak ediyoruz, BU KONUDA yazabilirsiniz.

Yeni mevsime harika bir başlangıç yapmanızı dileriz!!
Klanlar Destek Ekibi

Son düzenleme bir moderatör tarafından: