Baba - The God Father

CaSiAn *

Okçu
Biraz bu world değişik olacak

Belkide başka ekipler gelir mağlum
W62 W50 W56 olanlar biraz millet eskiye gidiyor ve W67 olanlar herkes bir yerleri yıkmaya geliyor şampiyonlar ligi olacak gibi :

BüyükBaba

Yasaklı
Hepsine like attım tek tek sizin wp konuşmalarınız duruyor daha burada ötüyorsunuz. Hesap satan siz vurup suçlu olan biz :)

Ya sayemizde foruma girmeye yüzleri olan insanlar işte.Wp konuşmalarını foruma atabilsek keşke nasıl teşekkür ediyolardı :) Bundan sonra beraberiz değil mi ? Biz sizlerle çok dünyalar kapatırız vesaire :):)

TestaMen

Acemi
Hangi klanlarlarmis o anlatda dinliyim ben dahil miyim içinde merak ettim sonra korkak değince vov vov
erkek yaaaaaaaaaaaaaa. 67de neden silip gittiniz soa ile ? baba işe yaramıyor zaten bişi yaptıkları yok argo bitince onları vururuz demeyi biliyordunuz savunmalarımızla sınır tutunuz kamilerimizle iş yapmaya çaliştiniz beceremeyince babaya suç at. madem delikanli idin savaşsaydiniz koç 50 köy aldık diyemi bu ağlamalar bütün kamiler bütün savlar köylerinizdeydi savaşsaydınız. savaşamazsınız ki zaten siz anca birileri arkanızı toplasın destklesin.

erkek yaaaaaaaaaaaaaa. 67de neden silip gittiniz soa ile ? baba işe yaramıyor zaten bişi yaptıkları yok argo bitince onları vururuz demeyi biliyordunuz savunmalarımızla sınır tutunuz kamilerimizle iş yapmaya çaliştiniz beceremeyince babaya suç at. madem delikanli idin savaşsaydiniz koç 50 köy aldık diyemi bu ağlamalar bütün kamiler bütün savlar köylerinizdeydi savaşsaydınız. savaşamazsınız ki zaten siz anca birileri arkanızı toplasın destklesin.
Aynen o yüzden savasmadik birileri arkamizı toplasın desteklesin dedik tüm sırrı bozdun