Baba bak uçak geciyor

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Temel babasına "baba bak uçak geçiyor" demiş, babası da "elleme geçsin" demiş.
.
Her worldün açılışından önce yapılan tartışmalar bu fıkradan daha saçma ve anlamsız bilin istedim.
.
Ne gerek var tartışıp sinir stres yapmaya rahat olun eğlenmenize bakın.
.
Hem zaten ortada tartışılacak bi konuda yok yani worldü kimin kazanacağı belli şimdiden bunun üzerine tartışmak son derece anlamsız yani koskoca mükemmel efsanevi en iyi oyuncu maşallah nazar değmesin süper karamustafapasha bu worlde gelmiş onun bulunduğu klandan başka bi klan kazanamaz
.
Neyse hepinize iyi oyunlar diliyorum neşeniz eģlenceniz bol olsun
.
Mümkün değil ama kavgasız gürültüsüz sadece baltaların konuştuğu arkadan iş çevrilmeyen bi world olur umarım
.
Hayırlı geceler
.
.
.
.
.
.
Klanlar tarihinin en iyi oyuncusu
Karamustafapasha

DeletedUser67690

Ziyaretçi
en mantıklı konuyu sen açmışsın aferin sana musti, alır götürürsün sen bu dünyayı

DeletedUser53646

Ziyaretçi
tanışalım paşa ben Serdar
Sayın serdar hangi klandasıniz, bu arada ömrü hayatım boyunca tanıdıgim her serdarı iyi hatırlarim hepsini sevmişimdir, farklı klandaysak mükemmellik kredimden az bi torpil yaptırıp sizi klanıma aldırabilirim, çünkü serdarlar yenilmemeli serdarlara sahip çıkmalıyız

DeletedUser67690

Ziyaretçi
Sayın serdar hangi klandasıniz, bu arada ömrü hayatım boyunca tanıdıgim her serdarı iyi hatırlarim hepsini sevmişimdir, farklı klandaysak mükemmellik kredimden az bi torpil yaptırıp sizi klanıma aldırabilirim, çünkü serdarlar yenilmemeli serdarlara sahip çıkmalıyız

Ben birilerini kolluyorum, bir intikam meselem var :)
O kişileri düşüreceğim, sonra işimi bitirip gideceğim.
Ama öyle bir şey yapacağım ki klanlar dünyası böyle bir hareket daha görmeyecek paşa :))
Bana küfür edenlerin, beni kötüleyenlerin tam içinde başlayacağım, onların en yakını olacağım sonra enselerinden tutup kedi gibi atacağım :)

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Ama öyle bir şey yapacağım ki klanlar dünyası böyle bir hareket daha görmeyecek paşa :))
Bana küfür edenlerin, beni kötüleyenlerin tam içinde başlayacağım, onların en yakını olacağım sonra enselerinden tutup kedi gibi atacağım :)
Sayın serdar bence bu amacınız doğru değil size tavsiyem bu oyuna vakit ayırmak yerine ufak bi akvaryum alın içine de 8 tane lepstes atın 2 erkek 6 dişi ve onların sabah akşam üreyip yavrulamalarini izleyin daha faydali olacaktır ruh sinir ve gelişim açısından

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Mustafa bana numaranı at diğer klanla sözleşmeni fesh et ait olduğun yere dön

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Menejerime kaç para verdiler bilmiyorum ama ben de Alarmdayım artık, emniyete haber salın artık kimse emniyette değil

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Aga bee worldün başında kendim gibi mükemmel bi konu açmısım görünce duygulandım bak, Ben bu world e out yani şimdiki adıyla nirvana da oynamak için gelmiştim ama oyunun baslamasina 1 gün kala ALARM a transfer oldum, ALARM sayemde çok mükemmel bi klan oldu helal olsun bana

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Aga bee worldün başında kendim gibi mükemmel bi konu açmısım görünce duygulandım bak, Ben bu world e out yani şimdiki adıyla nirvana da oynamak için gelmiştim ama oyunun baslamasina 1 gün kala ALARM a transfer oldum, ALARM sayemde çok mükemmel bi klan oldu helal olsun bana

Desene Allah yüzümüze gülmüş yoksa şuan ne dayak yerdik :)

Kutercan

Milis
EZEL?

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Evet gördüğünüz gibi mükemmel öngörülü Karamustafapasha burada da geleceği öngörmüş. Bakın post başlığındaki fıkrada diyor ki ;
Alarm, Karamustafapasha'ya "Baba bak bir pakt daha geçiyor" demiş. Karamustafapasha da "Elleşme bırak geçsin" demiş.

İşte muhteşem ve Nostradamusvari bir öngörü. Saygılar the Karamustafapasha!