Başlık Neden Siliniyor?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Yahu buradaki insanlar da sana diyor ki ;

Casual dünya (kolay dünya) akademi dünyası oyuncuya oyun öğretme dünyası. Madem yapacak bir şey kalmadı oyunu öğrendin. Daha fazla kasma kendini gir başka dünyaya oyna.. Uygun ortam ve şartlar oluşunca yetkililer zaten dünya kapatır..

Sen dünya kapatacam diye debeleniyorsun.. Misyon,vizyon her türlü klanlar ekibi amacına ulaşmış işte oyunu öğretecek şekilde bir dünya deneyimi yaşatmış size bunun nesini anlamıyorsun ???

Gir başka dünyaya orada efor sarfet. En azından her şeyi kapatma şartları vs. belli.

dünyaya giriş yok hacım :) bu dediklerini yapabilmek için önce dünyaya yeni oyuncu girişi yapmaları gerekiyor.

En yeni oyuncu:-AHMET EFE-

10 Ocak 2019

Despi*

Casus
Dünya kapanma şartları belli olsun diyormuşsun 1 yıldır
Bir klan adamı seçip kalan oyuncularına hesap sildirsen dünya zaten kapanmak zorunda kalacak
Anaköy fethedilmiyor diyorsunuz da edilmesin nolacak anaköy hariç köylerini toplayın

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Dünya kapanma şartları belli olsun diyormuşsun 1 yıldır
Bir klan adamı seçip kalan oyuncularına hesap sildirsen dünya zaten kapanmak zorunda kalacak
Anaköy fethedilmiyor diyorsunuz da edilmesin nolacak anaköy hariç köylerini toplayın

yorum yapmak için yapmış olmayın komik duruma düşüyorsunuz :) önce bi adam ne demek istiyo bi tekrar okuyun

Mr.Paratoner

Yasaklı
Yahu casual i kapatıp napacaksınız anlamıyorum ki :D deli gibi bayrak kasın fantezi yapın kapanana kadar at koşturun işte daha ne istiyorsunuz :)

niye la öyle deme profilde yazıyor şekilli duruyor.. hoş benimkinden iyidir.. 4 klan yazıyor :O
eneslerle kapasam tek yazaktı da olsun hakettim ben profil başarısını :p tabi bizimkiler ne zaman benimle oynasa olay bir şekilde hesap sile gidiyor :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
niye la öyle deme profilde yazıyor şekilli duruyor.. hoş benimkinden iyidir.. 4 klan yazıyor :O
eneslerle kapasam tek yazaktı da olsun hakettim ben profil başarısını :p tabi bizimkiler ne zaman benimle oynasa olay bir şekilde hesap sile gidiyor :D

Ya casual kapatma başarısı profilimde olacağına hiç olmasın daha iyi :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.