başarılar hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

eto1907

Baltacı
Merhaba,

daha öncesinde bu konu hakkında destek başvurusu üzerinden yazdım ancak istediğim cevabı alamadım maalesef ki :)
daha öncesinde W8 - W16 - W21 dünyalarını kapattık ekipçe ancak W16 dünya kapatma başarısı profilde gözükmüyor..sebebini öğrenebilir miyim?eski dünya diyeceksiniz daha eski dünyaların başarısı gözüküyor profilde ancak w16 neden gözükmüyor onu anlamadım :) he amacım hava atmak değil sadece bu w16 yı kapatan arkadaşlar için "bence" göz ardı edilmişlik gibi bir şeydir..

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Merhaba,

daha öncesinde bu konu hakkında destek başvurusu üzerinden yazdım ancak istediğim cevabı alamadım maalesef ki :)
daha öncesinde W8 - W16 - W21 dünyalarını kapattık ekipçe ancak W16 dünya kapatma başarısı profilde gözükmüyor..sebebini öğrenebilir miyim?eski dünya diyeceksiniz daha eski dünyaların başarısı gözüküyor profilde ancak w16 neden gözükmüyor onu anlamadım :) he amacım hava atmak değil sadece bu w16 yı kapatan arkadaşlar için "bence" göz ardı edilmişlik gibi bir şeydir..
Başarı kısmında aktif etme yok mu

eto1907

Baltacı
Merhaba eto1907,

Başarılar sistem tarafından verilmektedir.Manuel şekilde ayrıca başarı verilmemektedir.

Strafe
Oyun Yöneticisi
Facebook & Twitter & Forum

böyle yanıt vermişti @Strafe adminim :( pek takmadı maalesef ki..

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Dünya sonuna kadar bulundunuz mu hesap mı sildiniz, yayınlama seçeneğiniz aktif miydi ?

DeletedUser69958

Ziyaretçi
w16 zaten komple yanlış oyuncu sıralaması , klanları vs.. o dünyada sıkıntı olmuş bence..şöhretler listesine bakın mesela

İlgili dünyayı oynarken yayınlama seçeneğini aktif etmediyseniz ya da dünya sonuna kadar bulunmadıysanız, başarı yayınlanmamaktadır.

eto1907

Baltacı
İlgili dünyayı oynarken yayınlama seçeneğini aktif etmediyseniz ya da dünya sonuna kadar bulunmadıysanız, başarı yayınlanmamaktadır.

alttaki w16 ya ait klan sıralaması..diğer dünyaları kontrol edin mesela klan sıralaması a b c diye gidiyor ama w16 da oyuncu sıralaması klan sıralaması vs sorunlu

DeletedUser69958

Ziyaretçi
alttaki w16 ya ait klan sıralaması..diğer dünyaları kontrol edin mesela klan sıralaması a b c diye gidiyor ama w16 da oyuncu sıralaması klan sıralaması vs sorunlu

Bunun sizin sorununuzla alakası yok. Yazdıklarıma yanıt vermediğinize göre, başarı yayınınız kapalıydı. Böylelikle sizin sorununuz çözülmüş oldu.

Şöhret listesindeki oyuncuların, yani sıralama meselesindeki muhatapların, buna dair sorusu sorunu varsa destek sistemine ulaştıklarında gerekli detaylı değerlendirme yapılacaktır.

@Margaret konu bu kadar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.