Bağlantı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

kingstone

Ağır Atlı
ss aldığımız bi uygulamanın site uzantıları özel mesajlaşmada Klanlar Ekibi tarafından engellenmiştir diyor neden engellendiğini anlamadım Türkiye'ye özgü bi durum ama o farklı bi konu benim hata olarak bahsedeceğim engellenmiştir diyor görünmüyor ama sözde çünkü ihraç et deyip bakınca link görülüyor :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bazı kara listeye alınmış kelime, harfler mevcuttur. Eğer o kelime ya da harf grupları mevcutsa sizin paylaşacağınız linkte bu tür bir durum yaşayabilirsiniz. Detaylı bilgi için ticket sistemi üzerinden ulaşmanız daha iyi olacaktır.

kingstone

Ağır Atlı
Bazı kara listeye alınmış kelime, harfler mevcuttur. Eğer o kelime ya da harf grupları mevcutsa sizin paylaşacağınız linkte bu tür bir durum yaşayabilirsiniz. Detaylı bilgi için ticket sistemi üzerinden ulaşmanız daha iyi olacaktır.

anlatmak istediğim kelimelerin engellenmesi değil, "ihraç et" butonunu kullandıktan sonra engellenmiş o kelimelerle karşılaşılabilmesi.

DeletedUser66710

Ziyaretçi
Merhabalar oyun kullanıcı adım:BlackMiror ben resimde de paylaştığım gibi uygulamadan kendi internetim üzerinden oyuna giremiyorum. Wifi den girince sıkıntı olmuyor. hatta telefonumun internetini bilgisayara bağladığım zaman bile tarayıcıdan oyuna giremiyorum. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
oyunun son versiyonunu kullanıyorum. Tel: iphone 7 ve güncelleştirmeler tam.

Eklentiler

• 28461545_10215543778137423_1117409322_o.jpg
    28461545_10215543778137423_1117409322_o.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 13

DeletedUser65630

Ziyaretçi
Merhabalar oyun kullanıcı adım:BlackMiror ben resimde de paylaştığım gibi uygulamadan kendi internetim üzerinden oyuna giremiyorum. Wifi den girince sıkıntı olmuyor. hatta telefonumun internetini bilgisayara bağladığım zaman bile tarayıcıdan oyuna giremiyorum. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
oyunun son versiyonunu kullanıyorum. Tel: iphone 7 ve güncelleştirmeler tam.

Destek üzerinden bildirim olarak bizlere iletirseniz yardımcı oluruz.

DeletedUser66710

Ziyaretçi
Destek üzerinden bildirim yaptım 3 kere en son forum facebook ve twitter bağlantılarını gönderdiler buralara gönderin teknik elemanlarımız incelesin denildi.

Kingaura

Acemi
Merhaba lar
Kusura bakmayın benimde bir sorum var ama cevap bulamadım bir türlü:))

Ip leri Alakası olmayan 2 oyuncu ya
Bağlantı hatası verirmi sistem??

Yani sistem x oyuncuda aynı hedefe eylemde bulundu bağlantı paylaşımı yapan oyuncular veya aynı pc kullanan oyuncular

Aynı hedefe saldırı düzenleyemez gibi??

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba lar
Kusura bakmayın benimde bir sorum var ama cevap bulamadım bir türlü:))

Ip leri Alakası olmayan 2 oyuncu ya
Bağlantı hatası verirmi sistem??

Yani sistem x oyuncuda aynı hedefe eylemde bulundu bağlantı paylaşımı yapan oyuncular veya aynı pc kullanan oyuncular

Aynı hedefe saldırı düzenleyemez gibi??
Eğer bahsettiğiniz iki oyuncu da IP adreslerini gizlemek için Proxy sunucu vb. kullanıyorsa atanan IP adreslerinde çakışma durumu olabilir.

Ayrıca nadiren de olsa mobil operatörlerin aynı IP adresi verdiği durumlar da oluşabiliyor.

Kingaura

Acemi
Teşekkürler bilgi bu bilgi

Keşke bu cevabı bana oyun adminler ticet açtığım zaman verselerdi

Ne benim zamanımı boşa yazmakla geçirirdim nede onların zamanını alırdım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.