B.j.k

• Konuyu başlatan *XS for Man*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar uzun zaman ara verdiğim klanlara geri dönüş yaptım. eski oyun w1 de 7 yıl ve klanlar w6 da 1 yıl oynamışlığım var. eski oyun w1 de BJK Klanı XS_for_Man klanlar w6 danda KUDRET klanı sfzngn olarak oynadım. burda tekrardan B.J.K olarak ve kendi kullanıcı ismimle oynamaya başladım. Kuzey Batı bölgesinde K33 ve bölgesinde üye alımları yapıyoruz. Gelmek isteyen arkadaşlarım *XS for Man* oyuncu ismim ile bana ulaşabilirler. Tüm oyuncu arkadaşlara başarılar diler eğlenceli bir dünyada hep beraber güzel bir oyun oynamamızı dilerim

DeletedUser

Ziyaretçi
Sağol dostum. İyi bir şekilde bölgemize yerleşmeye başladık. Devamıda gelicek inşallah

DeletedUser38818

Ziyaretçi
biraz gec kalmısısınız yıne de basarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
Geç Kalmamız Çok Geride Kalacağımız Anlamına Gelmez. Başarı Dileklerin İçin Teşekkürler

DeletedUser511

Ziyaretçi
Sonunda takımımın klanını da gördüm ya. Kimse ile hesap açmadm ama bu klan için hesap bile açabilirim :=)

Lloyd

Casus
w1 klansavaşları BJK klanı ilk kuruluş kadrosu değil ama son 2 yıllık kadrosu sanırsam :) başarılar arkadaşım +/- | +/+ sınırındaki eski bir komşuyu görmek güzel.

DeletedUser

Ziyaretçi
w1 klansavaşları BJK klanı ilk kuruluş kadrosu değil ama son 2 yıllık kadrosu sanırsam :) başarılar arkadaşım +/- | +/+ sınırındaki eski bir komşuyu görmek güzel.

kuran kadro değil ama 6-7 yıl boyunca yöneten oyuncu :) ben klana girdiğimde bi CanKartaL vardı onuda getirdim buraya. son 1 yıl bizim için full oplarla uğraşıp ceza yediğimiz zaman zarfı.

DeletedUser

Ziyaretçi
yaf arkadaslar bayagi zaman sonra bir hesap actim su w16 da tanidik felan varmi herkesin savasi bol olsun bu arada

DeletedUser614

Ziyaretçi
Başarılar

Eski w1de bu klanda oynamıştım.Tabi çok geç başladığım için pek savaşa katılamamıştım.Bir de oyunu pek bilmediğimden(Şuanda pek bilmiyorum ama) destekte olamamıştım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar

Eski w1de bu klanda oynamıştım.Tabi çok geç başladığım için pek savaşa katılamamıştım.Bir de oyunu pek bilmediğimden(Şuanda pek bilmiyorum ama) destekte olamamıştım :D

o zamanki ismin neydi çıkartamadımda şuan

DeletedUser614

Ziyaretçi
o zamanki ismin neydi çıkartamadımda şuan

yine atajean dı.
Ercan Abi vardı sağ tarafımda.Şimdi kullanıcı adını hatırlamıyorum ama İzmirliydi.Büyük haritada biraz daha sağa gittiğimizde düşman sınırı vardı. 2-3 köyüm olduğu için fazla destek atamamıştım. O yüzden hatırlamamanız normal =))