Büyük savaş raporları, harita analizi, istatistik paylaşımı

kılbıll

Baltacı
son durum ne?

Bir de merak ettiğim bir şey DEJAVU hiçbir şekilde savaşa katılmayacak mı? CİN kaybederse HUCUMA karşı tek direnemez.

Şu an zaten dejavu katılsa anca köy sayıları eşitleniyor. Bence dejavu savaşa katılmalı. Tabi birden değil belirli süre verilebilir.
Eğer ki biz savaşa girersek hucuma süre verme gibi bir derdimiz olmaz çünki onlar ilk savaşı açtıklarında bize haber vermemişlerdi hatta diplomasiyi bozup 2-3 gün köy aldıktan sonra savaş ilanı vermişlerdi şimdi eğer savaş olursa bizdende beklemesinler süre vermemizi

DeletedUser63514

Ziyaretçi
son durum ne?

Bir de merak ettiğim bir şey DEJAVU hiçbir şekilde savaşa katılmayacak mı? CİN kaybederse HUCUMA karşı tek direnemez.

Şu an zaten dejavu katılsa anca köy sayıları eşitleniyor. Bence dejavu savaşa katılmalı. Tabi birden değil belirli süre verilebilir.
aman hucumdakiler duymasın onlar hayatında kendinden köyü fazla olan klan ile tek başına savaşmadılar...
bir klan ile savaşacaklarsa her zaman yanlarına yancı klan aradılar...

bu dünyadada olduğu gibi
ceseti yeneiyoz cin yardım edin lütfen diye arayıp durdukları gibi :)))

aman sonra dejavu savaşa filan girirse yakup onları savaşa sokturdu olur...
hucumun dejavuya yaptığı hainlikleri görmezler...
sakaryalı denen geri zekalının itiraflarını unuturlar....
biz herşeyi hucum ile anlaşarak yaptık dejavu hucum savaşını bile böyle başlattık diye...

ama bendede suç benim jeton yeni yeni düşüyor

hucumun atarlı ve bir okadar mal başkanı daha savaşı açmadan beni telefonla arayıp yakup biz dejavuya savaş açıcaz siz karışmazsınız abi derken anlamalıydım herşeyi...abi beni biliyorsun bende yalan yok derken :)
yalanım varsa en hadi serefsizim direk hesap silerim derken :)))

ama mesleğini öğrenince anladım herşeyi :)))
çünkü benim bütün müsterilerim onun mesleğini yapan insalardan oluşuyor...
ne kadar boş konuştuklarını ne kadar insanlara yalan konuştuklarını kısacası ne kadar karaktersiz olduklarını çok çok iyi biliyorum...

isteyen denesin...
servis söförlerinin takıldığı bir kahveye gidin sadece onlarla muhabbet edin...
ve servis söförlerinin hayatı hakkında bilgi alın...

sadece deneyin bunu...100 tane servisçiden taş çaktalasın 2 tanesi dediğim olaya uymaz...

çünkü para kazanmak için yalan söylemek zorundalar kendilerini acındırmak zorundalar...
ve bu olay alışkanlık yapıyor ve her olayda konuda bunu sürdürüyorlar...

DeletedUser63514

Ziyaretçi
şimdi diceksiniz neden yalan konuşmak zorunda kalsınlar...
çünkü öğrenci servisi içekmeyen servişçi yoktur ve çektikleri serviste onlara para kazandıran herkes onlardan daha az kazanıyordur...
ve sizden daha az kazanan birinin parasını nasıl cebinize indirirsiniz kendinizi acındırarak ...

yok şukadar oldu mazot...
yok şukadar oldu vergi...
yok şukadar oldu giderler diye...

ama şunu hiç bir zmaan demezler
ben plakayı aldığımda 10bin lira olan plaka şimdi 400 bin oldu diye..

hiç bir servişçi bunu demez...

dediğim gibi gidin servişçi kahvelerine takılın onlarlar muhabbet edin :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Simdi arkalarini toparlicak cin klanida yok ne etcekler merakla bekliyorum: )

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Yahu diğer dünyalara kadar sesiniz geldi diyorsun da yorum yapmadığın dünya başlık mı var. Sen kendi ağlama sesini duyuyorsun bence :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Reel hayatin muhabbetini oyuna katmak hos degil ne olursa olsun herkes ekmeginin pesinde bu hayatta oyle yada boyle..

kardeşim bu konuşmaları başlatan tarafa söylersen haklısın gerçekten; ama bir taraf başlatıp da biz devam ettirince yine gelip bize bir şey söylemeyin lütfen :) 2 hafta önce hayatta ne başarın var, sizin işiniz gücünüz yok, tek işimiz oyun değil diyenler de bizden değildi bunu unutmamak gerekir :)) hatta atak*n isimli iqsuzun fotoğrafını attığımda bazılarımızın çamurlu fotoğrafını paylaşmakla tehdit etmişti hatırlatırım. olay ne iş yaptığın değil taşıdığın karakterdir, zaten biz de kim ne kadar kazanıyor olayına değil ne kadar karakter sahibi olduğundan bahsettik her zaman. üstlerdeki yorumlarda da 10 cümle varsa 9 tanesi karakterle alakalı, haksız mıyım?

MTK 136

Casus
Hocam genel konustum benzer olaylar c10 da da dondu 47de de dondu burda da donmus oyun icin oyundan kavga edilir de oyunun real hayata sicramasi oyunun oyun olarak gorulmedigi anlamini cikarir sub cok guzel yazi yazmis yan tarafa onu ornek alalim )

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Hocam genel konustum benzer olaylar c10 da da dondu 47de de dondu burda da donmus oyun icin oyundan kavga edilir de oyunun real hayata sicramasi oyunun oyun olarak gorulmedigi anlamini cikarir sub cok guzel yazi yazmis yan tarafa onu ornek alalim )

haklısın :D

Arkadaşlar bu konuyu kişisel tartışmalar değil savaş analizi, raporları ve istatistikleri paylaşılsın diye açtım.

Lütfen sadece bunlar konuşulursa iyi olur.

Eğer ki biz savaşa girersek hucuma süre verme gibi bir derdimiz olmaz çünki onlar ilk savaşı açtıklarında bize haber vermemişlerdi hatta diplomasiyi bozup 2-3 gün köy aldıktan sonra savaş ilanı vermişlerdi şimdi eğer savaş olursa bizdende beklemesinler süre vermemizi

Hocam o zaman eğer oyunu kapatma ya da HUCUM'a karşı bir son söz söylemek istiyorsanız sanki geç kalabilirsiniz diye düşündüm

DeletedUser57905

Ziyaretçi
Sık sık istatistik, harita, güncel sonuçlar paylaşılırsa daha iyi olur... Gerçekten uzaktan izlemesi çok zevkli bir mücadele...

DeletedUser67799

Ziyaretçi
Hocam o zaman eğer oyunu kapatma ya da HUCUM'a karşı bir son söz söylemek istiyorsanız sanki geç kalabilirsiniz diye düşündüm

Dejavuda savas kararını konsey verir.Kimseninde biryere geç kaldığı yok.Ortalığı bulandırmayalım

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Bence adam hakli dejavu gec kalabilir. Boyle giderse ortada hucum kalmicak: )

DeletedUser64295

Ziyaretçi
mmerak etim hala haftanın istastigini koymadılar