"Büyük Kuşatma" hakkında görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
"Büyük Kuşatma" özelliği hakkındaki görüşlerinizi bu başlık altından bizimle paylaşabilirsiniz. İyi ya da kötü tüm yorumlarınızı duymak bizi memnun edecek ve oyunun gelecek geliştirmelerinde katkı sağlayacaktır.

İyi oyunlar dileriz.
Klanlar Takımınız​

DeletedUser66853

Ziyaretçi
age of empires'da king of the hill vardı. onun gibi olmuş zannedersem, ki çokta güzel olmuş.
ellerinize sağlık, köklere bağlı güncellemeler her zaman iyidir.

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Stratejik olarak oyunu geliştireceğini düşünüyorum.

Ama bu tarz değişikliklere rağmen çok yoğun ilgi olmayacağını düşünüyorum. Umarım yanılırım.

Edit-997395

Yasaklı
Kuşatma yapılirken veya savunulurken " Şu kadar preye daha iyi savun veya şu kadar preye daha iyi saldır " butonu varmı , varsa kesin geliyorum pre harcamam lazim :p

DeletedUser58457

Ziyaretçi
Yenilik Getireceğiz Derken Güzelim Oyunu Git Gide kötüleştiği düşüncesindeyim. Yeni Özelliği beğenmedim.

Despi*

Casus
Oyncuları yeniliğe zorlamak gereksiz.Bu sıralar birçok dünya kapandı oyuncuların oynayabileceği dünya sayısı çok az yeni dünyayı bekleyenlerse bu özelliği görünce girmeme kararı alıyor.Almanyadaki oyun yapımcıları ne zaman oyuncuların isteklerini merak edecek acaba

DeletedUser43362

Ziyaretçi
Oyunun tüm stratejisini değiştirmek bana hiç doğru gelmiyor. Yeni dünya açılasında girelim diye bekliyorduk ancak bu özellikleri görünce vazgeçtik

Klasıktekı hızlara yakın dünyalar açsanız daha çok oyuncu çekersiniz diye düsünyorum bu özellikler bana göre özellikle eski oyuncuları soğutuyor.

nercan

Acemi
Oyun sonunu görmek gibi bir derdi olmayan benim gibi oyuncular için çokta önemli değil :)

rascal125

Ağır Atlı
bu olaya yabancı dünyadan baktım da bir tane örnek vermek gerekirse ''-75% defense effectiveness. 25 victori points per day'' falan yazıyor yani bu durumda 1full çiftlik sav attın diyelim köye. o savın 4/1 i etkili oluyor.. doğru mudur?!?

Edit-997395

Yasaklı
La daha oynamadan kötü yorumlar almiş özellik :D Olum belki iyidir bi oynayında bakın , ön yargı cehalettir :p

DeletedUser67678

Ziyaretçi
Oyun hızlanmalı. Büyük kuşatma yi beğenmedim . Eski klanlar ı özledim be...
Her yenilik oyunu biraz daha karmaşık bir hala getiriyor.

Edit-997395

Yasaklı
Büyük Kuşatma çok güzel görünüyor gerçekten bir kac eksiklikler dışında ..

288.000 etki puanını nasil doldururuz diye oturduk hesapladık . Şehirler komple bir klanda olması dahilinde bir günde 935 puan veriyor , 1000 bile değil ama 1000 diyelim . 288 gün sırf o etki puanını doldurmak için gecicek . Hadi diyelim worldde de 2 3 sağlam klan var aralarinda savastilar 8 10 ay . Nerden baksan 2 sene . Yahu 2 sene bu insanları bir dünyada hapsetme isteğiniz nedir ?

Innogames para kazanmak istiyorsa hemen açılıp kapanacak dünyalar üretsin , insanlar deli gibi pre basmaya başladı oyuna sayenizde . Daha çok kazanır ..

Fikirlerimizi önemsiyormusunuz emin değilim ama 2 sene çok uzun değilmi sizcede ?

@Mr.Storm

Edit-997395

Yasaklı
oLaaaa , kimse yohmii :p

Görüşlerimizi istemişsiniz , önemsiyormusunuz acaba görüşlerimizi . Şu etki puanlarını biraz daha yükseltsenizde 1 sene etki puanı toplamakla uğraşmasak diyorum :)