Bürküt Klanları

kulaksız

Mızrakçı
Herkese iyi forumlar, her klan gibi hatıra bırakalım dedik.

Bir dünyanın daha sonuna geldik, iyisiyle kötüsüyle emek veren tüm klanlara ve oyunculara dünyaya kattıkları renk için teşekkür ederim, diğer dünyalarda hepsinin başarımı daim olsun.

Dünya açıldığında tabeworn'un videosunda yayınladığım mesaj gibi hiç bir zaman, bir klanın arkasından iş çevirmeden hareket ettik. w58'in genel forumu da bunun kanıtıdır, bugüne hakkımızda kötü bir şey ne yazıldı, ne çizildi. Oyunda ise ilerleme çizgisini bozmadan isim değişmeden devam eden tek büyük klan kalmıştık.

Oyun başında kasırga-bürküt olarak kardeş klandık, oluşan bazı sorunlardan dolayı kendimizi savaşta bulduk, bu sürecin öncesinde her zaman verilen sözlere sadık kalmaya çalışsam da, karşı taraftan yapılan hamleler bunu sürekli olarak baltaladı. Kasırga klanın da sevdiğim saydığım konuştuğum insanlar vardır, bir kişinin hırsı yüzünden olayları şova dökmesiyle gerçekleşen bir serüven oldu.

Daha sonrasında üniversiteler açıldığında dünya da belli bir pakt oluştu, bizde kendimiz adına en uygun paktı ceset klanları ile yapmakta bulduk. Bir dönem üniversite yarışında 6 vs 2 klandık.

Rakiplerimiz ise çok düzenli ve hızlı bir şekilde diplomasi kurdu, üniversitede bizi epey zorluyorlardı 2 saat gibi küçük bir süre farkımız vardı, bu başarıyı taktir etmek gerekir 20 kişilik limitte 6 klanı bir arada tutmak eminim zordu.

Şahsım adına ceset klanından van helsing şahin abi ve yasal ekibinden infirat27 aykut abimle, sonradan tanışsakta her zaman sözlerine sadık kaldılar ve samimiyetleri ile her daim yanımda oldukları için teşekkür ederim.

Bu dünyada geç tanıdığım mezzanine nur ablama'da teşekkür ederim, her zaman pozitif oldu ve arkamda durdu.

Daha ismini yazsam yazıyı bitiremeyeceğim, özellike BÜRKÜT ismi için oynayan bir çok ekip arkadaşıma kardeşlerimin de emeklerine sağlık.

Bu dünyada BÜRKÜT olarak güzel insanlar ve dostlar kazandık.
Benim için 58'in en büyük ödülü buydu...

KURMAY**

Milis
Sonucu belli olan bi maçtı tebrikler bürküt-ceset

Kanatimce nacizane görüşüm yönetimi olarak güzel bi oyun ve vizyon cıkardınız

oyunu kazanarakta bunu percinledinizz

Gelecek dünyalarda ekibinle bürküt çatısı altında devam ettmeni tavsiye eder klanın vizyonunu üst sıralara cıkarmanı öneririm

İlerleyen dünyalarda ekibinle sana başarılar dilerim kulaksız kardeşim

DianaX

Acemi
BÜRKÜT klanları olarak dünya boyunca temiz ve dürüst bir oyun oynadığımızı düşünüyorum. Kardeşimin de dediği gibi takdir edersiniz ki aksi yönde bir söylem bile görmedik forumda.

Sürecin geneline bakarsak tabiki hem tatsız hem komik durumlarla karşılaştık :) Devlet yönetiyormuş gibi davranan insanlar gördük, tutulmayan sözler, arkadan çevrilen işler vs :) 20 kişinin kapatacağı dünyada üniversiteye 6 klan ismi yazıldığını bile gördük.

Her şeye rağmen diplomatlığını çok takdir ettiğim kulaksız kardeşimin önderliğinde güzel bir oyun çıkardığımızı düşünüyorum. Her şeyden önemlisi yeni insanlar kazandık, çok güzel dostluklar çok güzel sohbetler..

Doğruyu söylemek gerekirse w58 benim ilk dünyamdı, klanlara corona döneminde başlayanlardan biriyim. Geldiğimde kimseyi tanımıyordum ve beni en çok şaşırtan şey insanlarla konuştukça oyuncuların genelinin klanları bir oyundan fazlası olarak görmeleriydi. Açıkçası bu durum beni hâlâ rahatsız ediyor. Tabiki sorumluluk alıyoruz, aldığımız kararların iyi ya da kötü bir sonucu oluyor fakat gerçekten bu kadar önemli mi ? Umarım herkes bunun bir oyun olduğu bilincine varabilir tek dileğim bu :)

Diğer dünyalarda tekrardan görüşmek üzere...

Napolyon2.0

Yasaklı
BÜRKÜT klanları olarak dünya boyunca temiz ve dürüst bir oyun oynadığımızı düşünüyorum. Kardeşimin de dediği gibi takdir edersiniz ki aksi yönde bir söylem bile görmedik forumda.

Sürecin geneline bakarsak tabiki hem tatsız hem komik durumlarla karşılaştık :) Devlet yönetiyormuş gibi davranan insanlar gördük, tutulmayan sözler, arkadan çevrilen işler vs :) 20 kişinin kapatacağı dünyada üniversiteye 6 klan ismi yazıldığını bile gördük.

Her şeye rağmen diplomatlığını çok takdir ettiğim kulaksız kardeşimin önderliğinde güzel bir oyun çıkardığımızı düşünüyorum. Her şeyden önemlisi yeni insanlar kazandık, çok güzel dostluklar çok güzel sohbetler..

Doğruyu söylemek gerekirse w58 benim ilk dünyamdı, klanlara corona döneminde başlayanlardan biriyim. Geldiğimde kimseyi tanımıyordum ve beni en çok şaşırtan şey insanlarla konuştukça oyuncuların genelinin klanları bir oyundan fazlası olarak görmeleriydi. Açıkçası bu durum beni hâlâ rahatsız ediyor. Tabiki sorumluluk alıyoruz, aldığımız kararların iyi ya da kötü bir sonucu oluyor fakat gerçekten bu kadar önemli mi ? Umarım herkes bunun bir oyun olduğu bilincine varabilir tek dileğim bu :)

Diğer dünyalarda tekrardan görüşmek üzere...
İlk cümlesini okudum bunuda sevdim :)

Oguz389

Okçu
W58`i dinliyorum, gözlerim kapalı
Önce hafiften bir pakt kuruluyor;
Yavaş yavaş sallanıyor
Misyonerler, saraylarda;
Uzaklarda, çok uzaklarda,
Hafiflerin hiç durmayan yağmaları,
W58`i dinliyorum, gözlerim kapalı.

W58`i dinliyorum, gözlerim kapalı;
Mis araları geçiyor, derken;
Köylerden, sürü sürü, çığlık çığlık.
Madenler çekiliyor kalelerden;
Bir Kulaksızın üniversiteye değiyor ayakları;
Üniversiteyi izliyorum, gözlerim kapalı.

Luxor*

Baltacı
Gönlüm hep sizden yanaydi, gerçekten hem düşman, hem dost klanlarin cephesinden iyi bir görünüş bıraktınız. İlk girdiğiniz worldde, world kapatmak kolay değil, buda serüveninizin ilk başarisi ve devamininda geleceğinden süphem yok. Tebrikler :)