Bölgesel Haritalar

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68301

Ziyaretçi

DeletedUser67899

Ziyaretçi
Bizim hamlelerimize karşı hamle yapmaya kalkıp asddşaskasdklasd klanlarına kadar diplomasi tekliflerinizi mi anlatayım yoksa bir gece yarısı sizin yaptığınız gibi asdasdkasdkjjkasdas klanı kurup 50 şövalyeyi mi anlatayım ? Kimse benim kuruluşunda yer aldığım bir klanın kiminle dost kiminle düşman olacağını belirleyemez/belirleyemedi de. Açarsınız haritayı kim ne olmuş neci olmuş neler neler yapmış görürsünüz. Şimdi sen sus köşene çekil bilmediğin konularda yorum yapmaya kalkma. Burada bu konulara cevap verebilecek birisi olduğunu da düşünmorum. Galaxy klanında oynayan sevdiğim ve daha önceleri beraber oynadığım bir çok kişi var bu güzel ortamı bozacak veya gerecek sözlerden uzak duralım oyunu oynayıp geçelim. İyi oyunlar kolay gelsin.
Yine mi tek yedin dedim sana gel yanıma gelmedin bari köylerini bana verseydin :)

Renge Miyauchi

Yasaklı
Yine mi tek yedin dedim sana gel yanıma gelmedin bari köylerini bana verseydin :)

Haftalar önce oyunu bırakmış JrFly
Yenilen Rakipler: 39.430
We Are Sorry Klanı
Yenilen Rakipler: 1.334.626

1LL3GAL
Yenilen Rakipler: 9793
13-Cuma Klanı
Yenilen Rakipler 1.559.449

Sıkıntıdan öleceği sıkıcı bir oyun oynamaktansa kısa ve eğlenceli bir hayatı tercih etmiş demek ki. Zevkler renkler işte. ^^

DeletedUser67899

Ziyaretçi
We Are Sorry Klanı

1LL3GAL
13-Cuma Klanı

Sıkıntıdan öleceği sıkıcı bir oyun oynamaktansa kısa ve eğlenceli bir hayatı tercih etmiş demek ki. Zevkler renkler işte. ^^
Aynen aynen :)

JrFly

Dük
We Are Sorry Klanı

1LL3GAL
13-Cuma Klanı

bırakma sebebim farklı olsa da istatistiklerimiz ortada :p:p:p

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Bu ne ya, benim köyler gittikten sonra hiç goygoy dönmemiş burada. Hayır illa tekrar mı 0lanalım kardeşim ? Bu arada biz yeni analiz istiyoruz alperen @Osmanbey06