BÖLGE SAVAŞI(Kuzeybatı)

• Konuyu başlatan DeletedUser68155
  • Başlangıç tarihi

Sterilortam

Baltacı
Tacizde aklınız uçkurunuza çalışıyorsa konuşcak birşey yok siz forumda eğlenin biz oyunda eğlenelim;) Hayırlı akşamlar

DeletedUser44106

Ziyaretçi
Herkese başarılar güzel bir savaş olması dileğiyle.

DeletedUser68407

Ziyaretçi
Bu olay artık sadece K44 un değil tüm w51 in meselesidir

DeletedUser68155

Ziyaretçi
Gençler kavganızı başka forumda yapın ya da direk savaşın, ama burda kimseyle laf dalaşına girmeyin lütfen. ilerleyen zamanlarda raporlarla ve istatistiklerle bilgilenirsiniz zaten burdan ya da farklı bir forumda. Başarı dileyecekseniz dileyin teşekkür edilir zaten, dilemeyeceksenizde keyfiniz bilir boş yapmayın.

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Gençler kavganızı başka forumda yapın ya da direk savaşın, ama burda kimseyle laf dalaşına girmeyin lütfen. ilerleyen zamanlarda raporlarla ve istatistiklerle bilgilenirsiniz zaten burdan ya da farklı bir forumda. Başarı dileyecekseniz dileyin teşekkür edilir zaten, dilemeyeceksenizde keyfiniz bilir boş yapmayın.

Filozof gibi adamsin bos bulduğun bir yere otur gösterinin keyfini çıkart su lafada hastayım zaten gençler belki ihtiyarız nerden vardın bu sonuca

DeletedUser68476

Ziyaretçi
Filozof gibi adamsin bos bulduğun bir yere otur gösterinin keyfini çıkart su lafada hastayım zaten gençler belki ihtiyarız nerden vardın bu sonuca

Bir de oyununuzu oynayin diyolar abi onu da yaz. Klanin adi yeterince iddiali degil galiba:p

S.D.44

Baltacı
eki
ulan çok heyecanlı kavga oluyo da kim kimden anlayamadım.
ya boşver kim kimin tarafında arada kayna işte laf sok bişiler yap. Ama ekibinde gelsin pressman felan. asıl kavga burada.

İşin aslı şu arkadaşa mesaj yazdım klana alım var mı diye?
Bana dedi ki klana adam alıyoruz. Seninle işimiz olmaz. arkadaş delikanlı ya :). Hemen engellemiş.

Bende yazacağım cevap içimde kalmasın diye buraya yazdım. Klanınız da adam mı yok diye? Ondan sonra tartışma başladı. insan gibi klana alırsan gelirim dedim. böle tartışmalara gerek yok