AzTeK Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33303

Ziyaretçi
canım sıkıldı tartışcak birilerini arıyorum susmak bilmediniz tamam yendiniz daha iyiydinizde nedir bu aşağılayıcı tavırlar haraketler az adam olun.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tamam sen bir numarasin adamsin harikasin :) adamina gore davraniyoruz demek ki aztek klani savasta bunlari hakederek oynamis ki ne zamandir kim buraya yazdi noptan acaba bos konusuyorsun anca adamsin tamam :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
:D ben AZTEK klanı bünyesinde bir oyuncu değilim bunu buraya belirtiyim savaşları dışardan takip ederim. AzTeK in bu dünyada ağır mağlubiyet almasının sebebi dumruldur bunu sizde biliyorsunuz zaten bir müttefik düşün 2 gün önce destekliyorsun 2 gün sonra karşı tarafa geçip sana saldırıyor görünen şeyler klavuz istemez hacım buraya ne yazarsanız bu dakikadan sonra cevap vermem ben yazıcağımı yazdım. Siz yendiniz daha iyiydiniz evet dünyayıda kapatıcaksınız büyük ihtimalle tebrikler ama karakterinizden ödün vermeyin adamların 37 başlığına bile salça olmuşsunuz bırakın illa başka bir dünyada karşı karşıya gelirsiniz ozaman kozlarınızı paylaşırsınız. Forumda laf ebeliği yaparak yürümez bu işler bu dünyanın kazananı sizdiniz artık bitti yani yendiniz uzatmanın anlamı yok iyi oyunlar.