AzTeK Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser601

Ziyaretçi
AzTeK Ailesi olarak ;
Klansavaslari.net 2006 yılı itibariyle bu oyunlar içerisinde bulunmaktayız...

W34 arkadaşlarımız ResT ailesinde oyuna başlamış olmakla beraber ve akabinde eski üyelerimiz oyuna katılmaya başlamışlardır. Bunlardan bir taneside atikkan olarak ben geldim.

W34 gelişmeler sonrasında AzTeK klanlarımızı kurduk ve oyunumuzu oynamaya başladık. 15 Temmuz gelişmeleri sonrasında NOP klanları ile SA anlaşması yaptık, Yakın zamanda SA anlaşma bitirilip oyunumuza devam kararı aldık...

Oyunsal olarak Aile Klanlarımız AzTeK-KaRa-MaYa-SiU-İnKa haricinde hiç bir klanlar ile bağımız yoktur. Sözde müttefikimiz olan Arma Klanları ile de bağımız yoktur.

Buraya bu notun yazılma amacı şudur, sadece kendimizi tanıtmak adına verilmiş bilgi olmakla beraber;
Üyelerimiz bazında tüm köylerimiz daha rakip klanların eline geçse bile; yeniden başla ile oyuna başlayıp devam kararı aldık. Normal yaşantımızda bir sıkıntı olmaz ise bu durum değişmeyecektir..

AzTeK klanları olarak özümüze dönerek, sözümüzde bir olaraktan tüm W34 ile savaşmaya hazırız.

Tüm klanlara başarıları dilerim.
Saygılarımla Hasan
AzTek Klan Yönetimi

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Hasan abi bu yazıyı yazman bence gereksiz olmuş sizin kim olduğunuzu bilmeyen bırak bu saatten sonra da bilmesin haha

Eylul-Ekim gibi bir aksilik olmazsa yanınıza gelecem

DeletedUser

Ziyaretçi
atikkan nopa geç oyna sana yakışırrrrrrrrrrrrrr dünyayı kapatırsın

DeletedUser60497

Ziyaretçi
atikkan'ın NOP'a geçebilmesi içi NOP.,,. diye bi klan kurması lazım, yoksa kapısından içeri giremez artık. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Alında dünya kapatsın sever o beleş köy toplamayı onun yerine ben yalvarayım size he olmami

DeletedUser

Ziyaretçi
Alında dünya kapatsın sever o beleş köy toplamayı onun yerine ben yalvarayım size he olmami

Yok zamanında hata yaptık aldık çok yogunum arkadaşa devrettim hesabı diye çıktı gitti sonra bedava köy çok olunca sanırım işleri azaldı geri dönmüş sanırım bir daha aynı hata yapmayalım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bir kova suya bir damla pislik düşerse bir kova su mundar olur

DeletedUser60620

Ziyaretçi
Hasan merhaba paketmi oldunuz ben şöyle oynarım ben böyle oynarım 3 kişiyle server kapadık felan heralde w34 te yimedi :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
NOP klanı siz harbi işsizsiniz 34 de olan 34 de bitti belliki hala bir kanamanız var ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
NOP klanı siz harbi işsizsiniz 34 de olan 34 de bitti belliki hala bir kanamanız var ;)

Ne alakasi var acaba ?

Burasi w34 basligi degil mi w34 konusulmuyor mu ne konusulacagini izin mi alacaz acaba konusmakla bir sey yazilmasi ile kanama ne alakasi var senin kanaman mi var nopla ilgili kosup geldin w34 e