-Azrail- Aile Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser61823
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69330

Ziyaretçi
Biz FURY Klanından geride kalan aktif oyuncular olarak kendimize klan kurduk. -azrail- bizi hedef gösterip bizi salak gibi gösterip, Vefa klanına sığınırken iyi güzeldi.

Şimdi denize düştü bütün kıta ile diplomasi yapmak istiyor. NWA klanlarına karşı. Oysa biz nwa klanına nötrüz. Sözümüzün eriyiz haykocu şahittir.

-Azrail- e atfen söylediğim bizim gözüküzde arkadaşlarını satan, yarı yolda bırakan bir oyuncudur. Vefayı da bıraktı. S.A iken NWA’dan köy aldı. Şimdi ne kadar dürstsün..

Ben diplomat olduğum sürece sizinle savaşacağız. Aile klanı

Not: umarım sizide satmaz..

Bahsettin Azrail şuan ki Aile klanın kurucu olarak profiline yazdığı ve şuanda hala aile klanında oynayan kişimi ? :)

Narkoz44

Okçu
Bu Konu neden sizi bu kadar alakadar ediyor Okan bey aciklarmisiniz...

Bulunduğum Klanda Meydana gelmiş bir olay Forumda Dışarıya karşı nasıl Lanse edildiğini Görmek istiyorum Az çok bilgi sahibiyim konu ile alakalı Takip ediyorum haklı olarakta yenisinin açılmasını talep ediyorum ;)
Sen git Kendi Formunda Ybaydi clown bykorsan ile atış profilimde tartışmak için yazacak arkadaşları sana yönlendirdim zaten :D

Narkoz44

Okçu
Burası çok karışmış Ben gidiyorum
Konuyu Sancak klanı Diplomatı açmış
Rıdvancım beni olaylara dahil etme lütfen
:)) Bol forumlar tartışmaya devam :D:D

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Burası çok karışmış Ben gidiyorum
Konuyu Sancak klanı Diplomatı açmış
Rıdvancım beni olaylara dahil etme lütfen
:)) Bol forumlar tartışmaya devam :D:D

Hemen Kac Hemen sen canlari nie salion olum ustume :D Dukkanda yakalayacam seni :D

DeletedUser56934

Ziyaretçi
Birkaç cümle söylemek istiyorum, vefa oyuncuları 3yıldır kopmayan bir bağ ile oynuyor beraber kolakola bazı yenı arkadaşlarımız bazı yoldan ayrılanlar ama gene hep ortak noktada buluşuyoruz.Sadakat çok önemli bir mesele beyler.

Vefasızlar ne bilsin.

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Olum Yusuf klan kursa senin klanı yer :D gel alayım diyorum seni kanatlarımın altına hayatın kurtulsun matbaacılarla uğraşma sjsjsjs
Lan oğlum ben ali veli yusuf mehmet farketmeksizin kimden dayak yersem yiyeyim senin kanatlarına girmesem bile gelip hayatımı kurtaracaksın zaten mecbursun buna :D Sosumu helal etmem yoksa sdkljfg Bu arada yusuf w49ta sis mi ne bir şey kurmuştu benim üstüme yolladığı adamları nasıl haşat ettiğimizi kendisi söylesin :D

aizen*

Yasaklı
Lan oğlum ben ali veli yusuf mehmet farketmeksizin kimden dayak yersem yiyeyim senin kanatlarına girmesem bile gelip hayatımı kurtaracaksın zaten mecbursun buna :D Sosumu helal etmem yoksa sdkljfg Bu arada yusuf w49ta sis mi ne bir şey kurmuştu benim üstüme yolladığı adamları nasıl haşat ettiğimizi kendisi söylesin :D
Yok olum yusuf na zaman hangi dünyada haşat oldu töbe de lütfen kendisi bir bursa beyfendisi :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Ben 50de sıramı saldım hepinizin namusunu temizledim başta Porsuk olmak üzere :D