Azap VS Vuslat

Deleted User - 5371125

Ziyaretçi
Prolar aztekle savaştılar çokta güzel köylerini aldılar..
vuslatın bu kadar çok öne çıkmasının sebebi prolardır,kanımca..
zaten onlar silince emin ve garip tayfası 3 hafta dayanabildiler.
prolar emin e ayar oldukları için hesap sildiler..

Deleted User - 5371125

Ziyaretçi
AZAP ve PMA klanlarını tebrık edıyorum. cok guzel operasyon yaptılar. ıcımızdekı karakter yoksunları ıkı tartısma yasadı dıye koylerı peskes cekmese ıdı bız yıne dırenırdık. ama direncımız kırıldı. dırencımızın kırılmasının bır baska sebebı de guya muttefıkımız olanlar bızı zorla savastıranlar, destek atacagız dıyenler, hem verdıklerı sozlerı tutmadı, hem de attıkları azıcık destegı bellı bır kac oyuncuya attılar. ashley mıkaıle cobaıne calıstı, asıl vuslat oyuncularına hıc destek gelmedı dıyebılırım. bızı yarı yolda bıraktılar. ınsallah onlar sılınır kazanan azap olur. cunku onlar hak edıyorlar. Buyuk lokma ye buyuk soz etme demısler bızden de buyuk sozler sarfedenler suan sılnmek uzere. bız onurumuz ıle mucadele verdık son operasyonu da karsıladık oyle hesapları sıle aldık. kalanlar ıse durumu ortada. bu dunyada cok ınsan tanımıs olduk ozellıkle sancak ve alarm klanlarının menfaatcı oldugunu, muttefık klanlarını kullandıklarını kandırdıklarını da ogrenmıs olduk. adam kolladıklarını ogrenmıs olduk. sız sız olun alarm a asla guvenmeyın onların yalakası ve maşası olan sancaga da hıc guvenmeyın. wom u saymıyorum bıle. tekrar AZAP ve PMA ye basarılar.

evladım bir tane yaptığın diplomasi başarılı olmadı..

1 tane bile başarılı operasyonun yok..

1 tane karşıladğın operasyon yok..

tek sağlam op yapıldı ondada oyun bıraktın..

kalkmış alarma eiboya bilmem nereye kabahat buluyorsun,

theobeorn

Kılıç Ustası
evladım bir tane yaptığın diplomasi başarılı olmadı..

1 tane bile başarılı operasyonun yok..

1 tane karşıladğın operasyon yok..

tek sağlam op yapıldı ondada oyun bıraktın..

kalkmış alarma eiboya bilmem nereye kabahat buluyorsun,

bunları yazanın emin olmadığını bu hesabın fake hesap olduğunu biliyor musun

DeletedUser70383

Ziyaretçi
belkı
bunları yazanın emin olmadığını bu hesabın fake hesap olduğunu biliyor musun
emınım belkı degılım belkı arkadasların dedıgı gıbı ters psıkolojı yapıyorum :) telefon acıyorsunuz ınkar edıyorum asalkasldkasd4

onur sende de az onur olsaydı, ısmının hakkını versey ıdın sen de bızle beraber sılerdın.gıdıp azapta oynamazdın. gercı sen sımdı dersın kanka ılerde bunları ıcten vurucam dersın. gerek yok kımın ıcın yapacaksın bunu? alarm ıcın mı sancak ıcın mı? aztege mıkaılın ınadı ıcın mı vurucaksın? azapı bızı dagıttıkları ıcın mı vuracaksın? onurla mucadele ettık onurumuzla da gıtmesını bılmelıyız