AZAP SAVAŞ RAPORLARI

Deleted User - 5551146

Ziyaretçi
Savunmak da bir sanattır tabi :) Bu kesim puanları alarmın iyi olduğunuzu mu gösterir yoksa 3 ay boyunca savunmada kaldığınımı orasını bilemem tabi :) Biz her op 150 kişi vurduk siz 3 5 kişiye tüm savunmayı çekip savunmuşsunuz tablo bunu gösteriyor . İsim Tamerdi hocam galiba alarmın açık ara en iyisi sizdiniz bunuda dipnot eklerim 2 3 kez 100 küsür köyünüze geldik ama muazzam karşıladınız tebrik ederim :)

Tamer iyidir zamanı olursa dahada iyidir. Kesim puanı tek başına çok şey ifade etmez önemli olan kesim yaparken en az zaiyatla olandır. Tamer az zaiyatlı kesim gerçekleştirdiği için askeri her daim bulabilmiştir. İyi oyunculukta budur. son olaylar olmasa daha 3 ay daha operasyon yapılsada sıkıntısız oynardı.Sürekli savunmada kalmak zor stratejidir bunuda kaldırabildik 1-2 ay daha zaman olsa bazı şeylerin değişeceğini düşünebilirdik. kısmet..

Rakro.31

Okçu
Tamer iyidir zamanı olursa dahada iyidir. Kesim puanı tek başına çok şey ifade etmez önemli olan kesim yaparken en az zaiyatla olandır. Tamer az zaiyatlı kesim gerçekleştirdiği için askeri her daim bulabilmiştir. İyi oyunculukta budur. son olaylar olmasa daha 3 ay daha operasyon yapılsada sıkıntısız oynardı.Sürekli savunmada kalmak zor stratejidir bunuda kaldırabildik 1-2 ay daha zaman olsa bazı şeylerin değişeceğini düşünebilirdik. kısmet..

Değişmezdi abi toz pembe hayalleri vardı sizden birkaç veledin ama kimse savunarak kazanamaz bu oyunu vura vura kazanılırdı , sizde hamle yaptınız bizde yaptık biz silmedik sizinkiler sildi abi 4 5 kez truva yedık bizde ama silmedik :)

turkbye

Baltacı
Herkes için hayırlı olsun.
Tamer'i de ayrıca tebrik ederim. Son opta son saliselere attığım mislerden savunmadıklarını çok az salise kalmasına rağmen arkalayarak geri aldı.
1 koy aldım o da 3 misleydi. Alabileceğimi düşünmeyip hamle yapmamıştı sanırım.

Deleted User - 5551146

Ziyaretçi
Değişmezdi abi toz pembe hayalleri vardı sizden birkaç veledin ama kimse savunarak kazanamaz bu oyunu vura vura kazanılırdı , sizde hamle yaptınız bizde yaptık biz silmedik sizinkiler sildi abi 4 5 kez truva yedık bizde ama silmedik :)

Biz w4 başında kuzeybatıda idik her hafta biri olmak üzere 3 sınır bölgemizdeki klandan 2 ay op yerken işi çevirdik orada etiket script felanda yoktu, Burada zaman kazanılabilirdi denge sağlanabilirdi kanımca. Truva üstüne çok banlı hesap oldu oynamaya gerek kalmadı ondan silindi. 7000 köy avantajınızda olunca silmek gerekti. Neyse hepinizin bayramı kutlu olsun bu arada kalın sağlıcakla...

Rakro.31

Okçu
Biz w4 başında kuzeybatıda idik her hafta biri olmak üzere 3 sınır bölgemizdeki klandan 2 ay op yerken işi çevirdik orada etiket script felanda yoktu, Burada zaman kazanılabilirdi denge sağlanabilirdi kanımca. Truva üstüne çok banlı hesap oldu oynamaya gerek kalmadı ondan silindi. 7000 köy avantajınızda olunca silmek gerekti. Neyse hepinizin bayramı kutlu olsun bu arada kalın sağlıcakla...

Genel forumda küfür etmek kendi keyiflerince yaptıkları bir şeydi :) Bizdede baya ban oldu 10 gün kadar önce 14 15 hesap 3 er gun ban yemişti topluca :) 7000 köy farkını sizin hayalperestler multi atarak kapatacaklardı :D Sağolsunlar bize 2 k fazla köy kasmış oldular :)

Hayatınızda başarılar dilerim

sim1907

Mızrakçı
SAVUNMACI OLARAK:)

SıraİsimKlanYenildi
1 Friedrich Nietzsche
352396_thumb
K@P@K
108,20 Mil.
2 *HEPiNiZi KESiCEM*
coa_unknown.png
ALARM0
92,86 Mil.
3 Temür.Melik
349625_thumb
AzTeK_
89,06 Mil.

TOPLAM OLARAK

SıraİsimKlanYenildi
1 Friedrich Nietzsche
352396_thumb
K@P@K
129,98 Mil.
2 faruk2829
coa_unknown.png
ALARM0
121,55 Mil.
3 *HEPiNiZi KESiCEM*
coa_unknown.png
ALARM0
114,26 Mil.

Emeği olan herkese ayrıca teşekkür ederim dost düşman fark etmez, rapor atmaya gerek gormedım siz anladınız burdan ne kadar kesim yapıldığını , saldıramıyorsan savunacaksın , ne yapalım buyur köyü al mı diyecektik;)

Ortada bağırıp çağıranlara hırsızlara hitaben,

Kim ahlak şövalyeliği yapıyorsa en büyük ahlaksız odur...!
Friedrich Nietzsche

ALARM&KAPAK&ŞİZOFREN
Tebrikler iyi savunmussun.
Son cumlene gelecek olursak "hırsız varrrrrrr ahlak elden gidiyiiiiiiii" diye buralarda atıp tutan, etrafa ağıza alınmayacak küfürler eden de sizin klandakiler idi. Kimmiş ahlaksız ?

DeletedUser66635

Ziyaretçi
Alarm Azteğin kuzeyinden çıkacaktı aztek alarmın güneyinden çıkacak bu gidişle

WUUUUHHHHUUUU

Yasaklı
World başından beri emek veren tüm klan ve oyuncuları tebrik ediyorum.

Başta PMA kemik kadrosunu,
İmblassi, Jaggerz ve Ayyıldız ekibini,
Danqer44, Viera34 ve anti ekibini,
Friedrich Nietzsche, Flexable, Kerberos, Marifağa, *HEPiNiZi KESiCEM*, Faruk2829 ve kayabilir hesaplarını,
Mekanın sahibi hesabını;
Furkan Çakır, Xena Dobhe(Deli Uşak), Discipline, Ottowar, Ordinaryus41, Kuriyami Mirai, Norm ve Chic hesabını;
Rakro.31 & Blackbaron'u
savaşlarda gösterdikleri başarılardan dolayı ayrıca tebrik ediyorum.

ve bana göre w56 mvp'si Barbik'e de saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Başta Uns ve sanji olmak üzere bizimle devam etmeyen tüm nop ekibinin emek mirasına da teşekkürü bir borç biliyorum.
Bugracisem'i de her halde gösterdiği saygın duruş sebebiyle yad ediyorum.

W56 gelecekteki sahiplerine şimdiden hayırlı olsun.

Deleted User - 5551146

Ziyaretçi

Hocam blackwidow meselesinde destek olmamama rağmen ki gerçekte ordinaryusa hesabın satıldığının delilleride mevcut, yazımda olaya omuz verdiğimi zannederek beni kınamıştınız. Şimdi ben soruyorum son olaya amasız fakatsız siz destek veriyormusunuz aynı şekilde kınıyormusunuz açıklarmısınız?

rokuhoku*

Yasaklı

Başta PMA kemik kadrosunu,
İmblassi, Jaggerz ve Ayyıldız ekibini,
Danqer44, Viera34 ve anti ekibini,
Friedrich Nietzsche, Flexable, Kerberos, Marifağa, *HEPiNiZi KESiCEM*, Faruk2829 ve kayabilir hesaplarını,
Mekanın sahibi hesabını;
Furkan Çakır, Xena Dobhe(Deli Uşak), Discipline, Ottowar, Ordinaryus41, Kuriyami Mirai, Norm ve Chic hesabını;
Rakro.31 & Blackbaron'u
savaşlarda gösterdikleri başarılardan dolayı ayrıca tebrik ediyorum.

ve bana göre w56 mvp'si Barbik'e de saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Başta Uns ve sanji olmak üzere bizimle devam etmeyen tüm nop ekibinin emek mirasına da teşekkürü bir borç biliyorum.
Bugracisem'i de her halde gösterdiği saygın duruş sebebiyle yad ediyorum.

W56 gelecekteki sahiplerine şimdiden hayırlı olsun.

Imbalassı tamam da jaggurz ne alaka onu görünce bi güldüm, lord6789, aliklo yazılmalıydı oraya en son yazılacak kişiyi yazmışsınız etkisiz elemanı :d