AZAP ın B planı

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547864
  • Başlangıç tarihi

Bu olaya cevabınız nedir ?

• Azapı kınıyorum

• Püü hiç yakıştıramadım

• Karamustafapasha mükemmeldir

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
w56 da haritada gezerken bu 2 köyü fark ettiniz mi ? sanki hepinizden iğreniyorum dermiş gibi üste çıkmışlar, şimdi sizin kim bunlar oraya niye çıkmışlar nasıl çıkmışlar ? diye sorduğunuzu duyar gibiyim, işte cevabı; bu köyler Azapın Alarma dünyayı kapattırmamak için savaşı kaybettikten sonra devreye sokacağı bir B planı, Azap klanlarının bunun gibi Alarmın mis mesafesine girmeyecek şekilde 1000 lerce köy atıp Alarma dünyadaki çoğunluğu sağlattırmamak ve dünyayı kapattırmamak için bu tarz bir yönteme başvurduğunu düşünüyorum ve bu 2 köy Azap klanlarının B planının temellerini oluşturmaktadır. Ayıp beee
.

.

MaviDonlu

Mızrakçı
w56 da haritada gezerken bu 2 köyü fark ettiniz mi ? sanki hepinizden iğreniyorum dermiş gibi üste çıkmışlar, şimdi sizin kim bunlar oraya niye çıkmışlar nasıl çıkmışlar ? diye sorduğunuzu duyar gibiyim, işte cevabı; bu köyler Azapın Alarma dünyayı kapattırmamak için savaşı kaybettikten sonra devreye sokacağı bir B planı, Azap klanlarının bunun gibi Alarmın mis mesafesine girmeyecek şekilde 1000 lerce köy atıp Alarma dünyadaki çoğunluğu sağlattırmamak ve dünyayı kapattırmamak için bu tarz bir yönteme başvurduğunu düşünüyorum ve bu 2 köy Azap klanlarının B planının temellerini oluşturmaktadır. Ayıp beee
.

.

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
Ben daha farklı bir yoldan farkettiğini düşünüyorum. Yanlışım varsa düzelt paşam :d @HD karamustafappasha
yok ya dün evde yatıyodum bi telefon çaldı baktım arayan falcon06, dedim hayırdır ? dedi paşam paşam uçsuz bucaksız diyarlarda köy gördüm onlar nekine diye sordu dedim ki kesin Azap ın başının altından çıktı o köyler