Az-Ro

• Konuyu başlatan safalilar
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38553

Ziyaretçi
Olmadı joseph fazlasıyla rezil oldun git bence artık klanda millet sizin bebeliğiniz konuşur oldu :D

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Ortada rezil olan biri var ama ben değilim :D Sizin hiç işiniz gücünüz yokmu dedikodu yapıyonuz :D

DeletedUser38553

Ziyaretçi
Ortada rezil olan biri var ama ben değilim :D Sizin hiç işiniz gücünüz yokmu dedikodu yapıyonuz :D

İki ayaklı tahtalar genelde hiç bir çiviyi kabul etmez derdi Ünivdeki sevdiğim bir prof hocam. Daha çok fırın ekmek yemelisin genç hadi iyi akşamlar sana :)

DeletedUser36606

Ziyaretçi
Yapmayın Agalar Adamın Sanalda Olsa Bir Karizması Var Çizmeyin Adamın Gücü Var Puanı Var Arkası Var , World War Yapar Yapar Size :) Sonra Weni, Widi, Wici Der + Karizma Yapar :D

joseph9595 e Dokunan Karşısında Beni Bulur! Dokunmayın joseph'ime

DeletedUser36718

Ziyaretçi
İşte benim kuşak eski olduğu için klavye yatkınlığım yok malesef bazı tuşlara eksik basabiliyorum. En azından kafamdan değişik harfler uydurmuyorum.

ne var yani bende v yerine w ya bastıysam :D

Yapayın Agalar Adamın Sanalda Olsa Bir Karizması Var Çizmeyin Adamın Gücü Var Puanı Var Arkası Var , World War Yapar Yapar Size :) Sonra Weni, Widi, Wici Der Karizma Yapar :D

joseph9595 e Dokunana Karşısında Beni Bulur!

ne içtin gözünü seveyim banada söyle kafayı bayağı güzel yapıyor troll

DeletedUser38553

Ziyaretçi
Sana satmazlar onun içtiğini kafa kağıdın yeterli değildir :D

DeletedUser36606

Ziyaretçi
Sana satmazlar onun içtiğini kafa kağıdın yeterli değildir :D

Yapmayın Diyorum :::D Sesli Güldüm Elemanın Reel'de de Gücü Vardır El altından İstedigini Alıyordur ne Biliyorsunuz Derin Mevzulara Girmeyin :)

!!Su İçtim!! Yüce Yaradan'ın İnsan Ogluna En Büyük Armaganı!

DeletedUser36606

Ziyaretçi
Herkese İyi Geceler Arkadaşlar, joseph9595 Sanada iyi geceler :)

DeletedUser36606

Ziyaretçi
Sanada rüyanda hücuma tek başına op yapman dileğiyle tt2

Rüyalarda Görüşürüz joseph'im Sen İste W14 ü Yakarım Senin için Ben , Rüya Degil mi Matrix İşine Bile Gireriz Seninle İçinde Sen Ol Yeterki wub Belki Zeki Müreni Bile Görürüz İkimiz Bir Arada :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben Hücumda değilim şu an Özgür abiye laf atma benle hallet :D

sen şimdi hucum da değilim diyorsun doğru sanada hak veriyorum :) o kadar klan toplayınca hangisinde olduğunu karıştırabiliyor insan acaba onu mu desem hucum desem diye :)) kankalar fazla gitmeyin cocugun üstüne odevi vardır bırakılımda ödevini yapsın yarın sular kesildi diye bahane uydurmasın okulda :))

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Bak nasılda biliyor geldi Xaereo'nun yapıcı bebesi :D

bu edepsizlik neyin nesi ben hayrlı olsun yazıcaktımki bu yazıyı gördum insna bazı şeyleri yazraken düşünür yazar ben yıllardır oynarım ne kımseyi kırdım nede aşağiladı m ister istemez kendi klanımı tuttarım ama alsla kısmeyi küçümsemem senın benlen kişisel sorununmu var bu terbiyesizliği yapiyorsun beni burd atanıyan tanır bilen biler oyundada bilitler sıkıntı yok ama yeeterki edebinlen konuşş terbiyesilik yapma..

bu arada her iki klanada başarılar sonura bir kişiniz edepsizliği klanı bağlamaz

DeletedUser12293

Ziyaretçi
anlıyamdığım safaliler senın bizlen en alan veren var bir sefer bölgen nere allah allah neyse genede başatılar önemli olan oyun eğlenceli hal alsın

DeletedUser

Ziyaretçi
bu edepsizlik neyin nesi ben hayrlı olsun yazıcaktımki bu yazıyı gördum insna bazı şeyleri yazraken düşünür yazar ben yıllardır oynarım ne kımseyi kırdım nede aşağiladı m ister istemez kendi klanımı tuttarım ama alsla kısmeyi küçümsemem senın benlen kişisel sorununmu var bu terbiyesizliği yapiyorsun beni burd atanıyan tanır bilen biler oyundada bilitler sıkıntı yok ama yeeterki edebinlen konuşş terbiyesilik yapma..

bu arada her iki klanada başarılar sonura bir kişiniz edepsizliği klanı bağlamaz

ilk once kendi klanındaki oyunculara edep oğretirsen edep gorursun. saygı ve sevgi herzman karşılıklıdır... bana gelincede yakında tanıtırım kendimi merak etme :) Belki komsu oluruz cay demlersin cay olan yerden cıkmam ben ama :))