Az-Ro

• Konuyu başlatan safalilar
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36718

Ziyaretçi
sen şimdi hucum da değilim diyorsun doğru sanada hak veriyorum :) o kadar klan toplayınca hangisinde olduğunu karıştırabiliyor insan acaba onu mu desem hucum desem diye :)) kankalar fazla gitmeyin cocugun üstüne odevi vardır bırakılımda ödevini yapsın yarın sular kesildi diye bahane uydurmasın okulda :))

Al işte benim laflarımı anlamıyorsunuz ki hücumda değilim dedim çokmu zor gir nickimi yaz 26 puandayım hesap sildim.
Adamına laf dinletemiyorsun diyorsunda susulması gereken yerde susarım inan
ama siz hücum piyon olarak alıyor kendileri savaşmıyor dersen cevabımıda takır takır veririm o kadar.
Baştan yazdığım gibi herkes kirli işler yapıyor başka klanları kendine katıyor bu oyunu bir siz dürüst oynuyorsunuz dimi.Hakaret ettiğim bir yorum gösterin bana gerçi göstermeyin modlar inceliyor gerekeni modlar yapar.

DeletedUser

Ziyaretçi
:))) yorumları görünce atar yapasım geldi ama yapmayacağım.

DeletedUser39833

Ziyaretçi
Su dunya da hucum+respawn butun dunyaya karsı mı savasıyor ben anlayabılmıs degılım, adamları tebrık etmek gerekırken piyon falan muhabbetine girmişsiniz o kadar, ne gereği var?
Piyonun olacaksa da hücum gibi vezirden değerli piyonun olsun...
Adamlar 2 klan butun dunyaya savaş açmışlar sadece alkışlamak düşer beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz ama yaptıklarını görmezden gelemezsiniz, öyle piyon kullanıyorsun muhabbetine girmenın kımseye kazandırdıgı bır sey olmaz,

DeletedUser221

Ziyaretçi
respawn ın kimseye savaş açtığı filan yok suloo sende kimin elemanıysan birakda savaşı biz yapalım sana bildiğin yorumları yapmani tavsiye ederim