Aydınlanma çağına hoşgeldik :P

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Edit-997395

Yasaklı
Arkadaşlar şimdi şöyle bir durum ile karşılaştık . İlk defa bu dünyada başımıza geldi , bilmiyorum daha önce hiç böyle olduğunu görmedim . Hatta milletin klanı hala eski usül devam ederken bize gelince mi yeni bir usül kullanıldı çözemedim :)

Neyse multi diyerek kapatılan bazı hesaplarımız oldu . Bu hesapların köyleri 15 gün sonra barbara düşmesi gerekirken , 15 gün sonunda direkt olarak dünyadan silindiler . Bide sağa sola bakıyorum , multiden veya pushingden süresiz ban yiyen hesaplar 15 gün sonra barbara düşüyor , arkadaşlarda topluyor :)

Çok güzel bi uygulama aslında , çok beğendim ama insanın aklında soru işaretleri kalıyor . İnsanlar milyon tane multi hesap açıp toplarken pushing olmuyor , hesapları 4-5 k bandına getirip barbara düşürerek legalleştirmeye çalışıyorlar ve başarıyorlar da . Hani gerizekalı falan olmak gerekir anlamamak için zaten mevzu o değil de , neden yani neden ? Vallahi merak ediyorum ya .

Temiz bir oyun oynansın istiyorsanız , şu konulara net bir çözüm bulunsun . Sizler bulamıyorsanız , bizler size önerilerde bulunalım . Her bokun açıgını bulan , her bokun scriptini falan çıkartan bu oyuncular sizlere desin ki şu şu açıklar var , şöyle şöyle kapatabilirsiniz veya görebilirsiniz .

Ciddi anlamda şu oyundan son 2 yıldır gram tat almıyorum , alanıda göremiyorum zaten . Hileyle hurdayla multiyle oynayan kendi klanımda ki insanlara bile söverek oynuyorum , oynuyoruz . Kendisini bu şekilde sıralamaya sokan hiç bir oyuncuya saygım da yok o da ayrı bir konu , her gün onlara da sövüyorum . Genel olarak her profiline girdiğime sövüyorum yani hakkınızı helal edin demek için bu konuyu açtım :D

Modlardan ricam ticket açın falan diyerek konu kapanmasın , destek sisteminin bir işe yaradığını hiç görmediğim için bu konuyu açıyorum .:) . İnsanlar şikayetlerini dile getirince konu kapatmakla veya modları suçlamakla falan ban atıp geçiştirmeyin ..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.