ATeam

• Konuyu başlatan DeletedUser29909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
he bide unutmadan baktımda profiline saldıran harbiden yok ha barbar fln topluyosun öle ufak ufak elemanlar nerdeyse benimle aynı olcak puanın, dogru duzgun savas önce sonra gel burda ateamı kıskanıyosun de bana oyuncuyum diye geciniyosunuz sonra burlarda barbar toplaya toplaya :D he yaş konusundada yaşım belki senden küçük olabilir ama şu oyunu hakkını vererek oynuyorum farmville gibi degil:D

DeletedUser29784

Ziyaretçi
he bide unutmadan baktımda profiline saldıran harbiden yok ha barbar fln topluyosun öle ufak ufak elemanlar nerdeyse benimle aynı olcak puanın, dogru duzgun savas önce sonra gel burda ateamı kıskanıyosun de bana oyuncuyum diye geciniyosunuz sonra burlarda barbar toplaya toplaya :D he yaş konusundada yaşım belki senden küçük olabilir ama şu oyunu hakkını vererek oynuyorum farmville gibi degil:D

ben barbar topladım ama 10 bin puandaki barbara düşen köyleri topladım sizin gibi 1500 puanlı barbarları toplamadım :D

DeletedUser35957

Ziyaretçi
Zamani gelir gorursun nasil koy topladigimizi belki 1 gece 300 adet koy ucar gider

for example: 18.02.2012 torik avına çıkan respawn klanı :) 24 saatte 281 köy, ve dewamındaki 2 günle toplamda 350 köy civarı. güzel savaştı saldıran ve savunanları saygıyla anıyorum. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
zaten torino dandik klan :D köyleri bomboş :D bizim köyler bile dolu be :D

DeletedUser46404

Ziyaretçi
dünyanın hakimi at eam mı ???

DIABLO kopmak ve koparmaktır !

DeletedUser46516

Ziyaretçi
w10 dan nal toplayarak gittiniz ? biraz fazlamı acıttık ? geçmiş olsun :D