ATeam

• Konuyu başlatan DeletedUser29909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29909

Ziyaretçi
bizim klandan kimse bahsetmemiş! işte size k85 in hakimi

DeletedUser

Ziyaretçi
:)

Kıta 75
Kıta 76
Kıta 85
bunlara hakimiz 1 tane daha vardı herhalde ama neyse :)

DeletedUser34700

Ziyaretçi
tr10

Buyrun harıta gorunumu :=) kaç kıtaya hakim oldugumuzu ve gücümüzü harita üzerinden rahatca anlayabilirsiniz ;)

DeletedUser32134

Ziyaretçi
23.bloktaki köyün suçu neydi :(

Ordaaa bir köy var uzaktaaaa.... crying

DeletedUser

Ziyaretçi
ahaha:D:D tek hakim saizmi olacaksınız guldurme prorespawn var bak bakalım abi takip et 2 gun önce 1 gecede 286 köy kaldırdık hala ateam diyo:D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
iddaa lı konuşup gümlemeyin diablo rpswann klanları varken siz nal toplarsınız

DeletedUser32090

Ziyaretçi
savaşan köyleri toplar.
korkaklar nal toplar:D
kıtaların hakimleri önemli değil savaşların hakimleri kimler ona bakmak lazım .
burda isim önemli değil diablo olmuş rspwn olmuş torino olmuş ateam olmuş baba olmuş hangi klan olursa olsun istikrarlı savaşan klan kazanır.

DeletedUser29784

Ziyaretçi
merak etmeyin ama w10 da hangi klan tek kalacağıda 4-5 sene sonra belli olur :D tabi ozamana kadar bu oyun kalacakmı kesin değil :D

DeletedUser

Ziyaretçi
gerek yok respawnla diablo hakim kalır gerisi fooss:D ateam gitsinn kum havuzunda kale yapsın:D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Oncelikle kisisel saldiriyi pek uygun bulmuyorum ikincisi buyuk konusmamak gerek bununla birlikte ateamin oncelikle pts olaylari ile bozulan imajini duzeltmesini oneriyorum

DeletedUser29784

Ziyaretçi
Oncelikle kisisel saldiriyi pek uygun bulmuyorum ikincisi buyuk konusmamak gerek bununla birlikte ateamin oncelikle pts olaylari ile bozulan imajini duzeltmesini oneriyorum

biz pts ye güvenerek onları klana aldık ama baktık olmuyor onları attık şimdide saldırıyoruz :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
konuşmalarından çocuk yaşlarda olduğun ve ATeam klanını çekemeyenlerden olduğun belli :D

konuşmalarından kendini bisey sanan orta yaslı biri oldugun belli he bide gözünü aç etrafına bak bi olayları gör orda kendi halinizde takılıyosunuz kimse ellemiyo diye simdi burda artistlign luzumu yok savastıgınız dogru duzgun klan bile yok